Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

22 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:39:00

Tak jak w temacie, mam ochotę na jakiś balsam do ciała o ładnym zapachu, w sam raz na wiosnę ale kompletnie już nie wiem na co się skusić, chodzi mi też o w miarę przyjemny skład; od jakiegoś czasu nie używałam żadnych balsamów i mam teraz lekko wysuszoną skórę na nogach,nie chodzi mi o jakieś produkty apteczne bo to nic poważnego...
Miałam już kilka z Isany ale jakieś mdłe, ostatnio Palmers kakaowy ale zapach mnie dobija; mam teraz próbkę mleczka z Nivei zapach świetny,ale sama chemia i olej parafinowy w składzie:/ Jak na razie moim numerem jest balsam Fa z zieloną herbatą.A i tych antycellulitowych np.Eveline też nie lubię bo mi po nich zimno :D
A jakie są wasze ulubione balsamy/mleczka do ciała??

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:43:17

Ostatnio używam z Avonu z serii Planet Spa i bardzo sobie chwalę:)

Miałam kiedyś cudowny balsam,tylko niestety nie pamiętam nazwy firmy:( Był w słoiczku i na opakowaniu była taka krówka:) Ten zapach pamiętam do teraz:)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:44:02

Joanna ma fajne balsamy nawilżające do ciała o owocowych zapachach, m.in. truskawka, porzeczka, pomarańcza( mój ulubiony). Polecam:)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:45:04

hmmm, nivea to wygładzajace z maslem shea ładnie pachnie, albo AA malinowe
btw Fa to ohydztwo i również ma w składzie shity, więc najlepszym rozwiązaniem jest olej arganowy albo ten z Alterry



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 17:46 przez mzap88.

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:46:24

a z The Body Shop? Piekne zapachy, nie testuja na zwierzetach, składy nie straszą ;) działanie super

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:46:36

Najlepsza oliwka dla dzieci nivea :)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:48:32

Cytat
jovita
a z The Body Shop? Piekne zapachy, nie testuja na zwierzetach, składy nie straszą ;) działanie super
za drogie nie dałabym 40 czy tam ileś złotych za balsam

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:48:52

Cytat
Amelia_25
Ostatnio używam z Avonu z serii Planet Spa i bardzo sobie chwalę:)

Miałam kiedyś cudowny balsam,tylko niestety nie pamiętam nazwy firmy:( Był w słoiczku i na opakowaniu była taka krówka:) Ten zapach pamiętam do teraz:)
Dairy Fun??

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:49:40

Balsam z Apteczki Babuni(z Joanny)-z bzem.Świetnie nawilża i ten zapach prawdziwego bzu,takiego z krzaczka lub balsam z Joanny z zieloną herbatą-zapach przecudny.

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:52:02

joanna waniliowy. Pięknie pachnie ale jeżeli chodzi o porządne nawilżenie to używam olejku dla dzieci z Babydream

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:52:02

wellness spa waniliowy:) nivea q10 balsam w żelu antycellulitowy, farmona masło z granatemserce a i na wieczorne wyjścia perfumowany z kate moss- vintage. Czekam jeszcze na balsam z FM GROUP o zapachu moich ulubionych perfum!:)
a i jeszcze czasem jak mam suchą skórę właśnie to używam albo oliwki dla dzieci albo olejku z alterry(używam go do wszystkiego: suche usta, olejowanie włosów, nocna kuracja nawilżająca na twarz)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 17:53 przez 007madziucha.

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:52:45

Cytat
star16
Cytat
Amelia_25
Ostatnio używam z Avonu z serii Planet Spa i bardzo sobie chwalę:)

Miałam kiedyś cudowny balsam,tylko niestety nie pamiętam nazwy firmy:( Był w słoiczku i na opakowaniu była taka krówka:) Ten zapach pamiętam do teraz:)
Dairy Fun??

No właśnie to nie ten:/ Szukałam w internecie,ale nigdzie nie mogę znaleźć:)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:52:51

wypróbuj z AA :) ja mam niebieski z algami morskimi :)

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:55:47

Ja przetestowalam wiele balsamow, z joanny wg mnie najgorsze, zapachy sztuczne i w ogole nie utrzymujace sie... z the body shop tez mialam rozne masla do ciala , ale moim ostatnim odkryciem jest masło z Bielendy-granat ,normalnie MEGA! Bardzo kobieco pachnie, zapach jest tak bardzo przyjemny, ze nie potrafie sie go nawąchać, Nie jest taki duszacy a ni taki mdły, taki delikatny, swietnie nawilza utrzymuje sie dluuugo na skorze , naprawde fajny , spawdz sobie opinie na wizazu ;) jest bardzo dobry no a cena jak na jego jakosc jest smieszna! Dlatego go kocham , chyba juz nigdsy sie z nim nie rozstanę ;)
no i jest latwo dostepny



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 17:58 przez maffek.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich balsamów do ciała używacie?

15 kwi 2013 - 17:58:00

eveline serce używałam dwóch: jedwab do ciała- fajny efekt za małe pieniądze i taki balsam w dużej tubie z pompką, zapach miał po prostu przepiękny!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogerie VISPOL