Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 15:34:08

Witam Was, z gory przepraszam za brak polskich znakow - nie mam ich w telefonie. Chcialabym zapytac Was o najlepszy:
1. Tusz do rzes
2. Olejek kokosowy
3. Olejek arganowy.

Ja sama nie jestem zbyt kosmetyczna, a pytanie jest od mojej siostry, ktora nie ma konta na szafie :)

Cena kosmetykow nie gra roli, chodzi o jakosc produktu. Dzieki z gory!

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 15:39:22

Jeśli chodzi o tusz do rzęs to jest indywidualna sprawa. Dla jednej osoby tusz może być świetny, a drugiej może coś w nim przeszkadzać (np. szczoteczka). Zależy też czego dana osoba od tuszu potrzebuje. Ja używam maxfactor false lash effect oraz 3 step mascara z FM i jestem z nich bardzo zadowolona. Koszt pierwszego to 40-50zł, a drugiego ok. 30zł.

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 15:43:14

Wlasnie cos mi sie obilo kiedys o uszy, ze false lash effect jest godny polecenia, mimo ceny ;) A jak ma sie sprawa z olejkami? Ma ktos diswiadczenie w tej materii? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-29 15:45 przez urse.

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 15:43:41

dla mnie najlepsze tusze do rzes są z loreal :) a olejek kokosowy kupowalam kiedys z ziaji :)

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 15:45:54

nie możesz wejść np. na KWC i poczytać opinie? nie kumam takich wątków... wszystko jest wszędzie podane na tacy, a i tak ludzie nie potrafią tego znaleźć... :/

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 15:46:10

Olej arganowy zamawiam organiczny,naturalny ze strony zsk.
Olej kokosowy również z tamtej strony ale aktualnie mam też vatika,dabur i nie jest zły :)
Jeśli chodzi o tusz..do tej pory miałam mnóstwo różnych tuszów do rzęs i żaden nie wywołał u mnie efektu "wow" więc strasznie ciężko trafić na dobry :)

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 15:55:37

Bo_co_bo_tak - forum jest chyba od tego, zeby sie poradzic, czyz nie? Nie kumam takich ludzi.

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 15:59:15

wejdz sobie na KWC :>

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 16:15:51

to zależy czy potrzebujesz pogrubienia czy wydłużenia...do moich cienkich, średnich rzęs najlepszy jest Yves Rocher Sexy Pulp, pogrubiający tusz

Cena nie gra roli ;)

29 mar 2013 - 17:56:48

1. Ja polecę Max Factor False Lash Effect i Lancome Hypnose Doll Eyes
2. Tylko Vatika :)
3. Nie mialam przyjemnosci uzywac czystego oleju arganowego :(

Cena nie gra roli ;)

01 kwi 2013 - 00:23:55

Cytat
Chomisz
dla mnie najlepsze tusze do rzes są z loreal :)

TELESCOPIC ! serce Używam go od ok. 2 lat i nie zamienię na inny ! :)

Olejek z Vatika a arganowy kupisz w Starej Mydlarni, 100 % .

Cena nie gra roli ;)

01 kwi 2013 - 00:30:02

Na tuszach się nie znam więc się nie wypowiem, a jeśli chodzi o oleje to zasada jest prosta- tłoczone na zimno, nierafinowane, fajnie jak będą bio, organiczne, eko lub coś w ten deseń i to się tyczy każdego oleju.

Cena nie gra roli ;)

01 kwi 2013 - 00:34:17

Tusz to indywidualna sprawa. Myślisz, że kasą załatwisz sobie firanki na oczach? Może i owszem, ale raczej w salonie bo w przypadku tuszy to nie cena świadczy o ich działaniu. Każda ma inne rzęsy: krótkie/średnie/długie, grube/cienkie, śliskie/chropowate, z prześwitami/gęste .. Pomimo tego chcesz by jakieś przypadkowe laski doradziły Ci jaki masz kupić tusz? Widać, że nie masz co z kasą robić bo w innym wypadku byś po prostu ruszyła głową ;)
Co do olejków to nie wiem i sama jestem ciekawa.

Cena nie gra roli ;)

01 kwi 2013 - 00:38:25

TUSZ Maybelline ONE BY ONE !!! Czerwony.

Cena nie gra roli ;)

01 kwi 2013 - 00:45:00

dokładnie, tusz do rzęs to bardzo indywidualna sprawa, składa się na to wiele kwestii:)) czy masz długie rzęsy, czy krótkie, poddatne, sztywne, cienkie, gęste, rzadkie itd.

ja np. używam Max Factor 2000calorie i dla mnie jest rewelacyjny, ładnie mi rozczesuje i podkręca rzęsy, a wystarczy, że pociągnę nim kilka razy i gotowe, nie muszę długo się "bawić", żeby uzyskać dobry efekt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skóra z niedoskonalosciami ?