Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
DoradcaZepterOnline
Oczywiście odpowiednio pielęgnowana skóra, jak i cały organizm, na dłużej zachowa witalność. Kremy odżywcze to idealny początek do poprawy wyglądu. Czy widziałaś już krem Zepter kompleks odżywczy linii La Danza?
Nie wolno zapomnieć o nawilżeniu i pielęgnacji naszej cery zwłaszcza w zimę, gdzie cera bardzo szybko się wysusza . Chyba się skusze na tą serie :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ollciiak


Nie wolno zapomnieć o nawilżeniu i pielęgnacji naszej cery zwłaszcza w zimę, gdzie cera bardzo szybko się wysusza . Chyba się skusze na tą serie :)
Tak, zima to czas, w którym skóra jest narażona na szybsze wysuszenie. Przez co może dojść nawet do popękania naskórka
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-25 13:56 przez DoradcaZepterOnline.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Sama używam ostatnio takiej kolejności kosmetyków

oczyszczanie twarzy
peelingowanie (2 razy w tygodniu)
tonizowanie
nałożenie serum
i następnie jak już sie serum wchłonie nałożenie kremu na twarz

I zauważyłam, ze taka wieloetapowa pielęgnacja daje u mnie najlepsze rezultaty bo twarz jest odświeżona i o wiele ładniejsza i bardziej nawilżona.

Najlepszy krem nawilżający do twarzy jaki miałam to z solanką i rumiankiem z Cosnature. Polecam każdemu, u mnie zdziałał cuda ;)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
pania344
Sama używam ostatnio takiej kolejności kosmetyków

oczyszczanie twarzy
peelingowanie (2 razy w tygodniu)
tonizowanie
nałożenie serum
i następnie jak już sie serum wchłonie nałożenie kremu na twarz

I zauważyłam, ze taka wieloetapowa pielęgnacja daje u mnie najlepsze rezultaty bo twarz jest odświeżona i o wiele ładniejsza i bardziej nawilżona.
Tak jest to dobra metoda i kolejność poszczególnych czynności. Czy stosowałaś już kosmetyki Zepter?
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

No sorry, ale to jest chyba firma produkująca garnki a nie kosmetyki Czy mi się tylko wydaje? Oprócz kolejności stosowanych kosmetyków warto jest również wczytać się w ich skład. Na początku czytanie składów kosmetyków może się wydawać trochę trudne, jednak w rzeczywistości jest to bardzo proste i jeśli już się wprawicie to będziecie w stanie rozszyfrować każdy kosmetyk. O dziwo okazuje sie, ze te droższe rozreklamowane kosmetyki wcale nie są lepsze od tych tańszych. Kiedyś myślałam, ze jak wydam więcej to kupię sobie coś lepszego. Jednak tak nie jest i obecnie szkoda mi trochę wydanej kasy. Bardzo fajnym składnikiem kosmetyków bywa kolagen, polecam poczytać sobie o jego dobrym działaniu.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
andraa
No sorry, ale to jest chyba firma produkująca garnki a nie kosmetyki Czy mi się tylko wydaje? Oprócz kolejności stosowanych kosmetyków warto jest również wczytać się w ich skład. Na początku czytanie składów kosmetyków może się wydawać trochę trudne, jednak w rzeczywistości jest to bardzo proste i jeśli już się wprawicie to będziecie w stanie rozszyfrować każdy kosmetyk. O dziwo okazuje sie, ze te droższe rozreklamowane kosmetyki wcale nie są lepsze od tych tańszych. Kiedyś myślałam, ze jak wydam więcej to kupię sobie coś lepszego. Jednak tak nie jest i obecnie szkoda mi trochę wydanej kasy. Bardzo fajnym składnikiem kosmetyków bywa kolagen, polecam poczytać sobie o jego dobrym działaniu.
Witaj, Firma Zepter International powstała 25 lat temu z misją - znaleźć sposób, by ochronić najcenniejszą i największą dla nas wartość – nasze zdrowie. W produktach przez nią rekomendowanych znajdziemy naczynia kuchenne, produkty do światłoterapii,oczyszczacze powietrza, czy okulary fulerenowe, oraz kosmetyki o szerokiej gamie zastosowań.

Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Polecam kremy które samodzielnie robicie:
bedziecie widziały jaki jest skład kremu który nakładacie na twarz
krem będzie bogaty w składniki odżywcze oraz maksymalnie nawilżajacy
poza tym jest bardzo wiele sklepów, w których w dobrych cenach można zakupić półprodukty kosmetyczne
Dobrze jest również raz na jakiś czas zdecydować się na jakiś zabieg na twarz z uwagi na to, ze zabiegi takie mogą mieć dodatkowe nawilżające działanie. Szczególnie mezoterapia.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-29 19:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry skład i działanie mają kosmetyki z wyciągiem z konopi. Ten produkt https://medicalhemp.pl/produkt/krem-pielegnacyjny-do-twarzy/ to moje ostatnie odkrycie zakupowe. Krem konopny do twarzy nawilża i regeneruje skórę. W dodatku idealny na lato, bo skóra się po nim nie błyszczy i spokojnie można dać odpocząć twarzy od nadmiaru kosmetyków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-08 15:10 przez ulakula.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

W moim zyciu wazna role odgrywa uroda, czasem nawet mysle, ze najwazniejsza. Mam straszne kompleksy na punkcie swojego malego biustu (niedlugo operacja..ufff) i poza biustem mam inne drobne kompleksy z ktorymi sobie radze. Mam narzeczonego, ktoremu sie podobam, ktory mi mowi komplementy, ale kompleksy nadal sa :? Zawsze bylam niesmiala i nie mialam za bardzo chlopakow jako nastolatka, zawsze sobie wmawialam, ze z tego powodu, ze jestem brzydka. W ciagu swojego zycia, a mam 25 lat uslyszalam wiele komplementow i cieplych slow, cieszyly mnie, ale na 5 minut i znowu totalny dol.

Niestety ale z powodu wieku widzę u siebie już pierwsze zmarszczki. I zastanawiałam sie nad dobrym kosmetykiem, co sądzicie o serum Buatic?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Bardzo dobry jest krem z Bielendy z pszenicą, owsem, mleczkiem kokosowym z tej serii Vegan Muesli , niesamowite nawilżenie. Do ciała też z tej serii są kosmetyki, ich własnie uzywam

Ja przy takiej cerze polecam polski krem w przystępnej cenie, który u mnie zdziałał cuda. Ziaja,linia ultranawilżajaca z mocznikiem. To seria przygotowana dla osób chorych na cukrzycę, która mega mocno wysusza skórę. Kupiłam mężowi jak jego cukrzyca zaatakowała i był z tym kłopot, ale szybko biegłam po drugie opakowanie bo sama zaczęłam uzywać i jest ze mną do dzisiaj. Łagodny, ale bardzo skuteczny.

Z Bandi jest super. W sumie to dwa: 1. https://www.bandi.pl/sklep/kremy/lagodzacy-kompres-przeciw-zmarszczkom-546/ i 2. https://www.bandi.pl/sklep/kremy/kuracja-s.o.s.-intensywnie-kojaca-886/ :) Bardzo dobrze nawilżają i szybko się whłaniają.

Z Bandi jest super. W sumie to dwa: 1. https://www.bandi.pl/sklep/kremy/lagodzacy-kompres-przeciw-zmarszczkom-546/ i 2. https://www.bandi.pl/sklep/kremy/kuracja-s.o.s.-intensywnie-kojaca-886/ :) Bardzo dobrze nawilżają i szybko się wchłaniają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-18 14:27 przez Szamkana.

Ja ostatnio miałam okazję przetestować olejek Bielenda Manuka Honey. Zawsze bałam się olejów, bo myślałam że są zawsze tłuste i ciężkie, a tutaj pełne zaskoczenie..... więc przy okazji kolejnych zakupów jako pierwszy produkt wylądował w koszyku: https://www.notino.pl/bielenda/manuka-honey-serum-nawilzajace-gleboko-odzywcze/

Fajny wątek, też ma ten problem. A co myślicie o kosmetykach z aloesem? Mam wrażenie, że jest jakiś szał na aloes ostatnio i zachwalają, że jest dobry na wszystko. Ale boję się, ze jak na wszystko to na nic...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

regenerum do rzęs