Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Kremy....

20 kwi 2013 - 00:09:30

Mam do was pytanie...Od dzieciństwa borykam się z problemem nie używania kremów, wszelkiego rodzaju. Boje się ich, wiem może to dziwne, ten zapach działa na mnie źle, to taka fobia, nie wiem co zrobić aby ją zwalczyć. Żaden krem nie wchodzi u mnie w rachubę, a nivea szczególnie mnie odstrasza :/

Kremy....

20 kwi 2013 - 00:14:06

ja z kremów używam tylko specjalnego do demakijażu i żyję... bez żadnych wyprysków i takich tam więc niewiele doradzę:) czasami tylko po kąpaniu jak mam suchą skórę posmaruje balsamem z garniera:) nie wiem czy to dobrze czy źle, niezastanawiałam się nigdy nad tym:) a no i w lato z filtrem ale to tego samego co na plaży używam do reszty ciała:)

Kremy....

20 kwi 2013 - 00:16:03

wiesz ja w lato mnie mama samaruje bo ja sie boje albo przyjaciele haha, no demakijażu też używam i nic poza tym nie mam krost czy coś ale ludzie się smieją sie sie ich boje eh///...

Kremy....

20 kwi 2013 - 00:16:40

masło shea ono prawie nie pachnie a natłuszcza ładnie

Kremy....

20 kwi 2013 - 00:17:13

ok sprawdze :)

Kremy....

20 kwi 2013 - 00:18:19

Spróbuj Emolium. Lekka konsystencja, szybko się wchłania i jest bezzapachowy.

Co w takim razie stosujesz na twarz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 00:22 przez desideratum.

Kremy....

20 kwi 2013 - 00:20:58

ja jakiegoś lęku nie odchuwam hehe ale zapachy niektórych rzeczywiście odpychają... nienawidzę zapachy kosmetyków nivea, nawet jak mam troszkę na rękach to musze bardzo mocno i dokładnie zmyć bo niezniose tego "smrodu" :)

u mnie to bardziej niumiejętność dobrania odpowiedniego do cery a metodą prób i błedów nie bede się męczyć:)

Kremy....

20 kwi 2013 - 10:56:40

Cytat
desideratum
Spróbuj Emolium. Lekka konsystencja, szybko się wchłania i jest bezzapachowy.

Co w takim razie stosujesz na twarz?

nie używam żadnego ....

Kremy....

20 kwi 2013 - 11:02:13

ja używam emolium krem specjalny, jest najlepszy i bezzapachowy

Kremy....

20 kwi 2013 - 11:03:10

to najdziwniejsza fobia o jakiej słyszałam :)

Jak ją zwalczyć to może pomóc chyba tylko psycholog. To co my tu możemy doradzić, to to, żebyś spróbowała się przełamać. Ale czy to pomoże? Myślę, że nie raz już sama próbowałaś...

Ale faktycznie, tak jak już wspomniała któraś z dziewczyn, próbuj kosmetyków bezzapachowych, to masło shea to też dobry pomysł bo to bardzo naturalny kosmetyk.

Mogę życzyć tylko powodzenia! :)

Kremy....

20 kwi 2013 - 11:03:24

Cytat
xxxmoniqa
Cytat
desideratum
Spróbuj Emolium. Lekka konsystencja, szybko się wchłania i jest bezzapachowy.

Co w takim razie stosujesz na twarz?

nie używam żadnego ....

Z jednej strony zazdroszczę, bo pewnie nie masz problemów ze skórą. Jeśli jednak masz, to naprawdę polecam Emolium. To krem dla dzieci i osób z problemami ze skórą. I jak już pisałam wcześniej szybko się wchłania, nie jest gęsty i praktycznie bez zapachu (ale dokładnie ten z linka, bo wiadomo są różne kremy danej firmy).
Cytat
Animam_debeo
ja używam emolium krem specjalny, jest najlepszy i bezzapachowy

ale ten krem, to typ "woda w oleju". Jeśli dziewczyna ma problem z nakładaniem kremów na buzię, to się zniechęci jeszcze bardziej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-20 11:05 przez desideratum.

Kremy....

20 kwi 2013 - 12:34:44

Cytat
Animam_debeo
ja używam emolium krem specjalny, jest najlepszy i bezzapachowy

po tym kremie świeciłam się niemiłosiernie. jeśli nie masz problemów ze skórą - atopowe zapalenie skóry to nie używaj go (do autorki wątku)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Schwarzkopf BC Curl Bounce odżywka bez spłukiwania do włosów kręconych