Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry krem do rąk i paznokci

30 kwi 2014 - 19:59:08

Ja używam tego i uważam, że to najlepszy wybór.



niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry krem do rąk i paznokci

02 cze 2014 - 22:50:08

To tutaj na pewno nie sposób nie wspomniec o takim kremie do rąk - uwaga niespodzianka 0 z wysokim filtrem http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESIST-Ultimate-Anti-Aging-Hand-Cream-SPF-30-with-Antioxidants-50-ml/143 Dla mnie to jest to czego brakowało w kremach do rąk, zwłaszcza własnie teraz latem. Mega kosmetyk godny polecenia.

Dobry krem do rąk i paznokci

02 cze 2014 - 23:00:54

Palmers masło kakaowe

Dobry krem do rąk i paznokci

02 cze 2014 - 23:12:04

Cytat
Chavess
Ja polecam krem do rąk Johnson taki różowy, kosztuje nie całe 8 zł i naprawdę jest dobry ;)

a dla mnie się nie nadaje- momentalnie mam po nim mokre ręce i wałkuje się na skórze.
Jedyny krem do rąk z rozmaitych jakie stosowałam którego nie polecam

Dobry krem do rąk i paznokci

02 cze 2014 - 23:15:50

Dla mnie najlepsza Neutrogena. Mam wiecznie przesuszone dłonie, niezależnie od tego ile kremu w nie w wcieram. Inne nawet chwilowo nie są w stanie sprawić, by wyglądały w miarę normalnie i zdrowo, a Neutrogena spisuje się na medal. :)

Dobry krem do rąk i paznokci

02 cze 2014 - 23:17:48

żel aloesowy z wyciągiem z lawendy po każdym myciu rąk,
a raz, dwa razy dziennie - najlepiej wieczorem zwykła nivea ;)

u mnie to działa a mam alergię i często suchą skórę...

Dobry krem do rąk i paznokci

02 cze 2014 - 23:27:51

Polecam krem do rak z oriflame Swedish Spa regenerujacy krem na noc ...ja kupilam.do tego takie rekawiczki i razem efekt murowany a mialam.bardzo zniszczone rece...

Dobry krem do rąk i paznokci

12 cze 2014 - 09:46:07

A ja używam tego :


Mam suchą skórę dłoni - w okresach zimniejszych zdarza się, że skóra na dłoniach pęka, jest mocno zaczerwieniona. Krem idealnie nawilża, dłonie są po nim gładkie, a skóra miękka. Świetnie się wchłania - dłonie nie pozostają tłuste, a do tego pięknie pachnie. Mój ideał :)

Dobry krem do rąk i paznokci

12 cze 2014 - 09:57:49

Ja polecam:
KAMILL - HAND & NAGELCREME :)

Dobry krem do rąk i paznokci

26 cze 2014 - 11:38:29

Polecam Eucerin w Superpharm 15 zł. ale jest świetny.



Dobry krem do rąk i paznokci

26 cze 2014 - 11:42:20

Jak dla mnie ten :)



Dobry krem do rąk i paznokci

26 cze 2014 - 11:45:11

ja uzywałam dermosan z apteki

Dobry krem do rąk i paznokci

26 cze 2014 - 11:52:03

Cytat
aneska7589
NAJLEPSZY ;)
w Rossmannie jes ;)

w 100% się zgadzam!! Mój mąż ma STRASZNIE suchą skórę na dłoniach używał Ziaji i innych cudów, tylko ten Garnier pomaga. Zostawia taką dziwną powłoczkę na skórze w odróżnieniu od innych kremów, co może przeszkadzać, ale efekt jest bardzo szybki. Ja kupuję tylko ten krem w zimie, bo wystarczy, że się 1 raz nasmaruję i widzę efekt, natomiast po innych kremach dalej suchar.
Cytat
Joanna734
Polecam krem rumiankowy z rękawiczkami, super nawilża, zmiękcza, wygładza.
Dostępny na rosiegreen - kosmetyki naturalne

We Wrocławiu dostępny jest w Zielonym Centrum dla zainteresowanych;) przynajmniej kiedyś był za mojej kadencji:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-26 11:52 przez martonka.

Dobry krem do rąk i paznokci

26 cze 2014 - 12:01:19

Cytat
Onyksowa
A ja używam tego :

Mam suchą skórę dłoni - w okresach zimniejszych zdarza się, że skóra na dłoniach pęka, jest mocno zaczerwieniona. Krem idealnie nawilża, dłonie są po nim gładkie, a skóra miękka. Świetnie się wchłania - dłonie nie pozostają tłuste, a do tego pięknie pachnie. Mój ideał :)

A ja go mam i powiem wręcz przeciwnie-krem do niczego,w ogóle nie nawilża,dłonie po posmarowaniu takie jakie przed posmarowaniem.Ale zrobiłam pewną rzecz-ten krem wymieszałam z pewnym balsamem z lidla(czekoladowym),który jest bardzo gęsty i treściwy,do tego w równej proporcji dodałam pewien balsam z astora,który z kolei jest bardzo lekki i jak dla mnie zbyt mało treściwy,do tego co wyszło dolałam troche oleju migdałowego i wyszedł bardzo fajny balsam,który pomógł nawet mojemu chłopakowi zagoić wszelkie pęknięcia skóry po alergii,która mu na dłoniach wyskakuje.

Może warto samemu sobie powzbogacać olejkami kremy,czy balsamy?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry krem do rąk i paznokci

16 paź 2014 - 16:56:44

Wypróbuj ten- Krem do rąk Protection plus z HB. Dobrze radzi sobie z suchą skórą, świetnie nawilża. Mnie bardzo pomógł- miałam strasznie wysuszoną skórę. Używam go regularnie, skóra jest delikatna i nawilżona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prosba o zakup