Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leczenie retinolem

25 lut 2013 - 20:58:31

Hej!
Mam pytanie: czy ktoś próbował walczyć ze śladami, przebarwieniami, głownie po tradziku, retinolem? Byłam u dermatologa i powiedzial mi, że retinol bedzie najlepszym rozwiazaniem. Zamówiłam sobie w aptece czysty Retinol i jestem ciekawa czy mi pomoże. Słyszałam, że jest bardzo skuteczny również w redukcji zmarszczek, jednak mi chodzi tylko o usunięcie przebarwień. Może ktoś sie wypowie ;)

Leczenie retinolem

28 lut 2013 - 20:06:57

Hej, ja brałam aknenormin na trądzik, przez rok. Trądziku się pozbyłam, ale blizny i przebarwienia zostały. Jeżeli blizny są duże, i jest dużo śladów po tradziku to moim zdaniem retinol nie pomoże.Na przebariwnia moge polecić krem NCBS z kwasami firmy Charmin Rose w necie można go kupić w sklepie internetowym alsos.pl . Pozdrawiam. Ania

Leczenie retinolem

24 cze 2022 - 14:04:04

Poniekąd ja jeszcze nigdy nie miałam okazji takich rzeczy wykonywać więc jeszcze nie za bardzo mogę nic powiedzieć w tym temacie. Za to korzystając z okazji polecam na pewno bardzo interesujący wpis https://www.trustedcosmetics.pl/czy-retinol-dziala-na-zmarszczki/ gdyż to w nim opisano czy retinol działa na zmarszczki.

Leczenie retinolem

25 sty 2023 - 14:23:40

tez mam problem z zaczerwieniami ale dla mnie zawartość retinolu, którą ma serum, jakiego używam w zupełności wystarcza. stosuje skin clinic professional retinol z Bielendy, może tego wypróbuj :)

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Leczenie retinolem

08 lut 2023 - 14:24:09

Dużo osób mi poleca te kosmetyki z retinolem. coś w nim faktycznie musi być. A od jakich zaczynałyście?

Leczenie retinolem

09 lut 2023 - 13:43:30

Wiesz co najlepiej zaczynać od takich z niskim stężeniem żeby przyzwyczaić skórę, ja tak robiłam bo tak mi kosmetyczka polecała. Np te jest dobry https://www.notino.pl/revolution-skincare/05-retinol-super-serum-with-rosehip-seed-oil-przeciwzmarszczkowe-serum-nawilzajace/ i nawilża do tego

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Leczenie retinolem

12 lut 2023 - 16:40:39

I faktycznie widzisz po nim efekty? Ładniejsza cera jest? Jak tak to zamówię na probe

Leczenie retinolem

13 lut 2023 - 08:39:39

i koniecznie pamietajcie o używaniu kremu z filtrem podczas kuracji retinolem

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Leczenie retinolem

17 lut 2023 - 14:33:11

Tak :) jest bardzo fajny, cera się poprawiła, nawet planuje zamówić niedługo kolejne opakowanie bo mi się powoli kończy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mezoterapia bezigłowa a aparat ortodontyczny!!