Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:39:00

Tak jak w temacie, mam ochotę na jakiś balsam do ciała o ładnym zapachu, w sam raz na wiosnę ale kompletnie już nie wiem na co się skusić, chodzi mi też o w miarę przyjemny skład; od jakiegoś czasu nie używałam żadnych balsamów i mam teraz lekko wysuszoną skórę na nogach,nie chodzi mi o jakieś produkty apteczne bo to nic poważnego...
Miałam już kilka z Isany ale jakieś mdłe, ostatnio Palmers kakaowy ale zapach mnie dobija; mam teraz próbkę mleczka z Nivei zapach świetny,ale sama chemia i olej parafinowy w składzie:/ Jak na razie moim numerem jest balsam Fa z zieloną herbatą.A i tych antycellulitowych np.Eveline też nie lubię bo mi po nich zimno :D
A jakie są wasze ulubione balsamy/mleczka do ciała??

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:43:17

Ostatnio używam z Avonu z serii Planet Spa i bardzo sobie chwalę:)

Miałam kiedyś cudowny balsam,tylko niestety nie pamiętam nazwy firmy:( Był w słoiczku i na opakowaniu była taka krówka:) Ten zapach pamiętam do teraz:)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:44:02

Joanna ma fajne balsamy nawilżające do ciała o owocowych zapachach, m.in. truskawka, porzeczka, pomarańcza( mój ulubiony). Polecam:)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:45:04

hmmm, nivea to wygładzajace z maslem shea ładnie pachnie, albo AA malinowe
btw Fa to ohydztwo i również ma w składzie shity, więc najlepszym rozwiązaniem jest olej arganowy albo ten z Alterry



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 17:46 przez mzap88.

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:46:24

a z The Body Shop? Piekne zapachy, nie testuja na zwierzetach, składy nie straszą ;) działanie super

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:46:36

Najlepsza oliwka dla dzieci nivea :)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:48:32

Cytat
jovita
a z The Body Shop? Piekne zapachy, nie testuja na zwierzetach, składy nie straszą ;) działanie super
za drogie nie dałabym 40 czy tam ileś złotych za balsam

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:48:52

Cytat
Amelia_25
Ostatnio używam z Avonu z serii Planet Spa i bardzo sobie chwalę:)

Miałam kiedyś cudowny balsam,tylko niestety nie pamiętam nazwy firmy:( Był w słoiczku i na opakowaniu była taka krówka:) Ten zapach pamiętam do teraz:)
Dairy Fun??

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:49:40

Balsam z Apteczki Babuni(z Joanny)-z bzem.Świetnie nawilża i ten zapach prawdziwego bzu,takiego z krzaczka lub balsam z Joanny z zieloną herbatą-zapach przecudny.

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:52:02

joanna waniliowy. Pięknie pachnie ale jeżeli chodzi o porządne nawilżenie to używam olejku dla dzieci z Babydream

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:52:02

wellness spa waniliowy:) nivea q10 balsam w żelu antycellulitowy, farmona masło z granatemserce a i na wieczorne wyjścia perfumowany z kate moss- vintage. Czekam jeszcze na balsam z FM GROUP o zapachu moich ulubionych perfum!:)
a i jeszcze czasem jak mam suchą skórę właśnie to używam albo oliwki dla dzieci albo olejku z alterry(używam go do wszystkiego: suche usta, olejowanie włosów, nocna kuracja nawilżająca na twarz)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 17:53 przez 007madziucha.

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:52:45

Cytat
star16
Cytat
Amelia_25
Ostatnio używam z Avonu z serii Planet Spa i bardzo sobie chwalę:)

Miałam kiedyś cudowny balsam,tylko niestety nie pamiętam nazwy firmy:( Był w słoiczku i na opakowaniu była taka krówka:) Ten zapach pamiętam do teraz:)
Dairy Fun??

No właśnie to nie ten:/ Szukałam w internecie,ale nigdzie nie mogę znaleźć:)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:52:51

wypróbuj z AA :) ja mam niebieski z algami morskimi :)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:55:47

Ja przetestowalam wiele balsamow, z joanny wg mnie najgorsze, zapachy sztuczne i w ogole nie utrzymujace sie... z the body shop tez mialam rozne masla do ciala , ale moim ostatnim odkryciem jest masło z Bielendy-granat ,normalnie MEGA! Bardzo kobieco pachnie, zapach jest tak bardzo przyjemny, ze nie potrafie sie go nawąchać, Nie jest taki duszacy a ni taki mdły, taki delikatny, swietnie nawilza utrzymuje sie dluuugo na skorze , naprawde fajny , spawdz sobie opinie na wizazu ;) jest bardzo dobry no a cena jak na jego jakosc jest smieszna! Dlatego go kocham , chyba juz nigdsy sie z nim nie rozstanę ;)
no i jest latwo dostepny



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 17:58 przez maffek.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:58:00

eveline serce używałam dwóch: jedwab do ciała- fajny efekt za małe pieniądze i taki balsam w dużej tubie z pompką, zapach miał po prostu przepiękny!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogerie VISPOL