Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 13:51:52

Hej! Od pazdziernika biore antybiotyk na tradzik TETRALYSAL. Czy ktoras z was go bierze? Pomogl wam?
Na dzien dzisiejszy moja twarz wyglada jak na zdjeciach. Jakis efekt widze bo kiedys tych pryszczy bylo wiecej ale dalej sa... Zastanawiam sie nad czyms mocniejszym. Ktos bral izotek??




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 13:55 przez loveshoesmakeup.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 13:55:06

Brałam przez dłuższy czas, również z przerwami. Mi pomagał, trądzik nie znikł całkowicie ale było widać różnicę, jednak już ze 2 lata go nie biorę bo strasznie zniszczył mi żołądek :/

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 13:56:24

Ja używam DUAC ŻEL. Używam już 2 lata. Jak ręką odjął:)
Nie niszczy żołądka to to żel -nakłada się przed snem na twarz. Działa cuda:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 13:57 przez Robinn.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 13:58:55

na twarz la roche posay effeclar duo no i ja miałam robiony antybiotyk recepturowy :) tez pomogło:)

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 13:58:57

ja bralam na poczatku tabletkki codziennie. Teraz biore co 2 dni. Tez widze roznice ale calkowicie tradziku nie zlikwidowal.
Ja jem dodatkowo tabletki oslonowe na zoladek.
Moj znajomy mial problem z tradzikiem, bral izotek teraz na twarzy nie ma NIC.
Ale szczerze powiem ze nie wiem czy nadal bierze czy juz nie
Ja mam masc epiduo na noc i na dzien klindactian T.

A co myslicie o podkladzie bourjouis healthy mix? Szukam cos zeby wyrownac kolor cery bo sami widzicie jak wyglada



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 14:00 przez loveshoesmakeup.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:01:20

Ja biorę tetrysal i widzę różnicę ( teraz mam mniejszą dawkę, co drugi dzień) + antybiotyk w żelu :)
Jak to mówią kokosów nie ma, ale w porównaniu do tego co było, to jest niebo a ziemia tak więc jestem względnie zadowolona. Nie mam problemów żołądkowych zatem w ogóle jest bardzo ok :) Zobaczymy jak zakończy się moja terapia hmmm.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:01:47

Nie niszcz sobie wątroby. Mój mąż brał jakieś antybiotyki a teraz ma takie problemy z wątrobą, nawet do szpitala trafił. Szkoda zdrowia.

Polecam Ci BREVOXYL KREM dostępny w aptece za ok 20 zł i regularne jego używanie pomaga na trądzik i blizny, można na niego nakładać podkład. Pomógł mi i kilku moim koleżankom.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:01:52

Izotek to chyba bierze się na mocniejszy trądzik, to silny lek...

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:03:21

izotek trzeba jesc z tabletkami antykoncepcyjnymi albo musissz podpisac umowe z lekarzem ze nie bedziesz wspolzyc jakis czas wiec sama pomysl jakie to szkodliwe:) mi lekarz naszczescie odradzil, lek uszkadza plod i w razie w urodzi sie dziecko niepelnosprawn wiec jakbys jadla ok pol roku to kulka lat musisz sie pilnowac

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:03:22

Cytat
loveshoesmakeup
ja bralam na poczatku tabletkki codziennie. Teraz biore co 2 dni. Tez widze roznice ale calkowicie tradziku nie zlikwidowal.
Ja jem dodatkowo tabletki oslonowe na zoladek.
Moj znajomy mial problem z tradzikiem, bral izotek teraz na twarzy nie ma NIC.
Ale szczerze powiem ze nie wiem czy nadal bierze czy juz nie
Ja mam masc epiduo na noc i na dzien klindactian T.

A co myslicie o podkladzie bourjouis healthy mix? Szukam cos zeby wyrownac kolor cery bo sami widzicie jak wyglada

Jest ok jeżeli nie masz suchej skóry, ładne kolory, ale nie jest to zdecydowanie podkład kryjący :)
Wgl nic nie rób bez dermatologa i nie słuchaj nic o żadnym brevoxylu ani o duacu itp. itd. bo co skóra to inne działanie! Dla jednych coś działa cuda innym to samo szkodzi. (Chyba przerabialam wszystkie masci i dopiero antybiotyk doustny pomogl).
+ Izotec jest silny i wątpię, żeby na Twoją buźkę lekarz Ci by go polecił.
+ konieczna jest antykoncepcja przy nim, więc nie wiem czy warto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 14:07 przez enylej.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:04:48

Ja zaczelam brac Tetralysal i smarowac sie Duac'iem od 3 dni. Na razie poprawy znacznej nie widze, ale wiadomo, ze to sam poczatek...

Do dziewczyn, ktore juz sa po kuracji - te leki hamuja tylko powstawanie nowych pryszczy, stanow zapalnych czy likwiduja tez blizny/slady po starych pryszczach?
A jesli nie to co na to moze pomoc? ;)

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:06:50

nie wiem czy to w ogóle można nazwać trądzikiem, masz zaledwie kilka wyprysków

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:21:06

Cytat
gaabii
nie wiem czy to w ogóle można nazwać trądzikiem, masz zaledwie kilka wyprysków

dokładnie:) wpisz sobie w google grafika hasło "trądzik" to zobaczysz co to jest trądzik :) to co mamy my to jedynie niewielkie niedoskonałości, które da się trochę zwalczyć a także zamaskować:)

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:24:18

Cytat
enylej
Cytat
loveshoesmakeup
ja bralam na poczatku tabletkki codziennie. Teraz biore co 2 dni. Tez widze roznice ale calkowicie tradziku nie zlikwidowal.
Ja jem dodatkowo tabletki oslonowe na zoladek.
Moj znajomy mial problem z tradzikiem, bral izotek teraz na twarzy nie ma NIC.
Ale szczerze powiem ze nie wiem czy nadal bierze czy juz nie
Ja mam masc epiduo na noc i na dzien klindactian T.

A co myslicie o podkladzie bourjouis healthy mix? Szukam cos zeby wyrownac kolor cery bo sami widzicie jak wyglada

Jest ok jeżeli nie masz suchej skóry, ładne kolory, ale nie jest to zdecydowanie podkład kryjący :)
Wgl nic nie rób bez dermatologa i nie słuchaj nic o żadnym brevoxylu ani o duacu itp. itd. bo co skóra to inne działanie! Dla jednych coś działa cuda innym to samo szkodzi. (Chyba przerabialam wszystkie masci i dopiero antybiotyk doustny pomogl).
+ Izotec jest silny i wątpię, żeby na Twoją buźkę lekarz Ci by go polecił.
+ konieczna jest antykoncepcja przy nim, więc nie wiem czy warto.



Wiekszych problemow z sucha skora nie mam. Na noc nakladam Epiduo a w dzien jak pamietam klindactian. Jak mam sucha twarz to nakladam na noc masc z witamina a lub bambino zeby troche ja nawilzyc.
Sa dni kiedy twarz mi sie podoba a sa kiedy nie moge na nia patrzec i mysle o Izoteku ale jesli trzeba brac przy nim antykoncepcje to podziekuje. Nie chce dodatkowo sie truc.

Uzywam podkladu TRue match z loreal ale juz mi sie znudzil i zastanawiam sie nad tym z Bourjouis( wiele osob go poleca).

A co polecacie na blizny, plamki po pryszczach?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 14:24 przez loveshoesmakeup.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:30:54

Dziewczyno chyba żartujesz z tym izotekiem na swoją twarz... wpisz sobie nazwę tego leku i pooglądaj obrazki na google, zobaczysz na jaki tradzik się go stosuje, to już w sumie największy kaliber.
A Ty masz naprawdę niezłą cerę, wiele osób z trądzikiem o takiej marzy, pewnie wystarczą jakieś kremy z kwasami itp żeby doprowadzić ją do jeszcze lepszego stanu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zel klindactian