Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Cytat
ZosiaBo

Zależy jakich produktów szukasz oraz czy trafisz na promocje. Takie podstawowe kosmetyki to można faktycznie dorwać w drogeriach stacjonarnych, różnie to bywa z kolorowymi czy z perfumami. Najlepiej się rozglądać i porównywać oferty na bieżąco :) Ja się teraz czaję na mój ulubiony zapach i może coś do makijażu na Notino, bo mają promocję. Rozglądałam się w innych miejscach, ale akurat tych wybranych produktów chyba nie ma nigdzie taniej.

To szukanie promocji chyba jest w naturze Polek, sporo moich przyjaciółek tak robi i wysyłamy sobie informacje co która znalazła ;-) Wiadomo, że mamy swoje ulubione miejsca...... ja w notino często się pojawiam, ale też porównuję w innych miejscach bo nie byłabym sobą gdybym tego nie zrobiła;-)

Nooo... najlepiej jest węszyć i porównywać oferty :D to jest chyba taki nasz wrodzony "słowiański spryt" hehe... Można się z tego śmiać, niemniej jednak jak tak kiedyś porównałam ile zaoszczędziłam na kupnie wyszukanych taniej produktów to w kieszeni została sumka, która starczyła na kupno czegoś więcej niż przysłowiowe "waciki" ;-)

Cytat
ellamaria1


Zależy jakich produktów szukasz oraz czy trafisz na promocje. Takie podstawowe kosmetyki to można faktycznie dorwać w drogeriach stacjonarnych, różnie to bywa z kolorowymi czy z perfumami. Najlepiej się rozglądać i porównywać oferty na bieżąco :) Ja się teraz czaję na mój ulubiony zapach i może coś do makijażu na Notino, bo mają promocję. Rozglądałam się w innych miejscach, ale akurat tych wybranych produktów chyba nie ma nigdzie taniej.

To szukanie promocji chyba jest w naturze Polek, sporo moich przyjaciółek tak robi i wysyłamy sobie informacje co która znalazła ;-) Wiadomo, że mamy swoje ulubione miejsca...... ja w notino często się pojawiam, ale też porównuję w innych miejscach bo nie byłabym sobą gdybym tego nie zrobiła;-)

Nooo... najlepiej jest węszyć i porównywać oferty :D to jest chyba taki nasz wrodzony "słowiański spryt" hehe... Można się z tego śmiać, niemniej jednak jak tak kiedyś porównałam ile zaoszczędziłam na kupnie wyszukanych taniej produktów to w kieszeni została sumka, która starczyła na kupno czegoś więcej niż przysłowiowe "waciki" ;-)

No właśnie ;-) .... tylko na pewnym etapie warto sobie zadać pytanie ile czasu poświęcam na to przeszukiwanie, bo czas zaczyna kosztować sporo. Jeżeli za godzinę naszej pracy zarabiamy niemało to rozsądniej jest zapłacić więcej i szybciej wrócić do pracy. W tym czasie zarobić zamiast siedzieć w necie i szukać okazji. Wszystko zależy od przyzwyczajeń i miłości do zakupów wiem ;-)

Cytat
ZosiaBo



Zależy jakich produktów szukasz oraz czy trafisz na promocje. Takie podstawowe kosmetyki to można faktycznie dorwać w drogeriach stacjonarnych, różnie to bywa z kolorowymi czy z perfumami. Najlepiej się rozglądać i porównywać oferty na bieżąco :) Ja się teraz czaję na mój ulubiony zapach i może coś do makijażu na Notino, bo mają promocję. Rozglądałam się w innych miejscach, ale akurat tych wybranych produktów chyba nie ma nigdzie taniej.

To szukanie promocji chyba jest w naturze Polek, sporo moich przyjaciółek tak robi i wysyłamy sobie informacje co która znalazła ;-) Wiadomo, że mamy swoje ulubione miejsca...... ja w notino często się pojawiam, ale też porównuję w innych miejscach bo nie byłabym sobą gdybym tego nie zrobiła;-)

Nooo... najlepiej jest węszyć i porównywać oferty :D to jest chyba taki nasz wrodzony "słowiański spryt" hehe... Można się z tego śmiać, niemniej jednak jak tak kiedyś porównałam ile zaoszczędziłam na kupnie wyszukanych taniej produktów to w kieszeni została sumka, która starczyła na kupno czegoś więcej niż przysłowiowe "waciki" ;-)

No właśnie ;-) .... tylko na pewnym etapie warto sobie zadać pytanie ile czasu poświęcam na to przeszukiwanie, bo czas zaczyna kosztować sporo. Jeżeli za godzinę naszej pracy zarabiamy niemało to rozsądniej jest zapłacić więcej i szybciej wrócić do pracy. W tym czasie zarobić zamiast siedzieć w necie i szukać okazji. Wszystko zależy od przyzwyczajeń i miłości do zakupów wiem ;-)


No niby tak jest,że czas to pieniądz i uporczywe szukanie produktu o 5 zł tańśzego nie zawsze się czasowo opłaca... Zależy też ile masz zajęć... Bo z drugiej strony nie pracujesz chyba 24h/dobę, a czasami takie przeglądanie ofert też bywa formą relaksu w odpowiedniej dawce :P Bo co za dużo, to nie zdrowo... a czasami w samym takim Notio można utonąć w przeczesywaniu ofert, a co dopiero to jeszcze porównywać z innymi

Na notino utonęłam nie raz, muszę przyznać;-) Co do formy relaksu to przyznaję rację, że można to lubić. Sama mam koleżankę która podsyła mi promocyjne smaczki. Nie wiem ile czasu spędza na wyszukiwaniu, ale widocznie to lubi. Miłych łowów zatem;-)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Z Nacomi to jedynie lubię szampon arganowy i ze słodkich migdałów. Na twarz czasem nakładam nawilżający koktajl, ale mnie zapycha, więc zataczam takie błędne koło. Epiduo działa na trądzik, ale przez to mam suchą skórę, a koktajl nawilży i ukoi, ale wypryszczy.

Polecam zerknać sobie do Cocolita https://www.cocolita.pl/pielegnacja , w sklepie obecnie jest spora promocja na pielęgnację. No i mają tam bardzo wiele dobrych marek kosmetyków naturalnych, które czasami są trudno dostępne w sklepach stacjonarnych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-16 13:26 przez marcy23.

Najczęściej kupuję w Hebe, bo mają cały czas jakieś promocje. A mają też sporo dobrych i naturalnych kosmetyków. :)

Jeśli chcecie konkurencyjnych cen to wejdźcie na stronę Aptelia.pl - zobaczycie, że warto tam zamawiać. Kupicie tu nie tylko kosmetyki ale także suplementy diety czy leki bez recepty, artykuły dla dzieci czy też mały sprzęt medyczny

Wydaje mi się, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, to na prawdę zależy co akurat jest w promocji w danym miesiącu, wydaje mi się, że ceny regularne produktów są porównywalne we wszystkich drogeriach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbacie o siebie na co dzień