Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

6 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry krem do rąk i paznokci

16 wrz 2015 - 13:24:03

dobry temat, od lat szukam szukam i szukam i nałogowo używam kremów efekt nie jest zły ale nie jest super..

Dobry krem do rąk i paznokci

16 wrz 2015 - 23:08:31

krem do rąk z Oriflame , są śiwetne , jestem konsultantką używam i jestem bardzo zadowolona .. a z takich drogeryjnych eweline :) gdyby nie miała pani konsultantki oriflame to ja moge pani zamówić i wysyłać za grosze :) pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry krem do rąk i paznokci

28 wrz 2015 - 12:33:02

Hej ; ) ja do rąk i stóp używam tego, co do całego ciała, czyli balsamów, mleczek, bo wiem, że dobrze nawilża, raz zapłaci się trochę więcej, ale nie trzeba stosować półśrodków [moderacja-reklama], są jeszcze kremy do rąk z podobnej linii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-04 14:16 przez moderator.

Dobry krem do rąk i paznokci

29 wrz 2015 - 22:53:00

Ja używam kremu do rąk na bazie pszczelego wosku Korany Jest rewelacyjny :) Bardzo dobrze nawilża dłonie, a krem szybko się w nie wchłania. Ma piękny miodowy zapach

Dobry krem do rąk i paznokci

29 wrz 2015 - 23:29:39

paloma hand spa (hebe)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry krem do rąk i paznokci

12 mar 2019 - 11:19:04

ja od siebie jeszcze dorzucam atoperal do dłoni. to barierowy krem do rąk, więc dobrze chroni przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. u mnie sprawdził się fajnie.

Dobry krem do rąk i paznokci

15 kwi 2019 - 13:23:18

Myślę, że powinnaś udac się do dermatologa.

Dobry krem do rąk i paznokci

19 kwi 2019 - 12:54:37

Kupiłam ostatnio w lidlu krem do rąk cien, ten z nowej "kolekcji" Food For Skin z zieloną herbatą. W życiu bym nie przypuszczała, że krem za 2 zł (bo był na promocji) będzie tak dobry! Format idealny do torebki (to mała tubka 50 ml), ale wystarczy odrobina i już ręce są przyjemnie nawilżone. Dla mnie to był taki hit, że na następny dzień dokupiłam jeszcze 3:D

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Dobry krem do rąk i paznokci

29 kwi 2019 - 12:16:41

Polecam zwracać uwagę na składy kosmetyków bo nie zawsze coś co jest reklamowane jako dobrze nawilżające takie jest w rzeczywistości. Nawet te najbardziej rozreklamowane firmy w składzie mają takie składniki jak parafina czy inne oleje mineralne, a składniki takie nie działają dobrze nawilżająco. Najlepiej jeśli w składzie kosmetyku do rak znajdą sie naturalne oleje czy mocznik. Polecam kosmetyki apteczne najlepiej firm, które są dedykowane do skóry atopowej. Kosmetyki takie mają bardzo dobrze działanie, które zatrzymuje wodę w skórze. Dobre firmy to
Emolium
A derma
czy Pharmaceris

Dobry krem do rąk i paznokci

16 wrz 2019 - 21:26:24

Dla mnie najlepszy jest semi care ale jeszcze peelingi robię

Dobry krem do rąk i paznokci

17 wrz 2019 - 21:29:26

Semilac hibiscus extract ale też najpierw peeling

Dobry krem do rąk i paznokci

17 paź 2019 - 14:22:08

Ostatnio kupiłam sobie krem z lidla z zieloną herbata i jest bardzo dobry. nie spodziewałam się tego po kremie z 3 złote (?) o.O

Dobry krem do rąk i paznokci

18 paź 2019 - 13:41:46

krem witaminowy z wit a i po klopocie tyle że zostawia tlłusty film dlayego dobrze jest nasmarowac na naoc załozyc bawełnane rekawiczki

Dobry krem do rąk i paznokci

29 sty 2023 - 19:15:21

Polecam krem ayurveda skin yoga do rąk i paznokci z Bielendy. Powinna pomóc Ci w problemie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobra maskara do rzęs