Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry krem do rąk i paznokci

16 paź 2014 - 17:19:11

Ja lubię neutrogeny kremy. :)

Dobry krem do rąk i paznokci

16 paź 2014 - 17:21:51

Cytat
Nadzieja11
A jakiego używasz mydła? Może kup takie delikatne, antyalergiczne, do skóry wrażliwej, bo mydła też mogą wysuszać. Może Biały Jeleń?
A używałaś maści z witaminą A?


dokładnie Biały jeleń to wbrew pozorom bardzo dobre mydło, a poza tym trzeba się zaprzyjaźnić z każdym kremem do rąk i od razu po każdym myciu smarować, żeby przyzwyczaić dłonie do nawilżenia,dodatkowo w ciągu dnia kilka razy. Ja osobiście używałam J&Jhonson, a na noc Bielenda -kuracja parafnowa i rękawiczki. Dodatkowo mogę polecić oliwkę do paznokci raz na wieczór i paznokcie dodatkowo nawilżone.

Dobry krem do rąk i paznokci

16 paź 2014 - 17:24:24

wyprobuj HASCO CARE RUMIANKOWY 5zł.. ja innego nie używam

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do rąk i paznokci

22 paź 2014 - 11:49:12

Jak dla mnie, najlepszy jest zabieg na bazie kosmetyków profesjonalnych (peeling, maska, krem) marki Ericson Laboratoire. Stopy są przez długi czas wyjątkowo gładkie i super zregenerowane. We Wrocławiu można tak właśnie wypielęgnować stopy i dłonie w salonie Pedicure Bar. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, więc szczerze polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 15:52 przez moderator.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 15:47:41

Bardzo długo siedziałam w temacie kremów i w końcu udało mi sie przechwycić od koleżanki resztkę jej Flosleka nawilżająco- kojącego i jestem zawchycona!

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 16:04:52

Witam, miałam podobny problem,lecz tylko męczyła mnie bardzo sucha skóra rąk.. i tak samo jak Ty przetestowałam wiele kremów i dopiero odnalazłam swój ideał z avonu "avon care" z mleczkem pszczelim cena regularna to ok. 9zł ,a w promocji 5zł.. dodam,że jest bardzo wydajny...

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 16:18:20

ja polecam Regenerum :)

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 16:20:21

Cytat
malaczarna97
Bardzo długo siedziałam w temacie kremów i w końcu udało mi sie przechwycić od koleżanki resztkę jej Flosleka nawilżająco- kojącego i jestem zawchycona!

Ja również byłam z niego zadowolona. Tobie polecam firmę La roche - posay (cicaplast mains)to był jedyny krem, który w 100% mi pomógł. Nie jest tani koszt ok 25zł, ale naprawdę wart jest swojej ceny.

Dobry krem do rąk i paznokci

31 paź 2014 - 16:33:35

Nie wiem dlaczego mój komentarz został usunięty,ale krem do rąk avon care z mleczkiem pszczelim jest super,bo tez miałam problem i on naprawdę działa ,jest wydajny i kosztuje ok.9zł,a w promocji 5zł

Dobry krem do rąk i paznokci

01 lip 2015 - 15:58:19

Najlepsze są kremy z bioczynnymi składnikami - np Dr Organic. Wiecej o tych kremach mozesz poczytac tutaj http://www.goodies.pl/blog/organiczny-krem-do-rak-i-paznokci-olejek-rozany-dr-organic-kosmetyczny-test-2/. Ja mam jeden i jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam!

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do rąk i paznokci

14 wrz 2015 - 16:08:38

ja używam głównie zwyklego kremu nivea

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do rąk i paznokci

15 wrz 2015 - 22:33:03

Mi najczesciej zdarza sie wcierac w dlonie krem, ktorym akurat kremuje twarz :) Np. eliksir z bielendy- widze nie tylko po twarzy, ale takze po dloniach, ze dobrze wplywa na skore :)

Dobry krem do rąk i paznokci

15 wrz 2015 - 23:50:37

Seria hemp z The Body Shop jest świetna, krem do rąk, olejek, i mydło tez jest, jak macie ten sklep blisko to możecie się przejść przetestować albo poprosić w sklepie, żeby zrobili próbkę do domu. Trochę droższy od tych najtańszych, ale o połowę tańszy od L'occiatane :) i maja jeszcze dwa inne kremy do rąk też fajne, ale hemp to ich bestseller.

Dobry krem do rąk i paznokci

16 wrz 2015 - 00:10:28

Polecam serum-maska do rąk i paznokci eveline z olejkiem arganowym zielony lub złota luksusowa linia

Dobry krem do rąk i paznokci

16 wrz 2015 - 07:16:50

ja ostatnio w bieronce w promocji za ok 8 zł kupiłam krem z dave i jest świetny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład dla 36 latki??? ESTEE LAUDER