Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

regularne posiłki

15 minut temu

dieta organizacja

30 minut temu

przestrzeganie diety

47 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry krem do rąk i paznokci

16 paź 2014 - 17:19:11

Ja lubię neutrogeny kremy. :)

Dobry krem do rąk i paznokci

16 paź 2014 - 17:21:51

Cytat
Nadzieja11
A jakiego używasz mydła? Może kup takie delikatne, antyalergiczne, do skóry wrażliwej, bo mydła też mogą wysuszać. Może Biały Jeleń?
A używałaś maści z witaminą A?


dokładnie Biały jeleń to wbrew pozorom bardzo dobre mydło, a poza tym trzeba się zaprzyjaźnić z każdym kremem do rąk i od razu po każdym myciu smarować, żeby przyzwyczaić dłonie do nawilżenia,dodatkowo w ciągu dnia kilka razy. Ja osobiście używałam J&Jhonson, a na noc Bielenda -kuracja parafnowa i rękawiczki. Dodatkowo mogę polecić oliwkę do paznokci raz na wieczór i paznokcie dodatkowo nawilżone.

Dobry krem do rąk i paznokci

16 paź 2014 - 17:24:24

wyprobuj HASCO CARE RUMIANKOWY 5zł.. ja innego nie używam

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do rąk i paznokci

22 paź 2014 - 11:49:12

Jak dla mnie, najlepszy jest zabieg na bazie kosmetyków profesjonalnych (peeling, maska, krem) marki Ericson Laboratoire. Stopy są przez długi czas wyjątkowo gładkie i super zregenerowane. We Wrocławiu można tak właśnie wypielęgnować stopy i dłonie w salonie Pedicure Bar. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, więc szczerze polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 15:52 przez moderator.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 15:47:41

Bardzo długo siedziałam w temacie kremów i w końcu udało mi sie przechwycić od koleżanki resztkę jej Flosleka nawilżająco- kojącego i jestem zawchycona!

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 16:04:52

Witam, miałam podobny problem,lecz tylko męczyła mnie bardzo sucha skóra rąk.. i tak samo jak Ty przetestowałam wiele kremów i dopiero odnalazłam swój ideał z avonu "avon care" z mleczkem pszczelim cena regularna to ok. 9zł ,a w promocji 5zł.. dodam,że jest bardzo wydajny...

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 16:18:20

ja polecam Regenerum :)

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 16:20:21

Cytat
malaczarna97
Bardzo długo siedziałam w temacie kremów i w końcu udało mi sie przechwycić od koleżanki resztkę jej Flosleka nawilżająco- kojącego i jestem zawchycona!

Ja również byłam z niego zadowolona. Tobie polecam firmę La roche - posay (cicaplast mains)to był jedyny krem, który w 100% mi pomógł. Nie jest tani koszt ok 25zł, ale naprawdę wart jest swojej ceny.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 16:33:35

Nie wiem dlaczego mój komentarz został usunięty,ale krem do rąk avon care z mleczkiem pszczelim jest super,bo tez miałam problem i on naprawdę działa ,jest wydajny i kosztuje ok.9zł,a w promocji 5zł

Dobry krem do rąk i paznokci

01 lip 2015 - 15:58:19

Najlepsze są kremy z bioczynnymi składnikami - np Dr Organic. Wiecej o tych kremach mozesz poczytac tutaj http://www.goodies.pl/blog/organiczny-krem-do-rak-i-paznokci-olejek-rozany-dr-organic-kosmetyczny-test-2/. Ja mam jeden i jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam!

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do rąk i paznokci

14 wrz 2015 - 16:08:38

ja używam głównie zwyklego kremu nivea

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do rąk i paznokci

15 wrz 2015 - 22:33:03

Mi najczesciej zdarza sie wcierac w dlonie krem, ktorym akurat kremuje twarz :) Np. eliksir z bielendy- widze nie tylko po twarzy, ale takze po dloniach, ze dobrze wplywa na skore :)

Dobry krem do rąk i paznokci

15 wrz 2015 - 23:50:37

Seria hemp z The Body Shop jest świetna, krem do rąk, olejek, i mydło tez jest, jak macie ten sklep blisko to możecie się przejść przetestować albo poprosić w sklepie, żeby zrobili próbkę do domu. Trochę droższy od tych najtańszych, ale o połowę tańszy od L'occiatane :) i maja jeszcze dwa inne kremy do rąk też fajne, ale hemp to ich bestseller.

Dobry krem do rąk i paznokci

16 wrz 2015 - 00:10:28

Polecam serum-maska do rąk i paznokci eveline z olejkiem arganowym zielony lub złota luksusowa linia

Dobry krem do rąk i paznokci

16 wrz 2015 - 07:16:50

ja ostatnio w bieronce w promocji za ok 8 zł kupiłam krem z dave i jest świetny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład dla 36 latki??? ESTEE LAUDER