Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rOZSZERZONE PORY :(

17 lip 2009 - 19:02:45

DZIEWCZYNY CZY MACIE MOZE JAKIS SPRAWDZONY PODKLAD LUB PUDER KTORY CALKOWICIE ZATUSZUJE ROZSZERZONE PORY I WYGLADZI BUZKE. mOJA KOLEZANKA MA Z TEGO POWODU DUZE KOMPLEKSY . nAWET JAK IDZIE NA PLAZE MUSI SIE ZAMASKOWAC ALE PO JAKIMS CZASIE BUZKA ZACZYNA JEJ SIE SWIECIC I ZNOW PRZECHODZI ZALAMANIE.

rOZSZERZONE PORY :(

17 lip 2009 - 19:14:07

HALLO CZY KTOS TU JEST :)

rOZSZERZONE PORY :(

17 lip 2009 - 19:18:47

Hmm mogę polecić tylko jakieś kremy matujące...Z reguły po każdym podkładzie tłusta skóra się błyszczy :\ Polecę tylko Żel 3 w 1 Garnier czysta skóra

zweryfikowana
Posty: 587
Ostrzeżenia: 1/5

rOZSZERZONE PORY :(

17 lip 2009 - 19:22:33

najwazniejsze jest dbanie o cere.nalezy stosowac peeling 2razy w tygodniu i po tym maseczke oczyszczajaca z biala glinka.po tym zabiegu nakladamy plastry na wagry (nivea) i na koniec przecieramy te najbardziej zanieczyszczone miejsca wacikiem nasaczonym plynem przeciw wagrom.po takim zabiegu pory sa malo widoczne.na dzien propnuje stosowanie podkladu matujacego i korektora.

rOZSZERZONE PORY :(

17 lip 2009 - 19:24:44

ja mialam taki sam problem poszlam na oczysczanie twarzy mechaniczne czyli przez doglebne wycisniecie potem na peeling ultradzwiekowy no i na ich zwezenie i jest ok chociaz mam jeszcze blizny

rOZSZERZONE PORY :(

17 lip 2009 - 19:25:33

ja polecam z avonu taki peeling do twarzy on za 10 zł jest i jest bardzo dobry

zweryfikowana
Posty: 717
Ostrzeżenia: 1/5

rOZSZERZONE PORY :(

20 lip 2009 - 00:37:03

hm a ja Ci polecę maseczkę drożdżową z ... sorai ;D
taka w saszetce są po dwie pakowane :))
jest super : D

rOZSZERZONE PORY :(

21 lip 2009 - 10:33:20

ja polecam dobry krem matująco-nawilżający, aby buzia się nie świeciła, krem końcowy - wygładzający i podkład matujący

do pielęgnacji domowej:
1) 1-2 x w tygodniu peeling, może być ziarnisty, ale nie gruboziarnisty aby buzi nie podrażniać skoro i tak ma skłonnośc do łojotoku
2) antybakteryjny żel do mycia twarzy
3) maseczka - może być, jak wyżej napisano z glinki, drożdżowa, peel off. ja osobiście polegam maseczka firmy Borghese, bardzo szbka w użyciu, dośc droga (ale wydajna) i co najważniejsze są po niej super efekty.
4) tonik bezalkoholowy, lub z małą zawartością alkoholu - powinien być normalizujący

1-2 x w tygodniu maseczka zwężająca pory, można taką kupić np z serii Ziaja Pro (są na allegro, pracuje na niej i jest niezła:))

rOZSZERZONE PORY :(

14 wrz 2009 - 23:35:47

Wydaje mi się, że koleżanka powinna spróbować zmienić dietę... odstawić kawę i ostre potrawy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokaż swoje zbiory kosmetyczne :)