Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

14 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja miałam taki różowy z garniera ale jest też czerwony chyba, który jest silniejszy mi pomagał i świetnie nawilżał a nie taki drogi:) aktualnie mam nivea soft i też jest bardzo fajny a nie taki drogi:)

•Wyraźnie poprawia nawilżenie skóry
•Natłuszcza wzmacniając naturalną, ochronną barierę lipidową skóry
•Zmniejsza szorstkość i reguluje proces złuszczania naskórka
•Wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę poprawiając jej wygląd
•Lekko wyrównuje koloryt skóry zmniejszając widoczność rozstępów

http://www.alsos.pl/mineralny-krem-siarczkowy-z-witamina-a-115-g---do-skory-wrazliwej-i-atopowej-p-330-116-36.116.html



Nivea Soft,mój faworyt:)

polecam Ci krem nawilżający vilcacora ;)



Jeśli chodzi o coś nawilżającego to ja mogę polecić dwa kremy. Jeden z wyższej półki, a drugi z niższej. Droższa wersja to krem nawilżający z Ericson Laboratoire, a tańsza to krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej z Bielendy Profesjonalnej. Ja stosuje je na zmianę. Ericson starcza mi na dłużej bo jest bardzo wydajny i nie trzeba go dużo nakładać, aby buzia była nawilżona. Natomiast Bielenda jest bardzo uniwersalna można ją stosować na dzień i na noc. Nie nawilża tak bardzo jak jej poprzednik, ale też jest całkiem przyjemna.

Jeśli chodzi o kupno ich to ja proponuję sklep internetowy Hedoni. Podsyłam linki:
https://hedoni.pl/ericson/1668-ericson-laboratoire-hydro-patch.html
https://hedoni.pl/bielenda/946-bielenda-professional-ultranawilzajacy-krem-do-twarzy-na-bazie-cieklokrystalicznej-spf15-100-ml-5902169013608.html

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Ja poddam ci happy per aqua floslek, ale nie zapominaj też o nawilżeniu i picu wody!

A mogą być maseczki? L'biotica ma cudowny zestaw, zwłaszcza różaną albo ze śluzem ślimaka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-19 23:39 przez Quark.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

w hebe ostatnio jak byłam to ekspedientka doradziła mi nawilżający krem z sesamis. Szczerze pierwsze słyszę o takiej firmie ale skusiłam się. Póki co używam przez tydzień wiec dużo nie mogę o nim powiedzieć na pewno łądnie pachnie i jest wydajny

ja moge polecić fitomed, garden roses make me bio oraz jove aloe vera

Wejdź sobie na stronę Mydlarni u Franciszka- tam są cudne kremy, co najważniejsze naturalne, rewelacyjnie nawilżające :) No i polecam olejek arganowy- w niedużej ilości wmasowuję go w skórę twarzy nawet pod podkład :)

Krem ze śluzu ślimaka. Oryginał kosztuje blisko 200 zł i na pewno jest lepszy, ale ja zawsze kupuję podróby za 20-40 zł i sprawuje się owy krem świetnie - cała moja rodzina mi go podkrada :D Super nawilża, jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, jest delikatny i lekki.

Cytat
frecix
Krem ze śluzu ślimaka. Oryginał kosztuje blisko 200 zł i na pewno jest lepszy, ale ja zawsze kupuję podróby za 20-40 zł i sprawuje się owy krem świetnie - cała moja rodzina mi go podkrada :D Super nawilża, jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, jest delikatny i lekki.
to jak podróby to niekoniecznie jest ze ślimaka ;)

To wiem. Chodzi mi o samo działanie. Są świetne.

Ja też takiego szukałam i znalazłam z marki Avène Hydrance Optimale.
Wchłania się szybciutko. Idealny pod make up.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

ja trafiłam na firmę AVA i zdecydowałam się wypróbować krem hydro laser. Mają w ofercie krem na dzień i na noc. Muszę przyznać, że skóra jest naprawdę lepiej nawilżona i bardzo miękka, wygląda zdrowo i ładnie

najlepszy krem który nawilża to jest krem konopny nie ma mozliwości by nie pomógł a przy okazji jest stosowany w AZS



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szminka...