Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Dobry psycholog

26 minut temu

Druk ścienny

34 minut temu

Nowy samochód

53 minut temu

Montaż Klimatyzacji

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

ja miałam taki różowy z garniera ale jest też czerwony chyba, który jest silniejszy mi pomagał i świetnie nawilżał a nie taki drogi:) aktualnie mam nivea soft i też jest bardzo fajny a nie taki drogi:)

•Wyraźnie poprawia nawilżenie skóry
•Natłuszcza wzmacniając naturalną, ochronną barierę lipidową skóry
•Zmniejsza szorstkość i reguluje proces złuszczania naskórka
•Wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę poprawiając jej wygląd
•Lekko wyrównuje koloryt skóry zmniejszając widoczność rozstępów

http://www.alsos.pl/mineralny-krem-siarczkowy-z-witamina-a-115-g---do-skory-wrazliwej-i-atopowej-p-330-116-36.116.html



Nivea Soft,mój faworyt:)

polecam Ci krem nawilżający vilcacora ;)



Jeśli chodzi o coś nawilżającego to ja mogę polecić dwa kremy. Jeden z wyższej półki, a drugi z niższej. Droższa wersja to krem nawilżający z Ericson Laboratoire, a tańsza to krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej z Bielendy Profesjonalnej. Ja stosuje je na zmianę. Ericson starcza mi na dłużej bo jest bardzo wydajny i nie trzeba go dużo nakładać, aby buzia była nawilżona. Natomiast Bielenda jest bardzo uniwersalna można ją stosować na dzień i na noc. Nie nawilża tak bardzo jak jej poprzednik, ale też jest całkiem przyjemna.

Jeśli chodzi o kupno ich to ja proponuję sklep internetowy Hedoni. Podsyłam linki:
https://hedoni.pl/ericson/1668-ericson-laboratoire-hydro-patch.html
https://hedoni.pl/bielenda/946-bielenda-professional-ultranawilzajacy-krem-do-twarzy-na-bazie-cieklokrystalicznej-spf15-100-ml-5902169013608.html

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Ja poddam ci happy per aqua floslek, ale nie zapominaj też o nawilżeniu i picu wody!

A mogą być maseczki? L'biotica ma cudowny zestaw, zwłaszcza różaną albo ze śluzem ślimaka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-19 23:39 przez Quark.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

w hebe ostatnio jak byłam to ekspedientka doradziła mi nawilżający krem z sesamis. Szczerze pierwsze słyszę o takiej firmie ale skusiłam się. Póki co używam przez tydzień wiec dużo nie mogę o nim powiedzieć na pewno łądnie pachnie i jest wydajny

ja moge polecić fitomed, garden roses make me bio oraz jove aloe vera

Wejdź sobie na stronę Mydlarni u Franciszka- tam są cudne kremy, co najważniejsze naturalne, rewelacyjnie nawilżające :) No i polecam olejek arganowy- w niedużej ilości wmasowuję go w skórę twarzy nawet pod podkład :)

Krem ze śluzu ślimaka. Oryginał kosztuje blisko 200 zł i na pewno jest lepszy, ale ja zawsze kupuję podróby za 20-40 zł i sprawuje się owy krem świetnie - cała moja rodzina mi go podkrada :D Super nawilża, jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, jest delikatny i lekki.

Cytat
frecix
Krem ze śluzu ślimaka. Oryginał kosztuje blisko 200 zł i na pewno jest lepszy, ale ja zawsze kupuję podróby za 20-40 zł i sprawuje się owy krem świetnie - cała moja rodzina mi go podkrada :D Super nawilża, jest bardzo wydajny, szybko się wchłania, jest delikatny i lekki.
to jak podróby to niekoniecznie jest ze ślimaka ;)

To wiem. Chodzi mi o samo działanie. Są świetne.

Ja też takiego szukałam i znalazłam z marki Avène Hydrance Optimale.
Wchłania się szybciutko. Idealny pod make up.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

ja trafiłam na firmę AVA i zdecydowałam się wypróbować krem hydro laser. Mają w ofercie krem na dzień i na noc. Muszę przyznać, że skóra jest naprawdę lepiej nawilżona i bardzo miękka, wygląda zdrowo i ładnie

najlepszy krem który nawilża to jest krem konopny nie ma mozliwości by nie pomógł a przy okazji jest stosowany w AZS



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szminka...