Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Ostatnio zauważyłam że moje dosyć białe jak do tej pory ząbki trochę zżółkły.
Chciałabym je wybielić i tym celu chciałabym kupić jakąś zwykłą, ale dobrą i tanią wybielającą pastę.
Czytałam o żelu biała perła, ale najpierw chciałabym spróbować z pastą.
Polecacie coś?

jest wybielająca colgate czerwone opakowanie w rossmanie na promocji 6zł
ale cudów nie oczekuj po pastach :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Czerwone opakowanie? Moja ajona ma takie. To nie jest pasta wybielająca do zębów, a mimo wszystko zęby mam naprawdę białe. Zawsze starałam się omijać szkodliwe używki, zęby myję trzy razy dziennie - efekty są naprawdę powyżej oczekiwań ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Ja również wybieliłam zęby przy standardowym myciu pastą ajona. Czyli nie pastą wybielającą. Dla mnie wciskanie kitu o skutecznych metodach wybielania to zwyczajny
marketing. Żadna metoda wybielania nie przyniesie trwałego efektu - takie metody po prostu nie istnieją.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Może i istnieją, ale kosztują więcej niż wstawienie nowych zębów, ale moim zdaniem nie istnieje materiał, który z czasem nie zacznie zmieniać kolorów, tym bardziej przy tak trudnych warunkach, jakie panują w naszej jamie ustnej ;-)

Denivit anti stain uzywalam jej i bylam zadowolona kosztuje okolo 8 zł a teraz wybielam ząbki paskami i efekty są nieziemskie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 08:19 przez paulinakro.

Cytat
malgina
Może i istnieją, ale kosztują więcej niż wstawienie nowych zębów, ale moim zdaniem nie istnieje materiał, który z czasem nie zacznie zmieniać kolorów, tym bardziej przy tak trudnych warunkach, jakie panują w naszej jamie ustnej ;-)

Bzdury gadasz. Więcej na pewno to nie kosztuje. A czy nie ma materiału który nie będzie się przebarwiał? Pewnie że jest, zwykłe akrylowe zęby:P Porcelana też nie zmieni koloru jak i kompozyt. Ze sztucznymi zębami to jest tak, że owszem zmienia kolor jak będzie na nich nalot, ten sam co na zębach naturalnych, z tą różnicą że sztuczne umyjesz i będą jak nowe, a nasze ząbki niestety sie przebarwiają.

Wybielanie i tak na długo nie pomoże ale jak się chce mieć takie ząbki to lepiej zainwestować w wizytę u stomatologa i niech to zrobi profesjonalnie a nie pastami.
Cytat
paulinakro
[attachment 863304 denivit-denivit-anti-stain-profesjonalna-pasta-wybielajaca-d11741_1_0505.jpg]Denivit anti stain uzywalam jej i bylam zadowolona kosztuje okolo 8 zł a teraz wybielam ząbki paskami i efekty są nieziemskie :D

Też jej używałam i w ogóle nie działała wybielająco u mnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 08:31 przez Syja90.

ja używam pasków crest supreme zamawiam je na allegro, wybielałam osttani raz rok temu a ludzie do tej pory mi mówią co robie z zębami że mam takie białe więc chyba efekt jeszcze jest aczkolwiek ja juz sie przyzwyczaiłam i tego nie widzę:)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Ludzie, przecież paski wybielające niszczą szkliwo - każdy dentysta wam o tym powie. I co? Wybielanie zębów ma być sposobem na jeszcze poważniejsze ich zniszczenie? Tego chcecie? ;-)

ja lubię pastę blend a med 3d white w biedronce za 6 zł, dobrze wybiela i utrzymuje efekt ale miesiac temu kupiłam inna paasstę i zęby zzółkły, także nie wiem jak to jest

Cytat
paulinakro
[attachment 863304 denivit-denivit-anti-stain-profesjonalna-pasta-wybielajaca-d11741_1_0505.jpg]Denivit anti stain uzywalam jej i bylam zadowolona kosztuje okolo 8 zł a teraz wybielam ząbki paskami i efekty są nieziemskie :D
popieram :d

zżulkly ? to myj je a nie ;)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

klaudia - czy czasami ta pasta nie zawiera w swoim składzie triclosanu? Bo coś mi się kojarzy, że tak - sprawdź to, triclosan jest szkodliwy, dodawany do detergentów ;/

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Ten Denivit jest dostępny w Rossmannie czy tylko w aptekach? Skoro tak wybiela, to może się skuszę ;)

Denivit jest bardzo dobra. Jest dostępna nie tylko w aptekach, u mnie w mieście jest dostępna również w sklepie kosmetycznym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 08:04 przez ilek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZAMPON PALMOLIVE