Obecnie rozmawiamy o:

jaka to praca?

gorący temat

Pochwalcie sie swoim hobby

wczoraj o 15:02

Kowbojki

wczoraj o 8:27

praktyki szpital

przedwczoraj o 17:31

Wyprawka dla noworodka :)

przedwczoraj o 17:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leczenie retinolem

25 lut 2013 - 20:58:31

Hej!
Mam pytanie: czy ktoś próbował walczyć ze śladami, przebarwieniami, głownie po tradziku, retinolem? Byłam u dermatologa i powiedzial mi, że retinol bedzie najlepszym rozwiazaniem. Zamówiłam sobie w aptece czysty Retinol i jestem ciekawa czy mi pomoże. Słyszałam, że jest bardzo skuteczny również w redukcji zmarszczek, jednak mi chodzi tylko o usunięcie przebarwień. Może ktoś sie wypowie ;)

Leczenie retinolem

28 lut 2013 - 20:06:57

Hej, ja brałam aknenormin na trądzik, przez rok. Trądziku się pozbyłam, ale blizny i przebarwienia zostały. Jeżeli blizny są duże, i jest dużo śladów po tradziku to moim zdaniem retinol nie pomoże.Na przebariwnia moge polecić krem NCBS z kwasami firmy Charmin Rose w necie można go kupić w sklepie internetowym alsos.pl . Pozdrawiam. Ania

Leczenie retinolem

24 cze 2022 - 14:04:04

Poniekąd ja jeszcze nigdy nie miałam okazji takich rzeczy wykonywać więc jeszcze nie za bardzo mogę nic powiedzieć w tym temacie. Za to korzystając z okazji polecam na pewno bardzo interesujący wpis https://www.trustedcosmetics.pl/czy-retinol-dziala-na-zmarszczki/ gdyż to w nim opisano czy retinol działa na zmarszczki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mezoterapia bezigłowa a aparat ortodontyczny!!