Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:33:35

Dziewczyny wlasnie Pofarbowalam wlosy :)

Kupilam farbe syoss Granatowa czerń dzis na przecenie w rosmanie za 13 zl ogolnie to okolo 18 zl kosztuje .


ZRobilam jak nalezy ( przeciez nie robie tego pierwszy raz ) lecz drugi farba firmy syoss

I sie zaczelo ........

Oczy mnie zaczely szczypac ( nie wpadla mi farba do oka ) bo to nie mozliwe ;Dmam wprawe !
Lzy leciec , zacząl katar ciurkiem leciec znosa i strasznie mnie glowa zaswedziaala

MYSLALAM ze nie dotrwam do calego farbowania szybko nalozylam farbe i czepek

I czekam boje sie ze wlosy mi odpadna ;//;// A TO by dopiero bylo !!

NIE kupujcie na przecenie Farb bo to jakas masakra sprawdzalam date waznosci nie ma na pudeleczku ;(

MIALA KTORAS PODOBNY PROBLEM ?

Mysle ze to nie jest reakcja alergiczna ( bo farbuje od 5 lat uzywalam nawet PALETTE ALE NIGDY tak nie mialam ;(

CZY mozliwe ze Farba stracila date waznosci ?

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:35:54

O kurde;o nie znam się bo nie farbuję ale oczywiście, że mogła się przeterminować. Daj znać jak będzie po wszystkim i co Ci wyszło:)

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:35:59

w instrukcji jak byk jest napisane, aby zrobić test, czy jesteś na jakiś składnik uczulona.

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:37:19

WIEM ale juz farbowalam raz SYossem wiec po co mam stale robic testy ? TYle razy farbowalam wlosy i jakos wyszlo wszytsko dobrze ;D nawet jak pierwszy raz na naturalne kladlam farbe to nie odczuwalam takich dolegliwosci

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:39:12

Cytat
czarnulka1000
WIEM ale juz farbowalam raz SYossem wiec po co mam stale robic testy ?
po to aby uniknąć takich sytuacji

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:40:17

A gdzie ta trucizna? Bo to dość poważne oskarżenie -_-

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:40:58

Kosmetyki jak i żywność, mają swoją datę ważności, więc prawdopodobnie to był powód przeceny tej farby. Generalnie ja do farb tej firmy nic nie mam, używałam jej raz i kolor (czekoladowy) bardzo przypadł mi do gustu. Mimo wszystko kosmetyki które leżą na przecenie i nie są przecenione z powodu uszkodzeń mechanicznych opakowania, są albo przeterminowane albo ten termin właśnie się zbliża ;) Radzę jak najszybciej zmyć ją z głowy, skoro wystapiła u Ciebie taka reakcja, chociaż ja za każdym farbowaniem miewam lekkie bóle głowy. Wszystko przez intensywny zapach ;/ cóż ... chemia chemia chemia

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:41:34

syoss i PALETTE mają bodajże tego samego producenta schwarckop czy jak to się tam piszę
schwarckop to dla mnie totalny badziew nie kupuję NIC od tego producenta


Poza tym nie przypominam sobie że do farbowania używa się czepka?-poo coo?
farba to nie maska do włosów żeby był potrzebny czepek!

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:41:41

NIby tak :) ciekawa jestem czy takie mądre jestescie i Gdy muscie farbowac notorycznie ( to akurat moja glupota ) ale w czerni jest mi do twarzy i nie chce jak narazie rezygnowac z tego koloru . To kupujecie 2 opak farby i 48 godzin przed farbowaniem robicie testy , moze na poczatku to tak ale nie jak automatycznie juz macie wprawe
MAM dlugie wlosy i jak je skrecam po dluzszej chwili mi opadaja wiec zabezpieczam je czepkiem abym cala nie byla w farbie.

No ja juz tez zrezygnuje z tego szajsu .

ALE one nie lezaly w jakims koszu czy cos ;/ staly na półkach z innym farbami tylko pisala PROMOCJA !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-17 22:43 przez czarnulka1000.

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:42:49

jesteś pewnie uczulona, ja tak miałam na jakąś pankę z innej firmy.

zweryfikowana
Posty: 280
Ostrzeżenia: 1/5

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:44:00

te farby sa koszmarne raz malowalam i nigdy wiecej!

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:44:32

A otruła Cię ta farba skoro to trucizna? Zatrułaś się nią?

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:45:17

wyobraź sobie, że farbowałam włosy wieele razy, bo odrost robił mi się dość szybko, a przy platynowych włosach był on dodatkowo bardzo widoczny i za KAŻDYM razem, mimo, że farbowałam TĄ SAMĄ FARBĄ robiłam test.
po coś producent napisał w instrukcji, żeby ten test zrobić, ale jak byłaś mądrzejsza...

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:46:08

Cytat
czarnulka1000
tylko pisala PROMOCJA !

a co ta promocja pisała?;D

SYoss trucizna !

17 sty 2013 - 22:46:21

Bywa i tak . Musisz za każdym razem robić test na uczulenie niestety

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozjaśniacz Marion