Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

zamawiałam i zamawiam tam oraz będę zamawiać, i jestem mega zadowolona, zawsze znajdzie się ktoś wybredny ja polecam zawsze zamawiam na allegro bo jest o wiele taniej i większy wybór, mało tego niektóre kosmetyki przychodzą zafoliowane, a te w drogeriach aż strach pomysleć ile razy ktos otwierał dotykał czy nie daj Boże malował się!

zamawiałam kilka rzeczy i wszystko było ok :)

zamawiam tylko tam :)jestem bardzo zadowolona, bardzo dobre kosmetyki w przystępnej cenie :)

Ja zamawiam, z tym ze zawsze odbieram osobiście. NIgdy mnie nie zawiedli

Dziewczyny... A na kosmetykach były daty ważności??

ja kiedyś zamawiałam, bo mam możliwość odbioru osobistego, ale z nimi jest tak, że zależy jak trafisz... z jednych rzeczy byłam zadowolona, z innych nie
najgorsze były 2 palety cieni do oczu, które wyrzuciłam...
(cienie z Ruby Rose)

przejrzyj jeszcze raz te rzeczy i na spokojnie wybierz, te które naprawdę chcesz:) bo przy pierwszym oglądaniu ma się ochotę nazamawiać tego dużo;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-08 21:12 przez pauli05.

Ja zamawiałam również byłam zadowolona, nawet osobiście byłam odebrać gdyż z ck jestem. Polecam!

Cytat
pauli05
ja kiedyś zamawiałam, bo mam możliwość odbioru osobistego, ale z nimi jest tak, że zależy jak trafisz... z jednych rzeczy byłam zadowolona, z innych nie
najgorsze były 2 palety cieni do oczu, które wyrzuciłam...
(cienie z Ruby Rose)

przejrzyj jeszcze raz te rzeczy i na spokojnie wybierz, te które naprawdę chcesz:) bo przy pierwszym oglądaniu ma się ochotę nazamawiać tego dużo;)


Ruby rose to tania firma więc możliwe że od nowości są do niczego...
Już jakiś miesiąc przeglądam i patrzę czego by jeszcze nie brać . Więc nie ma mowy bym zamówiła mniej.

u tego akurat nie ale na takich aukcjach towar nigdy nie jest tak swiezy jakby się chcialo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kwasy AHA