Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

6 minut temu

informacje o żywieniu

24 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

jak zadbać o włosy

19 mar 2013 - 09:41:47

Hej Dziewczyny!

Mam w miarę krótkie włosy, ponieważ ściełam gdyż były mega zniszczone. Chciałabym je zapuścić i zadbać żeby były zdrowe,lśniące itp. Teraz akurat jestem zadowolona z kondycji swoich włosów, ale wiadomo,że im dłuższe tym bardziej się niszczą itp. Już wspominam o tym,że ich nie prostuję, suszę jak już i to zimnym powietrzem i to tylko trochę, ponieważ staram się czekać aż trochę obsiąkną

Chciałabym Wam się zapytać jak już teraz zacząć o nie dbać, czego używac, jakich kosmetyków, jakieś tabletki, witaminki, czy jakoś powinnam o nie zadbać w nocy ponieważ trą o poduszkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 09:43 przez dagmaramitman.

jak zadbać o włosy

19 mar 2013 - 09:44:46

jest na szafie x wątków poczytaj obie

jak zadbać o włosy

19 mar 2013 - 09:44:48

Sypiam ze związanymi włosami. Dla mnie wygodniej a i podobno nie niszczą się tak. Olejowanie, szampony bez SLS, naturalne składniki. Zakaz używania prostownic, suszarek, lokówek. :D

jak zadbać o włosy

19 mar 2013 - 09:45:18

też chętnie sie dowiem ;)

jak zadbać o włosy

19 mar 2013 - 09:45:27

wszystko będziesz miała opisane na blogu www.anwen.pl
Naprawdę warto, bo lektura najlepsza jeśli chodzi o porady włosowe.

jak zadbać o włosy

19 mar 2013 - 09:58:28

jako doświadczona osoba, która przetestowała chyba wszystko co jest możliwe przez 3 lata (miałam spalone włosy) poradzę Ci-

WAX maska -> minimum 2x w tyg
jeżeli chcesz aby rosly Ci włosy w miarę szybko->Alpecin C1 na porost, ale wysusza, więc odżywka konieczna!
WAX w sprayu
Maska Biosilk nawilżająca z wit B6 (B6 i produkty na bazie pszenicy nawilżają)
Szampon Ziaji, pomarańczowo biały (duża butelka ok. 6 zł) też bardzo pomaga na kondycje włosów
Możesz wcierać Dermene żel na porost
polecam też szampon ze szpiku końskiego i odżywkę ze szpiku norki

Gwarantuje, że używając tych produktów będziesz zadowolona, przetestowałam na sobie alfaparfy, loreale drogie, kerastasy, wydałam fortunę na moje zrujnowane włosy:)

UNIKAJ olejków, jedwabiu etc. jedna wielka BUJDA. one powodują że włosy są lśniące i wydają nawilżone, ale po czasie stają się łamliwe i przesuszone. suszarka nie jest zła, prostownica-zło absolutne, chyba, że jest przystosowana do zniszczonych włosów (ale takiej nie uświadczysz poniżej 700 zł, chodzi o prostownicę do której wlewa się specjalne płyny odbudowujące włosy) Nie czesz mokrych włosów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 10:05 przez anniechristinalaviour.

jak zadbać o włosy

20 mar 2013 - 14:59:18

anwen.pl tam jest wszystko, wystarczy spojrzeć na jej włosy, żeby mieć pewność, że dziewczyna wie o co chodzi.

Cytat
anniechristinalaviour
jako doświadczona osoba, która przetestowała chyba wszystko co jest możliwe przez 3 lata (miałam spalone włosy) poradzę Ci-

WAX maska -> minimum 2x w tyg
jeżeli chcesz aby rosly Ci włosy w miarę szybko->Alpecin C1 na porost, ale wysusza, więc odżywka konieczna!
WAX w sprayu
Maska Biosilk nawilżająca z wit B6 (B6 i produkty na bazie pszenicy nawilżają)
Szampon Ziaji, pomarańczowo biały (duża butelka ok. 6 zł) też bardzo pomaga na kondycje włosów
Możesz wcierać Dermene żel na porost
polecam też szampon ze szpiku końskiego i odżywkę ze szpiku norki

UNIKAJ olejków, jedwabiu etc. jedna wielka BUJDA. one powodują że włosy są lśniące i wydają nawilżone, ale po czasie stają się łamliwe i przesuszone.
Nie wiem czy możesz jej tak gwarantować, że akurat te produkty na 100% pomogą. Każdy jest inny i ma inne włosy, więc czego innego wymagają.
Szampon ze szpiku zwierząt spowodował u mnie gęsią skórkę przerażenia.
Natomiast co do olejków to nie jestem pewna czy to taka bujda- zależy co masz na myśli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-20 15:02 przez Nadzieja11.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skóra odwodniona i wrażliwa