Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakich balsamów do ciała używacie?

17 kwi 2013 - 18:06:59

Ja ostatnio zaczęłam stosować BALSAM DO CIAŁA WYGŁADZAJĄCO - NAWILŻAJĄCY SLIM EFFECT z serii SORAYA PIĘKNE CIAŁO. W sklepie skusił mnie wyjątkowo oryginalnym ozdobnym opakowaniem. Jestem nim zachwycona!!! Nie dość, że słodko pachnie (ale nie ZA słodko), to pozostawia gładką, zadbaną skórę, co zapewnia kwas hialuronowy i proteiny jedwabiu. Jeżeli chodzi o skład, to w balsamie jest także różowy pieprz, który wyszczupla sylwetkę (co jest korzystne, zwłaszcza na wiosnę :) Kilka dni temu zauważyłam także inne balsamy z serii SORAYA PIĘKNE CIAŁO (wszystkie w ozdobnych różowych opakowaniach) i dziś zakupiłam ten z orzechem królewskim, poprawiający koloryt skóry, żeby nie straszyć białymi nogami, bo wkrótce rozpocznie się sukienkowy sezon :D Polecam tą serię wszystkim!

Jakich balsamów do ciała używacie?

17 kwi 2013 - 18:22:18

Ja tak: to co mogę z czystym sumieniem polecić to
najlepszy nivea odżywiający, bo ostatnio mi sie znudzily te zapachowe i kolorowe;
z oriflame'u miodowo-jakiś tam, taki kremowy, piękny zapach i świetna konsystencja;
masło kakaowe z Ziai, mój nr 1 do czasu aż mi zbrzydł te zapachowe;
oliwkowy balsam z bielendy;
na dyskoteki itp z dove rozświetlający, ma takie małe drobinki i ślicznie pachnie;
jakiś różowy z farmony, dostałam w prezencie, ale nie pamiętam nazwy;
z eveline push up modelujący pośladki, daje widoczny efekt po paru użyciach, skóra jest delikatna w dotyku i podoba mi się zapach;

czego nie polecam:
balsamu tutti frutti (chyba farmona) z cynamonem i karmelem- konsystencja do kiiiitu, a zapach po prostu masakra- dostałam na Wigilię w 2011 i ciągle nie doszłam do połowy pudełka, a głupio mi wywalić, materiały nasiąkają tym smrodem, to jest po prostu niemożliwie mocne, aż zatraca wszelkie podobieństwo z wyżej opisanymi składnikami. Świetny pomysł, kuszą białą truflą, ale to dla mnie jedna z porażek kosmetycznych. Widzę, ze dziewczyny na wizażu chwalą, dlatego m.in go kupiłam i niestety- raz go użyję to daję potem pizamę i całą pościel do prania i około po 2 tygodniach schodzi ://///


PS Co sądzicie o tych tanich balsamach z biedronki tesco i innych nie firmowych, a także z isany rossmannowej, głównie nastawionych na nawilżanie?
warto czy lepiej dołożyć i mieć pewniaka?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 18:30 przez Ada2012.

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 19:41:51

a ja lubię zapach ziaji kakaowy; d

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 19:43:30

Dove ze złotym pigmentem :) Fajnie skórę rozświetla

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 19:44:09

Cytat
Zgubilam_10_Groszy
a ja lubię zapach ziaji kakaowy; d

Mój numer jeden :D Ma niestety ten minus, że co kilka miesięcy lubią podnosić jego cenę :P

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 19:46:06

Najlepszy z nivea baby,lepszego nie znam,te z avon spa bialy w sloiczku tez ok ale muszki owocowki do niego leca,a z eveline sobie mozesz rozgrzewajacy zapodac np

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 19:48:58

masło kakaowe z ziaji

i ten z Farony,zapach jest cudny





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 19:50 przez madzia0702.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 19:49:04

Cytat
jovita
a z The Body Shop? Piekne zapachy, nie testuja na zwierzetach, składy nie straszą ;) działanie super

Dostałam masło do ciała tej firmy i pięknie pachnie,ale ogólnie nie używam balsamów,bo nie lubię uczucia lepkości na sobie;)

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 19:49:22

Tso Moriri - marchewkowy mus do ciała.

Jak na marchewkę to przecudnie pachnie POZIOMKĄ:)

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 19:55:55

Moim najlepszym balsamem jest AA zmysłowa malina. Nie znalazłam jak na razie lepszego :) Zapach powalający mmmm :)

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 20:00:13

nienawidzę się balsamować :D
dla mnie istnieje tylko oliwka Bambino , dolewam do codziennej kąpieli i skóra jest świetnie nawilżona i gładka :)

Jakich balsamów do ciała używacie?

19 kwi 2013 - 20:02:09

Ja uzywam sweet secret maslo czekoladowe do ciała z postaciami.fajnie pachnie i dobrze działa na moją skore :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grube, gęste, ciemne włosy na rękach!