Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 23:36:05

JA tak mialam z wellatonem...

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 23:54:08

Zmylam zyje jest okey

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:01:39

Ja nie lubie niczego z Syoss, w czasie jak uzywałm szamponu i odzywki z syoss zaczely mi wypadac wlosy nie wiem czy to byla wina szamponu i odzywki czy zbieg okolicznosci ale jakoś po tym mam awersje do tej firmy.

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:07:48

Boze jakie wy jestescie niektore madre:) ludzie pojecie przechodzi.

ktos cos napisze, zapyta, poradzi sie a tu odrazu atak:) wysmiewanie, czepianie sie. Wy widac macie problemy same ze soba, bo plujecie jadem na odleglosc..smiesza mnie niektore wasze wypociny.

autorko watku- byc moze jestes na ta farbe uczulona?
ja maluje tylko palett i zawsze bylo ok a raz dostalam alergii, potem znowu malowalam ta sama i nic nie bylo.
Nigdy nie robilam testow, bo nie kupuje 2 farb, zeby zrobic test...a maluje dobre 15 lat;)

Cytat
najona
Ja nie lubie niczego z Syoss, w czasie jak uzywałm szamponu i odzywki z syoss zaczely mi wypadac wlosy nie wiem czy to byla wina szamponu i odzywki czy zbieg okolicznosci ale jakoś po tym mam awersje do tej firmy.

dokladnie...lakier, szampony, odzywki wszystko mialam, uzylam raz i do kosza dla mnie beznadzieja.
Cytat
czarnulka1000
Zmylam zyje jest okey

moze mialas jakies ranki na glowie...ja pamietam ze jak dostalam alergii mialam podrazniona skore glowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 00:09 przez Ajjc.

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:12:22

Cytat
Ajjc
Boze jakie wy jestescie niektore madre:) ludzie pojecie przechodzi.

ktos cos napisze, zapyta, poradzi sie a tu odrazu atak:) wysmiewanie, czepianie sie. Wy widac macie problemy same ze soba, bo plujecie jadem na odleglosc..smiesza mnie niektore wasze wypociny.

autorko watku- byc moze jestes na ta farbe uczulona?
ja maluje tylko palett i zawsze bylo ok a raz dostalam alergii, potem znowu malowalam ta sama i nic nie bylo.
Nigdy nie robilam testow, bo nie kupuje 2 farb, zeby zrobic test...a maluje dobre 15 lat;)

Cytat
najona
Ja nie lubie niczego z Syoss, w czasie jak uzywałm szamponu i odzywki z syoss zaczely mi wypadac wlosy nie wiem czy to byla wina szamponu i odzywki czy zbieg okolicznosci ale jakoś po tym mam awersje do tej firmy.

dokladnie...lakier, szampony, odzywki wszystko mialam, uzylam raz i do kosza dla mnie beznadzieja.
Cytat
czarnulka1000
Zmylam zyje jest okey

moze mialas jakies ranki na glowie...ja pamietam ze jak dostalam alergii mialam podrazniona skore glowy.

Pluja jadem jak by mialy okres :D

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:19:17

Cytat
guess_who_is_back
A gdzie ta trucizna? Bo to dość poważne oskarżenie -_-

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:21:44

Ja kiedyś chwaliłam sobie tą markę ale ostatnio nawet po szamponie do włosów miałam taaaaki łupież że sama nie wiedziałam co robić no i wypadanie włosów.

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:21:49

tam gdzie ją znajdziesZ:);p

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:23:25

no dokładnie gdzie ta trucizna z tytułu? Bo to wina leży może po twojej stronie?!poczytaj na forach różnych o tej farbie.

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:24:52

czarnulka1000

chyba co niektore mysla ze sa zabawne:) najlepsze jest to ze poczaja, wysmiewaja...i mysla ze ktos sie tym baardzo przejmie:) wlasnie dla tego forum tutaj nadal jestem..

wiesz kiedys pewna pani powiedziala (tu na szafie-a dodam,ze jest to osoba ktora cenie nadal mimo ze obie juz nie moderujemy tego forum) ze osoby ktore sie czepiaja byle czego, pluja jadem maja w zyciu osobistym problemy i wylewaja swoja zlosc, niemoc jad w internecie..bo inaczej nie moga:) ale wiesz one sa idealne:) najmadrzejsze i kazdy musi ich sluchac:)

<moderacja-offtop>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 16:38 przez moderator.

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:25:33

Cytat
czarnulka1000
WIEM ale juz farbowalam raz SYossem wiec po co mam stale robic testy ?

Przyznam ze ja tez nigdy nie robie testow, jednak jak Cie swedzi, piecze to na 99% to jakies uczulenie. Nieważne, ze juz farbowalas tym produktem. Tez tak mialam, od razu farbe spłukałam. W skrajnych przypadkach to moze skonczyc sie naprawde powaznie wiec jak czuje, że coś jest nie tak od razu pod kran.

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:26:45

Cytat
Ajjc
czarnulka1000

chyba co niektore mysla ze sa zabawne:) najlepsze jest to ze poczaja, wysmiewaja...i mysla ze ktos sie tym baardzo przejmie:) wlasnie dla tego forum tutaj nadal jestem..

wiesz kiedys pewna pani powiedziala (tu na szafie-a dodam,ze jest to osoba ktora cenie nadal mimo ze obie juz nie moderujemy tego forum) ze osoby ktore sie czepiaja byle czego, pluja jadem maja w zyciu osobistym problemy i wylewaja swoja zlosc, niemoc jad w internecie..bo inaczej nie moga:) ale wiesz one sa idealne:) najmadrzejsze i kazdy musi ich sluchac:)

PRZED chwilą MOJ facet to samo mi powiedzial :) Dziekuje za wsparcie;)


<moderacja-offtop>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 16:38 przez moderator.

SYoss trucizna !

18 sty 2013 - 00:30:41

farbowałam ostatnio farbą tej firmy i myślę, że była ok ;)

SYoss trucizna !

18 lut 2020 - 14:06:32

Skusiła mnie promocja w rossmannie. Za ok. 6 zł kupiłam odżywkę SYOSS PURE SMOOTH (500 ml, gdzie cena bez promocji to 16 zł). Nałożyłam odżywkę w dość sporej ilości i trzymałam na włosach 4-6 min. Szału na mnie nie zrobiła, nie specjalnie trzymała się włosów, nie były "śliskie" jak po innych odżywkach i ciężko było ją spłukać. Nie pomogła w rozczesywaniu praktycznie w ogóle. A zapach niby nie najgorszy, ale przypominał mi zapach kleju biurowego/szkolnego.... Najgorsze było jednak to co zaczęło się dziać po spłukaniu odżywki - skóra głowy i jej okolice (skronie, czoło i część policzków) zaczęła się robić ciepła, niby nie piekło ale ewidentnie "parowały", czułam, że coś jest nie hallo. Gdy wyszłam z wanny i zobaczyłam się w lusterku- ZAMARŁAM!!! Okolice gdzie znajdowała się odżywka były czerwono-brunatne i wyraźnie kontrastowały z resztą twarzy i szyi. Wystraszyłam się, bo nigdy wcześniej nie miałam żadnej alergii skórnej na jakikolwiek kosmetyk. Czerwone zakola zeszły dopiero po jakiejś godzinie i odetchnęłam z ulgą. Niby skład odżywki krótki i bez silikonów, parabenów a tu taki numer. Nigdy więcej nie użyję niczego z marki SYOSS!!!

SYoss trucizna !

30 kwi 2020 - 14:58:10

Nigdy nie lubilam produktow od syoss, jak juz mam farbowac to wole zdecydowanie garniera.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozjaśniacz Marion