Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

10 kwi 2013 - 18:57:39

czy wy też lubicie sobie kupować kosmetyki .Ja ostatnio wydaje więcej niż na ciuchy .Zamówiłam sobie ostatnio róż,puder,pędzle,korektor pod oczy do makijażu,utrwalacz do makijażu a teraz chodzi jeszcze za mną baza pod podklad Kanebo i jeszcze jeden róż... wpadłam w jakąś manię......zapomniałam jeszcze o olejku na włosy i balsamach do ciała... uważam że ładna kobieta to zadbana kobieta .Nie znosze sztuczności w postaci sztucnzych poznokci,doklejanych rzęs,farbowanych włosów ale makijaż powinień być wykonany staranie i dobry jakosciowo.Czy wy też przykładacie dużą wagę do makijażu ?

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

10 kwi 2013 - 19:02:24

Ja mam za to taki problem z ciuchami, wiecznie mi coś w szafie brakuje -.-
Co do kosmetyków- przymierzam się tylko do olejków na włosy, na twarz kładę tylko krem nawilżający plus krem z filtrami pomadkę tusz:D Do ciała balsam, peeling i to wsio, z resztą i tak dostaje je zazwyczaj w prezencie:D

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

10 kwi 2013 - 19:06:16

ja niestety jestem konsultantką avonu i co chwile sobie zamawiam co tam potrzebuje i tez sporo pieniedzy na to przelewam ;/ hah

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

10 kwi 2013 - 19:06:18

to fajnie masz jak w prezencie reszte dostajesz:P hehe .No ja z ciuchów jestem mega wybredna i nie mam ich jakoś dużo ,ale na punkcie kosmetyków zwłaszcza kolorowych mam hopla i nie to żebym robiła jakieś duże zapasy po kilka sztuk z jednego rodzaju.Kupuje po 1 góra 2 ale produkt zawsze konsultuje z opiniami na wizazu na kwc ...nigdy nie kupuje w ciemno produktów ponieważ nie mam ąz tyle kasy ,żeby sobie testować...
blackblood avon wydaje mi się stosunkowo tani do markowych kosmetyków ,nie jestem przeświadczona że drogie to dobre ,ale niestety tak często bywa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 19:09 przez vatika333.

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

10 kwi 2013 - 19:12:38

Ja z kosmetykami szalałam jak byłam w ciąży, ale tylko dlatego że ubrań nie opłacało się wtedy kupować. Teraz kupuje tylko jak czegoś potrzebuje, czasami na poprawę humoru.

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

10 kwi 2013 - 19:17:32

Nie, ale mam podobny problem z ciuchami.

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

10 kwi 2013 - 19:21:39

w zeszłym miesiacu wydałam coś koło 1000zl na same kosmetyki uważam że to trochę przegięcie i iciągle dopisuje ocś na moją liste "must have"

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

10 kwi 2013 - 19:22:00

Kupuję dość dużo kosmetyków,ale dość tanich (paręnaście do kilkudziesięciu zł), więc chyba nie jest tak źle :P Ale ostatnio postanowiłam wykończyć te co mam i jak na razie idzie mi całkiem dobrze,skończyłam już 1 odżywkę i jestem na wykończeniu drugiej :D

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

ostatnio wydaje majątek na kosmetyki

11 kwi 2013 - 08:47:41

Haha ja też ... ale przestałam wydawać już na żele pod prysznic i żele do twarzy, kupiłam 1 uniwersalny żel Babydream i zastępuje mi on te 2 rzeczy :) Ale jak jest promocja w Rossmanie to faktycznie cięzko sie oprzeć...
Zajrzyjcie sobie tu, są sposoby na oszczędzanie na kosmetykach:

Jak zaoszczędzić na kosmetykach?

Polecam zwłaszcza patent z myjką do ciała :)

Słyszałam też o projekcie Denko ale wg mnie to nie ma sensu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Klindactian T-zel