Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny,

używacie ogólnie kosmetyków z BIELENDY?
Jakie sarum do twarzy/kremy/ maski/ polecacie?

Zauważyłam, że w hurtowniach kosmetycznych są bardzo wygórowane ceny.
Ostatnio pytałam o moje ulubione serum kojąco-łagodzące do twarzy,
kupiłam je w małym sklepiku z kosmetykami z bielendy za 27 zł,
a w hurtowni w moim mieście kosztuje aż 43 zł.
Dodam, że było to sprawdzone źródło, więc na pewno kosmetyki są tam oryginalne.

Na ALLEGRO są najtańsze produkty BIELENDY, ale zastanawiam się czy oby na pewno są oryginalne.
Moje ulubione to peeling enzymatyczny do twarzy i maseczka antybakteryjna z glinką, każdy kosztował około 40 zł / 175 g. Zakupu dokonałam w sklepie kosmetycznym.

To są profesjonalne kosmetyki, mój kosmetolog używa ich do zabiegów, ale jedna maseczka u niego to koszt 50-60 zł.

Lepsza jest BIELENDA czy CLARENA?

moim zdaniem zdecydowanie bielenda, kosmetyczki polacaja clarene, bo im za to placa, uwazajcie!

Bardzo lubie krem nawilżający z z jaśminem, śliwką kakadu, mango . To seria Eco Nature, jedna z moich ulubionych. Polskie i nie drogie, a bardzo dobre kosmetyki

maski owocowe z serum aktywatorem power wit. c z bielendy bardzo lubię

Ja internetowo na notino zamawiam maseczkę Bielendy Botanical Clay nie wiedziałam jej w sklepach a jest rewelacyjna. Mega odżywia skórę i po dobrym śnie widać, że cera jest inna, mega gładka i świeża.

uzywam bielendy od dawna, lubie bo jest naturalna i ma dobry sklad a do tego pieknie pachnie. :) kilka ciekawych serii jak vegan muesli czy seria dla mam.. super sprawa

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

a gdzie ja kupujesz? bo ja przestalam biegac po sklepach bo ciagle braki, teraz na notino zamawiam

znam notino, zamawiam tez tam ale ogolnie poluje na promocje :D nie lubie przeplacac. notino ma jeszcze ten plus ze dostawa darmowa jest od 100 zl to mala kwota

kokosanka93 masz racje, to jest dobre wlasnie bo wiele sklepow ma pa wysylke od 200 a dla mnei to za duzo

Pewnie, ze używam z Bielendy kosmetyków. Moja ulubiona polska marka. A jeśli chodzi o dobre maseczki mam ulubiona nawilżająco- kojąca

Maski z serii Crystal Glow polecam. maseczki sa nawilzajace, sa bardzo skuteczne.

Fajne są te w słoiczkach skin sensory mask serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyczne paczuszki ;)