Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:09:01

Proszę o rade. Otóż jestem młoda 20letnią osoba ale mam twarz pełną rozszezonych naczynek( pełno czerwonych niteczek na twarzy) jedne bardziej widoczne drugie mniej, myślęe że spowodowane jest to silnymi lekami na trądzik które wcześniej stosowałam, trądzik już sumie wyleczyłam ale mam pełno czerwonych plamek po krostach, własnie te naczynka i oprcz tych plamek pełno czerwonych niteczek na twarzy. Szukam jakiegoś kremu który obkurcza te naczynka ale najważniejsze aby NIE ZAPYCHAŁ, gdyz mam nadal skłonność do zaskórników, powstawanie krostek, dodam że łykam rutinacee



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 09:12 przez baczek1.

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:16:25

Ja stosuje krem z serii BioClinic firmy Oriflame (kosztuje ok. 100zł, najlepiej więc kupować na promocji) ale jak dla mnie wart jest swoich pieniędzy.
Tobie na naczynka proponowałabym ten zestaw na dzień i na noc:
Krem na noc:

Krem na dzień:

Ja używam tego na niedoskonałości po trądziku:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 09:20 przez maretka.

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:18:03

Ale czy nie zaycha? Fajnie by było jakby się wypowiedziała na ten temat osoba która ma skłonna cere do zapychania i jaki krem na naczynka jej nie zapycha

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:22:03

Cytat
baczek1
Ale czy nie zaycha? Fajnie by było jakby się wypowiedziała na ten temat osoba która ma skłonna cere do zapychania i jaki krem na naczynka jej nie zapycha

Są od tego próbki, żeby można było wypróbować za nim się kupi. Tak naprawdę każdy ma inną skórę.

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:25:18

Wiesz...jakikolwiek preparat do smarowania będzie tylko wspomagał, wzmacniał ściany naczyć, ale nie zlikwiduje Ci tych naczynek.
Ja polecam krem z serii AVENE ANTIROUGEURS (delikatny, dobrze się wchłania, na pewno nie zapycha, sama stosowałam, tylko ze jest drogi).

Natomiast na naczynka tylko laser... i kremy z filtrem.

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:32:12

Mi w ciąży popękały naczynka na twarzy , jest ich kilka koło nosa i kilka na policzku i wygląda to tragicznie ,więc wiem jak musi Ci się to nie podobać .
Stosuję od kilku tyg . krem AVENE na naczyka , do tego maseczka na twarz . Krem mnie nie zapycha a mam cerę mieszaną ze skłonnością do zaskórników itp.
Ma przyjemną konsystencję tylko jak się go za dużo nałoży to makijaż nie trzyma się na nim za fajnie ;p

Kupiłam go na allegro w zestawie z mini mleczkiem i mini maseczką za ok 65 zł. Co do efektów to nie pojawiły się nowe pajączki/naczynka a tamte są jakby mniej widoczne , więc raczej działa .

Proponuję Ci zabieg u kosmetyczki , laserowe zamykanie naczynek . Nie będzie po nich śladu . Jak tylko urodzę od razu idę wykonać :)

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:38:18

mama miała robione dwie serie zamykania naczynek laserem- zero efektu, jedynie jedynie jedno naczynko jej zbledło

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:38:48

mam ten sam problem co ty
ja osobiscie polecam profesjonalny z farmony do cery naczyńkowej nie zapycha nawet latem (do nabaycia w salonach ew na necie cena ok 70zł za 200lub250ml nie pamietam dokladnie)
fajny tez jest z parmaceris kram nawilzajaco wzmacniajacy spf 15 ale mialam tylko probkki wiec nie wiem jak na dłuższą metę (uzywałam ok 2 tyg bylo ok)
tołpa ma też skuteczne ale mnie zapychają

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:47:38

ktos jeszcze>

krem na naczynka nie zapychający

14 mar 2013 - 09:55:57

Uriage, Roseliane, Creme Anti-Rougeurs (Krem do cery naczynkowej)
ja używam fluidu tonującego do pielęgnacji skóry naczyniowej z tej seri właśnie i jestem bardzo zadowolona. Są to kosmetyki apteczne. Poproś o próbki i sama wypróbuj.
Dodatkowo stosuje od czasu do czasu z farmony koncentrat redukujący naczynka z rutyna.

krem na naczynka nie zapychający

04 lip 2018 - 13:20:58

Żaden z kremów, o których piszecie na mnie nie zadziałał jak trzeba.. poza acnerose. O dziwo krem, który jest bez recepty, każdy może go zamówić na allergo-działa na mnie obiecująco. Ma świetny skład - sama natura. To lubie! A twarz nie jest już tak czerwona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

olej arganowy- jak stosować?