Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.
Zamierzam zakupić podkład
Revlon, ColorStay

kolor mam już dobrany - na pewno idealnie pasuje mi odcień 150 Buff bo kiedyś miałam okazję go wypróbować.

Niestety nie wiem jaki powinnam wybrać :(

Ten do cery tłustej i mieszanej czy suchej i normalnej :(

Niestety nie mam możliwości wypróbowania na żywo

więc zwracam się z pomocą.

Mam cerę problematyczną i nie chciałabym żeby podkład podkreślał suche skórki czy strupki na twarzy (wiecie o co mi chodzi)

Który więc będzie lepszy?

nie bierz do cery tlustej i mieszanej, sama mam tendencje do blyszczenia ale kiedys go uzywalam i strasznie sie rozwarstwial,wysuszal i podkreslal suche skorki,
teraz testowalam do normalnej i suchej i znacznie lepiej wyglada

Myślę że lepiej wybrać do suchej i normalnej :)

Osobiście używam tego podkładu do tłustej i mieszanej ale zastanawiam się nad przejściem na suchą i normalną. Nie mam bardzo suchej skóry ale czasem właśnie widać suche skórki przy nosie.

Do suchej i normalnej.

wez ten do cery suchej i normalnej a nie tłustej i mieszanej ja mam ten sam problem i tez tego używam tak doradziła mi pani w drogeri i jestem zadowolona.

Cytat
Mee1990
Do suchej i normalnej.

byłam w drogerii i poleciła mi do mieszanej :/ zgłupiałam

Sama mam tez cerę z jakimiś skórkami.
używałam obie wersje no i u mnie lepiej sprawdził się ten co cery tłustej i mieszanej.
Także nie ma reguły

Ja używam do cery normalnej, mimo tego, że mam mieszaną z tendencją do pojawiania się niedoskonałości i błyszczenia, także śmiało możesz kupować ten do normalnej. U mnie sprawdza się w 100%:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Leczenie retinolem