Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

19 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry krem do rąk i paznokci

30 sty 2013 - 12:10:09

Hej Dziewczyny,

mam problem przetestowałam już chyba wszystkie kremy do rąk w cenie do 10 zł i żaden nie sprostał moim dłoniom:(
Miałam kremy z ziaji, garniera, dove, kolastyny, te glicerynowe, eveline, avon itp.
Niestety zaraz po umyciu rąk mam okropnie ściągniętą i suchą skórę. Moje skórki wokół paznokci tez są strasznie suche:(
Czy możecie polecić jakiś dobry krem ?

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 09:54:43

a który krem z eveline używałaś? Wiem, że krem "niewidzialne rękawiczki" tej firmy zbiera bardzo pochlebne opinie. W sumie same pochwały dotyczące niego słysze.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 09:56:23

ten fioletowy nie pamiętam już co na nim dokładnie pisało

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 09:57:10

też polecam eveline jak powyżej "niewidzialne rękawiczki" i krem z AA malinowy :) i jeszcze neutrogena :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 09:57 przez eifersucht.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 09:58:20

Ja jak mam czas i mozliwosc to wazelinka smaruje,efekt-gladziutkie rasie

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 09:58:45

Jeśli chodzi o krem to polecam bielende kuracja parafinowa
masz linka
http://www.mojekosmetyki.pl/index.php?products=product&prod_id=4048
Dobrym rozwiązaniem jest używanie oleju rycynowego ok 5 zł w aptece:)

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:00:16

Cytat
erysiaczek890
Jeśli chodzi o krem to polecam bielende kuracja parafinowa
masz linka
http://www.mojekosmetyki.pl/index.php?products=product&prod_id=4048
Dobrym rozwiązaniem jest używanie oleju rycynowego ok 5 zł w aptece:)

ten z bielendy może być dobry bo słyszałam wiele o parafinie na dłonie:) poszukam po drogeriach :)
Cytat
mysia_84
Ja jak mam czas i mozliwosc to wazelinka smaruje,efekt-gladziutkie rasie

Próbowałam, efekt ok ale umyje ręce i już są takie jak przed :/
Myślałam jeszcze o zmianie mydła do rąk ...


Jakiego mydła najlepiej używać do rąk ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 10:01 przez BeatkaGG23.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:03:27

Używałam tego Eveline Niewidzialne rękawiczki, ale jak dla mnie jest beznadziejny, w ogóle nie jest tłusty i ani trochę nie nawilża, po 5 minutach mam znowu suchą i ściągniętą skórę na dłoniach. Teraz używam kremu do rąk z Oriflame.

Co do mydła to ja używam raczej żeli pod prysznic do mycia rąk, ewentualnie mydło w płynie, np. z odżywczym balsamem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 10:05 przez maretka.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:07:05

Najlepszy krem który mogłabym polecić to KAMILL, jest w takiej zielonej tubce. Ja używam i mi bardzo pomaga :))

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:08:13

Dla mnie czeerowny garnier jest super, ale jak na Ciebie nie dziala tyle kremow to udaj sie do apteki

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:09:01

używam krem ziaji z bio olejkiem arganowym, jestem bardzo zadowolona:) miałam strasznie suche dłonie stosowałam kilka kremów i nic, kupiłam ziaje i teraz są ok, skora mięciutka nawilżona
no ale na każdego działa coś innego :)

jak żaden krem do rąk nie działa idź do apteki i kup lipobazę koszt ok 14 zł bardzo dobrze nawilża ale jest tłusty




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 10:11 przez ecate.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:13:58

A jakiego używasz mydła? Może kup takie delikatne, antyalergiczne, do skóry wrażliwej, bo mydła też mogą wysuszać. Może Biały Jeleń?
A używałaś maści z witaminą A?

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:22:34

Najleprze do rak jest 3w1 j&j dla dzieci taki z dozerem,najtwardsze skorki wyleczy,wiem bo mialam kiedys az skorupy na rekach,pekalo to a odkad uzywam do mycia rak j&j jest super,moze sprobuj

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:26:06

Cytat
ecate
używam krem ziaji z bio olejkiem arganowym, jestem bardzo zadowolona:) miałam strasznie suche dłonie stosowałam kilka kremów i nic, kupiłam ziaje i teraz są ok, skora mięciutka nawilżona
no ale na każdego działa coś innego :)

jak żaden krem do rąk nie działa idź do apteki i kup lipobazę koszt ok 14 zł bardzo dobrze nawilża ale jest tłusty

tak lipobaza jest rewelacyjna idealna na zime i do rak i do buzi, do ciała czy dla dziecka po prostu rewelka żaden krem nie jest tak dobry - jak posmarujesz nią ręce to wchłania sie i widać że dłonie są nawilżone po wszystkich kremach zaraz nie ma śladu i dlonie znów stają się wysuszone ja tak mam! teraz kupiłam elo-bazę i też jest rewelka warto w nią zainwestować a mydło najlepsze w płynie kremowe jakieś z olejkiem migdałowym na przykłąd takie przezroczyste czy w kostce wysuszają dłonie moje po nim od razu pękają! a na skórki kup olejek w takiej buteleczce jak lakier do paznokci z pędzelkiem - smarujesz skórki a potem nadmiar wycierasz chsuteczką efekt świetny!

Dobry krem do rąk i paznokci

31 sty 2013 - 10:27:22

neutrogena czerwona na wieksze przesuszenia, niebieska dla utrzymania efektu po czerwonej:)

podobno najlepszy krem do rak to l'occitane cena ok...70zl:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedłużanie rzęs RADY!