Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny, szukam kremu do twarzy intensywnie nawilżającego. Nie chodzi mi o to aby był tłusty, tylko mocno nawilżający. Mam okropnie suchą skórę, na twarzy mi się ściąga. Co do kremu mogę wydać więcej złotych jak jest dość wydajny. Kiedyś miałam próbkę takiego żółtego kremu, nazwa coż na "F", dwuczłonowa. Kolor kremu lekko żółty. Był niesamowity, świetnie nawilżał, momentalnie się wchłaniał, można było minutę po jego nałożeniu kłaść makijaż. Patrzyłam w internecie, kosztował ok 50zł za słoiczek. Wiem, marna podpowiedź, ale może wiecie co to za krem? Ja potraciłam linki i nie pamiętam nazwy...
Albo jak możecie to polećcie jakiś inny ;)
Z góry dzięki :)

Polecam kremy Lierac. Są z wyższej półki tzn powyżej 100zł , ale są wydajne i bardzo dobre. Przynajmniej ja jestem zadowolona. Sama stosowałam wersję dla odwodnionej skóry - różowe opakowania. Jest to bardziej żel niż krem, ale wspaniale nawilża. Lierac Hydra-chrono ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 03:17 przez moniamagda.

ja uzywalam roznych kremow ale bambino (lekka konsystencja) zdzialal cuda ;) a cena smieszna jak na takie opakowanie bo tylko 5.50 w realu

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

http://www.yves-rocher.com.pl/krem_odzywiajacy_na_dzien_24h z Twoich opisów pomyślałam o tym :) ale on chyba jest dość od nie dawna na rynku :)
Yves Rocher ma wspaniałe kosmetyki, których skład bazuje na naturalnych składnikach! Są droższe ale zdecydowanie warte swojej ceny!

ja ja używam z Eva kremy . marchewkowy lub z alg albo z zielonej herbaty . naprawdę tanie a super są cena ok 10-15 zł warto wyprobować dostepne w Rossmann :) świetne są ;)

zwyjły krem nivea:) koszt ok 12 zl, wydajny, dobrze nawilza, ładny zapach ;)

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

z oillanu jest fajny krem do twarzy nawet z filtrem 15, dobrze nawilza bo to emolient, kupilam go chlopakowi :P pozatym seria nawilzajaca z lrp jest dobra, tez sa z filtrami, do cery suchej albo mieszanej.

Dziękuję za odpowiedzi, ale tańsze kremy z Rossmana na mnie nie działają... Co do Niveii to bardziej natłuszcza niż nawilża. :)

Jak dla mnie najlepszy krem nawilżający to nivea.

BIELENDA - serum kojąco nawilżające 50 ml/ cena na all 27 zł w hurtowniach kosmetycznych na mieście 42 zł stosuję dwa razy w tygodniu w połączeniu z maską algową, natomiast do codziennej pielęgnacji twarzy używam również z BIELENDY krem do cery wrażliwej z rutyną i wit C 150 ml/ cena na all około 40 zł, w hurtowni zapłaciłam 55 zł.
Genialne produkty, aczkolwiek do profesjonalnego użytku, więc trzeba uważać z ilością nakładaną na buzię, ja osobiście jestem nimi zachwycona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 14:27 przez againwithoutyou.

Też\ mam strasznie suchą skórę i próbowałam wszystkiego. Do tego mam wrażliwą skórę więc koleja trudność z doborem kremu. Próbawałam nivea różowego żelu do twarzy, i kremów na noc i na dzień byłam zadowolona jednak troche mnie to kosztowało więc zostałam przy samym żelu i zwykłym kremie nivea soft i jestem mega zadowolona! Nie uczula i super nawilża:)

Polecam Lirene krem odbudowujący hydro-równowagę, cera sucha i bardzo sucha, cena około 20 zł.
Uratował moją skórę gdy była mega sucha i ściągnięta, nie zostawiał tłustej warstwy, na czym bardzo mi zależało.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-02 14:41 przez lilaa-93.

Doznałam olśnienia, przebłysk składnika z tego mojego dobrego kremu i znalazłam go :D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-03 15:24 przez Luna10.

Cytat
moniamagda
Polecam kremy Lierac. Są z wyższej półki tzn powyżej 100zł , ale są wydajne i bardzo dobre. Przynajmniej ja jestem zadowolona. Sama stosowałam wersję dla odwodnionej skóry - różowe opakowania. Jest to bardziej żel niż krem, ale wspaniale nawilża. Lierac Hydra-chrono ;)

dokladnie, najlepszy nawilzajacy krem!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BLIZNA na twarzy ;/ Jak ją usunąć? Pomożesz?