Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

46 minut temu

szkoła nauki jazdy

47 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 14:51:54

Zapewne zdarzyło Wam się kupić kosmetyki które okazały się bublami. Mnie również to nie ominęło. Nikt nie lubi wydawać pieniędzy na coś bezużytecznego dlatego zdecydowałam się założyć ten wątek.
A więc zaczynamy!

Moim nr 1 jest micelarny żel do mycia i demakijażu BeBeauty (biedronka)
Podobno ma dokładnie usuwać makijaż - nie trafiłam na produkt który aż tak źle by sobie z tym poradził, a raczej nie radził. 4 razy musiałam go użyć żeby zmyć makijaż a na koniec i tak musiałam poprawić płynem micelarnym.
Może i jest tani ok 4-5zł ale zupełnie bezużyteczny!

A Wy czego nie polecacie?



Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 14:55:40

super wątek:) jak sobie przypomnę jakiś niewypał z kosmetyków to się dopiszę :)

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 14:55:58

a Ty myślalaś ze coś do twarzy z biedronki za 4 zl będzie dobre ? :)
bo to jest chyba wiadome, ze takich rzeczy do twarzy nie kupuje sie w takich miejscach a tym bardziej za taka cene

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 14:57:54

a ja już nieraz słyszałam, że ten produkt jest dobry, ba nawet bardzo dobry, wątek jest głupi, bo każda cera inaczej reaguje na dany kosmetyk

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 14:58:16

Szampon Palmolive przeciwłupieżowy. jak dla mnie masakra, umyłam nim włosy, wypłukałam i chciałam wysuszyć, ale miałam tak tłuste, że musiałam umyć jeszcze raz innym szamponem;/ Może tylko na mnie tak zadziałał, nie wiem, dla mnie koszmar;/



Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 14:59:32

ja zazwyczaj (kiedys, te 5-8lat temu mialam problem z ciemniejącym podkładem do twarzy. Były tez kredki do oczu, które się rozmazywały, schodzily kilka minut po nałożeniu. Generalnie moim bublem nr wszech czasów są szampony Pantene- najgorsze ever! strasznie wysuszyły mi skórę głowy, miałam wiele ranek na skalpie, bardzo podrażniły skórę głowy.

Do tego strasznie wysuszały włosy- nawet po odzywce ale po umyciu szamponem z Pantene było sianko :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 15:09 przez bentkuff.

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:00:00

Są kosmetyki tanie które działają. O kosmetykach do twarzy z biedronki słyszałam dużo dobrego. Do demakijażu lepiej sprawdza się płyn do higieny intymnej niż ten produkt.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:00:39

a jak dla mnie ten żel jest świetny, logiczne,że tuszu ci nie zmaże,bo żaden żel tego nie zrobi,ale ładnie zmywa podkład, oczyszcza skórę i nie wysusza jej. Mojej cery nie wysuszał wcześniej tylko psyhiogel antyalergiczny (jest bardzo drogi),po innych skóra schodziła płatami i była nieprzyjemna.Teraz używam tego żelu z biedry za 4zł i jestem zadowolona.

dla mnie bublem są wszystkie kosmetyki z Avonu, zawierają mnóstwo chemii i mnie uczulają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 15:03 przez klasiula.

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:01:12

Dla mnie bublem okazał się antycelulitowy balsam do ciała firmy Bingo,ten brzoskwiniowy.Jego okropny zapach skutecznie odstraszył mnie od używania,całe opakowanie wylądowało w koszu.
Kilka lat temu bublem okazał sie również krem do twarzy tłustej-pure zone L`oreal-paskudztwo jakich mało,większe pół w koszu.
Krem z Avonu-sos z czymś tam ryżowym-prawie cały w koszu.
Jak również balsam do ust z Bielendy oliwkowy.

Staram się kosmetyki próbować używać-jeśli nie sprawdził się w roli takiej do jakiej został przeznaczony to do innej(np szamponu jako żelu pod prysznic),ale te wyżej wymienione nie dało się użyć do niczego.

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:02:53

Cytat
agnieszka_p
Zapewne zdarzyło Wam się kupić kosmetyki które okazały się bublami. Mnie również to nie ominęło. Nikt nie lubi wydawać pieniędzy na coś bezużytecznego dlatego zdecydowałam się założyć ten wątek.
A więc zaczynamy!

Moim nr 1 jest micelarny żel do mycia i demakijażu BeBeauty (biedronka)
Podobno ma dokładnie usuwać makijaż - nie trafiłam na produkt który aż tak źle by sobie z tym poradził, a raczej nie radził. 4 razy musiałam go użyć żeby zmyć makijaż a na koniec i tak musiałam poprawić płynem micelarnym.
Może i jest tani ok 4-5zł ale zupełnie bezużyteczny!

A Wy czego nie polecacie?

Dla mnie to najlepszy zel jaki miałam do tej pory. Być może dlatego, ze nie noszę zbytniej tapety...

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:03:04

Cytat
marieis
a ja już nieraz słyszałam, że ten produkt jest dobry, ba nawet bardzo dobry, wątek jest głupi, bo każda cera inaczej reaguje na dany kosmetyk

Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę dlatego nie wspomniałam jak działa na cerę tylko jak zmywa makijaż, bo do tego ten kosmetyk miał służyć. A tu akurat chyba nie większego znaczenia jaka jest cera.

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:03:42

Szampon czekoladowy z BingoSpa,nic ciekawego poza zapachem. Nigdy nie miałam tak sztywnych włosów jak po nim :) poza tym większość tanich tuszów bo mam krótkie rzęsy i sobie nie radzą. Ale tak jak ktoś wyżej napisał to są sprawy indywidualne ;)

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:03:44

Cytat
KarolinaTT
a Ty myślalaś ze coś do twarzy z biedronki za 4 zl będzie dobre ? :)
bo to jest chyba wiadome, ze takich rzeczy do twarzy nie kupuje sie w takich miejscach a tym bardziej za taka cene

Akurat te żele zbierają bardzo dobre opinie,choć mi nie podpasowały(miałam ten niby pilingujący).

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:04:03

nie zgadzam się z pierwszym postem, dla mnie ten żel jest o wiele lepszy od drogich kosmetyków z najwyższych półek ! nie ma w sobie niepotrzebnej chemii, nie podrażnia skóry, dobrze myje, jest tani i wydajny. każda cera jest inna i inaczej reaguje na dany kosmetyk, to co nie sprawdzi sie u jeden osoby może być rewelacyjne dla innej

Buble kosmetyczne

26 sty 2013 - 15:04:13

Cytat
czandela
Szampon Palmolive przeciwłupieżowy. jak dla mnie masakra, umyłam nim włosy, wypłukałam i chciałam wysuszyć, ale miałam tak tłuste, że musiałam umyć jeszcze raz innym szamponem;/ Może tylko na mnie tak zadziałał, nie wiem, dla mnie koszmar;/

Miałam to samo z tym szamponem. Masakra;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy zielony korektor zakrywa 'buraka' i czy korektor tej firmy jest dobry?