Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Cytat
agata74
najlepszy krem który nawilża to jest krem konopny nie ma mozliwości by nie pomógł a przy okazji jest stosowany w AZS
No to cię zaskoczę, bo jest taka możliwość i mi nie pomógł.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

nue mam ulubionego, wypróbowuję różne. jak juz to najbardziej pomaga mi kwas hialuronowy

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

U mnie dobrze sprawdziła się esencja Hyaluron Clinic, ona jest głęboko nawilżająca, można stosować ją zarówno na, jak i pod makijaż. Nawilżanie jest bardzo ważne, skóra wygląda młodziej lepiej wygląda makijaż, trzeba o to dbać.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

A czy robicie same krem do twarzy? Ja zrobiłam pod oczy, ale te do twarzy są bardziej skomplikowane.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Droga Mruczkowska, uważam,że takie specyfiki powinni robić ludzie wykwalifikowani w tym zawodzie. Producenci wiedzą dobrze co z czym połączyć,aby było widać efekty
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-25 13:56 przez DoradcaZepterOnline.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
DoradcaZepterOnline
Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
Witam :)
Zastanawiam się jak z wydajnością Waszych produktów ? Chciałabym kupić jakiś porządny zestaw kosmetyków dla mamy pod choinkę, a jej cera jest dość wymagająca

Cytat
DoradcaZepterOnline
Witajcie!
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

A czemu zawdzięczacie tą najwyższą jakość ? Dlaczego warto wybrać waszą markę ? W końcu jest tyle innych kosmetyków na rynku?

Cytat
ollciiak
Witam :)
Zastanawiam się jak z wydajnością Waszych produktów ? Chciałabym kupić jakiś porządny zestaw kosmetyków dla mamy pod choinkę, a jej cera jest dość wymagająca

Oj ja zawsze tez mam problem z doborem zestawu,ogólnie nawet pojedynczych kremów itd. Masz już moze cos na oku?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Roksima
Oj ja zawsze tez mam problem z doborem zestawu,ogólnie nawet pojedynczych kremów itd. Masz już moze cos na oku?
Niestety mama już ma ten wiek że przydałoby się coś kupić przeciwzmarszczkowego żeby dalej była piękna i młoda :) Koniecznie muszę znaleźć coś pod oczy

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Z Nacomi dobry jest krem arganowy. Stosuję go już jakiś czas i u mnie się świetnie sprawdza.

Cytat
ollciiak
Niestety mama już ma ten wiek że przydałoby się coś kupić przeciwzmarszczkowego żeby dalej była piękna i młoda :) Koniecznie muszę znaleźć coś pod oczy

Eh, skąd ja to znam. No ale cóż młodsi się nie robimy, więc trzeba sobie z tym jakoś radzić. Czym się kierujesz przy wyborze kosmetyków ?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

No już generalnie po dwudziestce warto zacząć myśleć o kremach przeciwzmaszczkowych. Starość nie radość.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Roksima
A czemu zawdzięczacie tą najwyższą jakość ? Dlaczego warto wybrać waszą markę ? W końcu jest tyle innych kosmetyków na rynku?
Kosmetyki Zepter są na bazie składników aktywnych, kwasach owocowych, olejkach z orzechów, wyciągów z pędów roślinnych. Kosmetyki są testowane klinicznie ,nie zawierają parabenów , ani silikonów. To wszystko sprawia ,że składniki odżywcze głęboko wnikają i naturalnie i długotrwale regenerują skórę

Cytat
Roksima
Oj ja zawsze tez mam problem z doborem zestawu,ogólnie nawet pojedynczych kremów itd. Masz już moze cos na oku?
Jaki rozaj skóry masz? W jakim jesteś wieku?

Cytat
ollciiak
Oj ja zawsze tez mam problem z doborem zestawu,ogólnie nawet pojedynczych kremów itd. Masz już moze cos na oku?
Niestety mama już ma ten wiek że przydałoby się coś kupić przeciwzmarszczkowego żeby dalej była piękna i młoda :) Koniecznie muszę znaleźć coś pod oczy
Polecam linie La Danza, ma dużo składników odzywczych jak olejki z makadamii ,słodkich migdałów i pierwiosnków, oraz kwasy z owoców hibiskusa, czy wyciąg z pędów bambusa i soi.

Cytat
mruczkowska
No już generalnie po dwudziestce warto zacząć myśleć o kremach przeciwzmaszczkowych. Starość nie radość.
po 25. roku życia produkujemy już co az mniej kolegenu. Warto więc odżywiać skóre aby nie straciła witalności
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-25 13:57 przez DoradcaZepterOnline.

Cytat
mruczkowska
No już generalnie po dwudziestce warto zacząć myśleć o kremach przeciwzmaszczkowych. Starość nie radość.
Myśle że bardziej przydadza sie odpowiednie naturalne kremy odzywcze. Bynajmniej ja takich teraz szukam, ma ktos jakies pomysl :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
DoradcaZepterOnline
Polecam linie La Danza, ma dużo składników odzywczych jak olejki z makadamii ,słodkich migdałów i pierwiosnków, oraz kwasy z owoców hibiskusa, czy wyciąg z pędów bambusa i soi.
Nie powiem bardzo zaskoczył mnie skład wow :) naturalne kosmetyki bez żadnych parabenów potrafią zdziałać cuda

Cytat
caitlyn1
Myśle że bardziej przydadza sie odpowiednie naturalne kremy odzywcze. Bynajmniej ja takich teraz szukam, ma ktos jakies pomysl :)
Musisz określić mniej więcej chociaż swój wiek i jaki masz typ skóry, wtedy można coś zaproponować :p

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
caitlyn1

No już generalnie po dwudziestce warto zacząć myśleć o kremach przeciwzmaszczkowych. Starość nie radość.
Myśle że bardziej przydadza sie odpowiednie naturalne kremy odzywcze. Bynajmniej ja takich teraz szukam, ma ktos jakies pomysl :)

Oczywiście odpowiednio pielęgnowana skóra, jak i cały organizm, na dłużej zachowa witalność. Kremy odżywcze to idealny początek do poprawy wyglądu. Czy widziałaś już krem Zepter kompleks odżywczy linii La Danza?
Cytat
ollciiak

Nie powiem bardzo zaskoczył mnie skład wow :) naturalne kosmetyki bez żadnych parabenów potrafią zdziałać cuda
Moc tkwi w naturze! Kosmetyki Zepter nie zawierają zbędnych,a nawet szkodliwych substancji chemicznych ,a dzięki licznym badaniom klinicznym wiemy ,że ich skuteczność jest wysoka
Cytat
ollciiak

Musisz określić mniej więcej chociaż swój wiek i jaki masz typ skóry, wtedy można coś zaproponować :p
To prawda, kosmetyki powinnyśmy dobierać do odpowiedniego typu skóry, wieku i tego na czym nam zależy w kwestii efektu
Ada
Doradca online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-25 13:57 przez DoradcaZepterOnline.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak rozwiązać umowę lidera avon z ranstad