Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 11:55:49

Hej chce żeby ktos mi poradził

Mam włosy suche z natury kręcone sa dlugie . Farbuje je i tez prostuje poniewaz lepiej sie czuje w prostych .
Nie wiem jakich kosmetykow uzywac czy do suchych i zniszczonych czy do farbowanych bo jesli uzyje tylko do suchych to mi kolor sie wypluka . Czy kupic szampon do farbowanych a jakas odzywke do zniszczonych wlosow . Slyszalam ze szampon jest tylko do skory glowy a maski i odzywki do wlosow . Niestety zrobil mi sie tez lupiez nie mam pojecia od czego ...

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 12:04:27

Ja jakiś czas temu zaczęłam używać odzywki Crema al latte z Kallos. Jest tania bo za litr zapłaciłam niecałe 10 zł a fajnie odżywia włosy i bardzo ładnie pachnie. Ale nie wiem czy można ją dostać w jakiejś drogerii

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 12:05:46

Polecam Ci odżywkę do włosów DIPLONA (dostepna teraz w biedronie):D do wł suchych i zniszczontych .Genialna ja zrobilam sobie zapasik ponieważ pojawia sie raz na jakis czas niestety!!!

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 12:11:42

Cytat
zmarta
Ja jakiś czas temu zaczęłam używać odzywki Crema al latte z Kallos. Jest tania bo za litr zapłaciłam niecałe 10 zł a fajnie odżywia włosy i bardzo ładnie pachnie. Ale nie wiem czy można ją dostać w jakiejś drogerii

Można dostać w wielu drogeriach (ale nie w galeriach handlowych) lub sklepach z artykułami fryzjerskimi.
Sama używam różnych masek z tej firmy po 10/13 zł za litr:) Szampon też kupuję w tych zwykłych drogeriach za 10 zł/litr.

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 12:17:51

Ja mam blond włosy do pasa używam kosmetyków z firmy Kerastase. Fryzjer polecił- http://www.kerashop.pl/ może coś cię zainteresuje. Są idealne :) polecam, warte swojej ceny.

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 12:24:00

polecam wax !!! ;)

zweryfikowana
Posty: 143
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 12:32:16

dobrą maskę, preparat termoochronny i jedwab na końcówki

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 13:18:41

Polecam Ci kosmetyki John Frieda, są droższe, ale bardzo wydajne, przedłużają farbowany kolor, dodatkowo podkreślając go naturalnymi refleksami. Włosy są miękkie, łatwiej się rozczesują, są błyszczące i wyglądają na zdrowsze :) Żadne L'oreale, Schwarzkopf, Gliss Kur itp się nie umywają do J.Frieda.

Są różne serie, do włosów kręconych, prostych, brunetek, blondynek, suchych, zniszczonych itd :)

Jakie kosmetyki do włosów

22 lut 2013 - 19:37:13

A ja ci polecam poczytać o naturalnej pielęgnacji włosów i o składach kosmetyków, bo często tak naprawdę nie jest ważne czy kosmetyk jest do włosów zniszczonych czy do farbowanych o wiele ważniejsze jest to co ma w środku i świadomość jak to coś działa na twoje włosy.Na jaki kolor farbujesz? Może poszukaj zdrowszych dla włosów farb- np. henny Khadi są w różnych kolorach a to samo zdrowie dla włosów. I przy prostowaniu pomyśl o zabezpieczeniu włosów (przede wszystkim końcówek) tylko może nie koniecznie jedwabiem, bo on na dłuższą metę nie robi nic dobrego włosom.

Jakie kosmetyki do włosów

25 lut 2013 - 14:46:57

Jak dla mnie najlepsze są maski gliss kur i odżywki wzmacniające radical. Nie zauważyłam blaknięcia, a kondycja włosów się poprawia.

Jakie kosmetyki do włosów

25 lut 2013 - 15:11:11

przy prostowaniu koniecznie coś na końcówki, ja mimo wszystko polecam jedwab, w naturalnej pielęgnacji też trzeba zachować umiar. zwłaszcza, przy zniszczonych włosach bo można więcej złego narobić niż dobrego. polecam wspomnianą wyżej maske kallos latte, jest też specjalny kallos do włosów farbowanych ale nie używałam. a, i włosy zazwyczaj lubią różnorodność więc nie musisz ograniczać się do jednej odżywki - do farbowanych lub zniszczonych. możesz np. przy codziennym myciu używać na kilka minut odżywki isana do włosów farbowanych (też używałam- fajna na co dzień) a 2 razy w tygodniu kallosa i wszyscy zadowoleni :)
do codziennego mycia warto też przerzucić się na jakiś delikatny szampon (np. dziecięcy, ja używam babydream z rossmanna) a tylko raz na jakiś czas używać jakiegoś silniejszego.
jeśli chcesz to poczytaj np. o olejowaniu włosów, u mnie to zrobiło najwięcej ale musisz sama dojść co dla Twoich włosów najlepsze :)
no i jeszczejedno- nie ma co na siłe zapuszczać włosów, prawda jest taka że nic nie sklei rozdwojonych końcówek, trzeba je ściąć i to "bez sentymentów" że tak powiem bo rozdwajanie leci od końcówek w górę więc będzie tylko gorzej :)

ps. kallos dostępny jest w drogeriach hebe
a isana w rossmannie

Jakie kosmetyki do włosów

25 lut 2013 - 15:16:04

szampon mozesz używać nawet ten za 2 zł...ma za zadanie zmyć tłuszcz i brud z nasady i skóry. Najlepiej używaj odżywki do włosów farbowanych.

Jakie kosmetyki do włosów

26 lut 2013 - 08:14:03

Najlepiej poradzić się fryzjerki. Podpowie Ci kosmetyki. Ja najlepiej lubię serie Pantene - ich odżywki sprawiają, że nawet 2 miesiące po farbowaniu włosy są miękkie i miłe w dotyku.

Jakie kosmetyki do włosów

26 lut 2013 - 08:22:59

NIE POLECAM JEDWABIU NA KONCÓWKI! ma w skladzie duzo alkoholu, który na dłuższą metę jeszcze bardziej je wysusza, efekt jest tylko wizualny... polecam za to poczytać o olejowaniu włosów, efekt u mnie w inspiracjach... kup sobie np olej ze slodkich migdałów i na początek uzywaj go jako maski 2 godziny przed myciem....

Jakie kosmetyki do włosów

26 lut 2013 - 08:27:07

nafta kosmetyczna lub olej rycynowy zmieszac z zółtkiem..genialna maska do lata beda zdrowsze!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

róż do policzków