Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 09:27:51

Witam, od połowy miesiąca mam zamiar zacząć brać Izotek. Czy są osoby, które już brały, bardzo bym prosiła o opinie. Jeśli kogoś znajomy brał też napiszcie, czy widać było jakieś efekty.
No i kolejne pytanie, czy skutki uboczne dokuczały Wam przez cały czas trwania trapii??
Ile czasu trwała terapia? Napiszcie tu wszystko, co na ten temat wiecie.

Z góry strasznie dziękuję:-) Ogólnie to mam 20 lat, mam trądzik i to jest chyba moją najgorszą zmorą.
Może nie tyle trądzik a cała masa zaskórników, które ściskam i ściskam, a po tym pozostają blizny.
CHCĘ JAK NAJSZYBCIEJ SIĘ TEGO POZBYĆ! Prócz izoteku próbowałam już prawie wszystkiego...

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 09:32:33

ja brałam, efekt niby był, ale po roku od ostatniej tabletki moja cera wygląda tak samo jak przed kuracją.
skutki uboczne są tragiczne, mi ciągle złaziła skóra, była strasznie przesuszona, nic jej nie pomagało. Jakieś wahania nastrojów też miałam.

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 09:32:38

ja brałam 6 lat temu. ponad. trądzik do tej pory nie wrócił. skutki uboczne głównie na początku. teraz nie mam czasu bo muszę lecieć do pracy, ale jak coś pisz na priv. ja polecam.

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 10:05:45

Ktoś jeszcze się wypowie??:-)

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 10:09:42

zalezy jaki masz zaawansowany tradzik no i gdzie glowny problem czy na twarzy czy na ciele. Ja go brałam juz od najmlodszych lat ale na mnie az tak dobrze nie podziałał no i po co sie faszerowac tabletkami... w koncu poszlam do innej dermatolog i przepisała mi effaclar duo la roche posay na twarz- jest śliczna teraz po tym a na ramiona dekold i plecy mieszanine apteczną. Osobiscie nie radziłabym Ci sie faszerowac tymi tabletami bo są tez inne suteczne sposoby. No ale fakt to zalezy od zaawansowania

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 10:10:12

mialam zamiar brac,bo mialam kilka lat okropne pryszcze na brodzie i nic nie pomagalo,w koncu pomogly masci.
kolezanka brala izotek,jej cera byla tragiczna... i pomogl jej bardzo,brala w najmniejszej dawce(z tego co mowila) ale musi caly czas brac co kilka dni bo krosty sie pojawiaja,ale juz mniej.
wiadomo,ze na kazdego dziala inaczej.
izotek jest silnym lekiem i ma mase skutkow ubocznych,tak wiec radze sie porzadnie zastanowic ;|

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 10:13:57

brałam aknenormin odpowiednik izoteku i szczerze?
żeby to nie to, to dalej bym sie z tym dziadostwem męczyła!
wiadomo że teraz wyskakują mi zachciewaki co miesiąc:)
ale jest o niebo lepiej, także nie zastanawiaj się tylko bierz:)
aha i nie daj boże w ciąże zajść bo dziecko urodzi się z poważnymi wadami, no i występuje straszne łuszczenie skóry także ciągłe nawilżanie jest plus tego zę głowę można myć raz na tydzień hehe wlosy wcale się nie przetłuszczają, bóle kości ja walczyłam z kręgosłupem, wachania nastrojów, troszke słabiej widziałam ale naprawde gra jest warta świeczki! jeśli masz więcej pytań to zapraszam do mnie :)

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 10:34:06

Ja brałam Izotek, ponad 2 lata temu, przez około 5 miesięcy, ale zażywałam po 2/3 tabletki dziennie. Źle wspominam ten czas;) Miałam mega wysyp, rany na twarzy, pękające usta, skóre na rękach tak suchą, że robiły mi się strupy. Podejrzewam, że miałam zbyt dużą dzienną dawkę i stąd te skutki uboczne tak dawały mi się we znaki.
Oczywiście pomógł, skóra się oczyściła, przestała przetłuszczać, pojaśniała. Niestety teraz mam trochę śladów po tych przebojach, i w tamtym czasie miałam 'masakre' na twarzy przez jakiś rok.. Teraz skóra zaczęła mi się znowu trochę przetłuszczać i wyskakują niespodzianki, mam wągry i ogólnie zanieczyszczoną cerę. Muszę się wybrać do kosmetyczki na mikrodermabrazję kilka razy to myślę, że pomoże:) Jak masz jakieś pytania to pisz.

Dawkę ustala lekarz i czas trwania kuracji, przecież wszystko zależy od tego ile ważysz.


Polecam Ci wejść na forum izotek pl - tam dowiesz się wszystkiego i nawet trochę więcej, ludzie pokazują fotki przed i po kuracji. Całe forum jest poświęcone trądzikowi i jego leczeniem izotekiem, więc lepiej tam będzie Ci się dowiedzieć wszytstkiego.

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 10:42:48

moich 3 znajomych bralo, ale to kilka lat temu i do tej pory nie maja tradzikowych problemow

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 10:52:32

Ja brałam Aknenormin przez 7 miesięcy (miałam miesiąc dodatkowo, bo pryszcze jeszcze wychodzily trochę) Skończyłam brać w styczniu 2013. Wszystko było super, skóra świetna, tylko przesuszona więc trzeba mocno nawilżać. Niestety pod koniec lutego skóra na nowo zaczęła się przetłuszczać wychodzą mi, głównie przed okresem, pojedyncze pryszcze. Ale to już nie są takie pryszcze jak kiedyś, tylko coś jakby zaskórniki albo zgrubienia. Przy próbie wyciśnięcia jest w nich odrobina wodnistego łoju albo są puste w środku. Strasznie mnie to irytuje. Byłam przekonana, że już żadne wypryski nie będą wychodziły. Myślę jednak, że nie każdy jest w stanie wyleczyć trądzik w 100% ale ja i tak cieszę się z efektu jaki mam i oby przynajmniej nie bylo gorzej. Zawsze mialam tez caly dekolt i plecy w syfach. Teraz są gładziutkie. Na pewno wzięłabym to znowu gdybym musiała. A teraz zastanawiam się nad tą maścią Isotrex czy jakoś tak, która własnie zawiera isotretinoinę.


A co do przechodzenia terapii, każdy inaczej reaguje. Czytałam blogi, gdzie laski opisywały dantejskie wręcz sceny :P a ja osobiście przeszłam leczenie dość łagodnie. W pierwszym miesiącu bardzo paliła mnie skóra, ogólnie uczucie gorąca na twarzy, bolała mnie głowa ale potem to zaczęło przechodzić. Ja się leczyłam w lecie więc obowiązkowo filtr na twarz i to 50 SPF! Bolały mnie troche stawy i czułam ogólne osłabienie. Skóra była sucha lecz stosowałam Cetaphil Dermoprotektor, który bardzo dobrze nawilża.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 10:56 przez AminaEwa.

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 11:09:55

ja brałam jakoś dwa lata temu, zawsze miałam problem z przetłuszczającymi się włosami i trądzik towarzyszył mi od gimnazjum, jednak jak teraz na to patrze to to był lekki trądzik, po izotekach ja (ja brałam tretinex, teraz wycofany już z polskiego rynku;/ nie wiem dlaczego) nie tylko trądzik mi powrócił ale i zmienił sie na 100 razy gorszy, teraz robią mi się takie gule a włosy przetłuszczają się jeszcze bardziej. chociaz na początku było super, niby mialam za małą dawkę dobową, ale te konieczną miimalną wziełam więc nie wiem ocb..także jak nie masz tak źle to spróbuj moze antybiotyki najpierw

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

05 kwi 2013 - 11:22:23

Cytat
klasiula
ja brałam, efekt niby był, ale po roku od ostatniej tabletki moja cera wygląda tak samo jak przed kuracją.
skutki uboczne są tragiczne, mi ciągle złaziła skóra, była strasznie przesuszona, nic jej nie pomagało. Jakieś wahania nastrojów też miałam.





Hej

Bralam Izo ze 4 lata temu,mam teraz 24lata.Po dostawieniu jakas taka dziwna bylam-cos pod depreche.Generalnie stalam sie bardziej rozchwiana emocjonalnie.
Efekt swietny po odstawieniu prawie nowa skora,ale w trakcie brania,nie mozna bylo jej dostatecznie nawilzyc.Strasznie wygladala.Po 2 latach zaczely sie nawroty Po izoteku ogolnie organizm jest oslabiony,do tej pory ciagle leca mi wlosy.Mysle,ze ma to jakis zwiazek,bo badania robilam wszystkie mozliwe.
Oczywiscie po odstawieniu napewno wzrosnie Ci cholesterol.

Skutecznie poradzilam sobie z cera kiedy zmienilam diete-mniej "smieci" wiecej warzyw i dodalam ruch.Po izoteku chodzilam tez na kwasy-efekt rewelacyjny Mysle,ze W MOIM PRZYPADKU to jest kluczem,jak tylko zaczynam sobie folgowac z dieta i cwiczeniami to zauwazam wieksza ilosc zaskornikow i wysypki.MOZE SIE MYLE,MOZE TO ZBIEG OKOLICZNOSCI-NIE WIEM Organizm sie oczyszcza co przeklada sie na wyglad cery,no i tez jestes tym co jesz.
Dlamnie ruch jest zbawienny.Moze warto sprobowac wypacac sie biegajac,oczyscic organizm z toksyn

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

27 mar 2018 - 16:01:05

Wiem, że to stary post, ale chciałam coś od siebie dodac ;) Ja teraz biorę, ale lekarz od razu uprzedził mnie o tym, że bede miala sucha skórę a efekt bedzie widoczny po około 6 miesiacach. No i teraz stosuje tez sevolium zeby odzywic twarz. To są naturalne kosmetyki, ktore stosuje sie na tradzik :) No rzeczywiscie pomaga, lagodzi podraznienia i chroni przed dzialaniem roznych czynnikow :) Polecam, mozna stosowac tez samą linię tych kosmetyków, niekoniecznie brać leki, bo wiadomo, ze kazdy z nas inaczej reaguje ;)

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

30 paź 2019 - 09:56:28

Cytat
amka02
Wiem, że to stary post, ale chciałam coś od siebie dodac ;) Ja teraz biorę, ale lekarz od razu uprzedził mnie o tym, że bede miala sucha skórę a efekt bedzie widoczny po około 6 miesiacach. No i teraz stosuje tez sevolium zeby odzywic twarz. To są naturalne kosmetyki, ktore stosuje sie na tradzik :) No rzeczywiscie pomaga, lagodzi podraznienia i chroni przed dzialaniem roznych czynnikow :) Polecam, mozna stosowac tez samą linię tych kosmetyków, niekoniecznie brać leki, bo wiadomo, ze kazdy z nas inaczej reaguje ;)

a wiadomo co tam w sumie jest w środku? nigdzie nie moge znaleźć inci tego kremu a w sumie sie lekko zainteresowałam..

IZOTEK na trądzik? OPINIE.

13 sty 2020 - 07:56:39

wejdź na kwc może. z tego co sie orientuję to tam są podane składniki kosmetyków :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

IZOTEX NA TRĄDZIK