Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

13 sty 2020 - 10:24:38

Izotek jest z tego co kojarze zalecany przy tradziku, ale jednak jego stosowanie wymaga potem mocnej pielegnacji i nawilzania skory.

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

21 sty 2020 - 13:52:02

Otóż to. Nawilżanie jest bardzo ważne, bo izotek ma to do siebie, ze wysusza cerę na wiór tak na prawdę.

Dzięęęęęęęęksi! Znalazłam i wszystko sobie potłumaczyłam, posprawdzałam to sevolium :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-24 11:06 przez ritush.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

07 wrz 2020 - 14:14:20

Moim zdaniem jest to jednak ostateczność. Nawet jeżeli komuś pomógł to i tak nie polecam. Zastanówcie się czemu macie trądzik. Jeżeli z jakiegoś powodu organizm wyrzuca takie rzeczy na zewnątrz to trzeba zwalczyć przyczynę. Ok, po izoteku być może nie będzie trądziku, ale z drugiej strony nie niweluje to przyczyn powstawania tradziku a te moga być bardzo różne
nieodpowiednia pielęgnacja
dotykanie twarzy rekami oraz wyciskanie pryszczy (sama od czasu od kiedy z tego zrezygnowałam zobaczyłam, ze moja twarz znacznie się poprawiła)
niedobór witamin oraz mikroelementów w diecie
hormony
Ze swojej strony polecam zacząć od tych bezpieczniejszych tabletek bez recepty. Jak Normatabs, sama biorę, fakt, ze na rezultaty trzeba poczekać, ale są i to z miesiąca na miesiac coraz lepsze. Mam wrażenie, ze taka wewnętrzna pielęgnacja daje o wiele lepsze rezultaty niż stosowanie jakichkolwiek kosmetyków.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

26 wrz 2020 - 11:22:48

Jest to lek i dobrze jest się nad nim dobrze zastanowic zanim się go weźmie. Bo ma sporo efektów ubocznych. Z lekami jest ten problem, ze czesc ludzi traktuje je jak cukierki - mam kaszel i katar więc biore antybiotyk, mam pryszcze to wezme izotek, boli mnie głowa od razu zjadam pyralginę, nurofen i aspirynę. Wydaje mi się, że to kwestia niedoedukowania lub wrecz ignorancji.
Na poczatku polecam spróbować bezpieczniejszych sposobów na trądzik takich jak
zmiana diety na zdrowszą
unikanie używek oraz słodyczy
suplementacje tabletkami bez recepty, polecam tutaj Normatabs - tabletki swego czasu polecila mi dermatolog oraz uważam, ze trafiła bo znacznie poprawił się stan mojej skory
unikanie stresu
no i łapki z dala od twarzy bo dotykanie twarzy powoduje roznoszenie sie na niej pryszczy ;)

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

18 lut 2021 - 15:11:05

Polecam, bo brałam Aknenormin. Super poprawa. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład mineralny