Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Jaśmin, spoko bo są produkty polskie tj, delia, celia. Naturę lubie za szafy essence, catrice i kobo. W naturze kupuje przeważnie pielęgnację typu żel pod prysznic, balsam, szampon no i z kolorówki tusz, podkład bo jest taniej. U nas są też drogerie stars, czy star, ale jest tam drogo i wydaję się jakby wszystko było na pułki upchane. Aaa i jeszcze drogerie aster, tu wręcz przeciwnie (przynajmniej u mnie w mieście) na pułkach jest bardzo mało rzeczy, tez jest essence więc czasem chodze, ale np. kupiłam kiedyś pomadkę eveline z małe drogerii i kosztowało 8,90, taka sama w astrze była po 11,90.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 22:22 przez ulcia414.

najdroższa natura i sp
najtańszy rossman i hebe

u mnie w mieści najtaniej jest w naturze. Jak przychodzę z rossmana do natury to widzę kilku zł różnice ;/ W SP są super promocje i można tam znaleźć ciekawe kosmetyki. Najdroższa jest moim zdaniem sephora, ale nie zmienia to faktu, że jest moją ulubioną perfumerią :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 22:25 przez xkyokox.

Ja robię zakupy w Rossmanie.

Douglas chyba zdecydowanie najdroższy:(

znalazlam takie porównanie cen



najtansza to chyba rossman:)

Ja juz od dłuższego czasu zamawiam tylko na e-zebra. Ogromny wybór kosmetyków, niskie ceny i szybka dostawa. Nigdy nie miałam nie przyjemności związanych z ta drogerią, no i liczne promocje zachęcają mnie do wierności :D

Myślałam, że rossmann, a jednak okazuje się, że chyba ogólnie najtaniej jest w hebe. Wczoraj smsa dostałam, że jak się zamówi coś od 15 ziko to ma się darmową wysyłkę, także jest to opcja.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Ale pytacie o drogerie stacjonarne czy online? Bo stacjonarnie to Rossman ale tylko jeśli ma promocje. Dużo bardziej opłaca się robić mimo wszystko zakupy online. Np. w drogerii Horex często są promocje na markowe kremy itp. jak się robi większe zakupy to darmowa jest też wysyłka. A teraz to ja chyba jednak wolę zamówić online niż stać w kolejkach.

Zdecydowanie w dobie internetu korzystam z drogerii w necie i porównuję produkty przed zakupem. Jestem po zakupach perfum na prezenty świąteczne. Promocja na black friday w notino się bardzo przydała https://www.notino.pl/black-friday/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-28 15:31 przez ZosiaBo.

Cytat
ZosiaBo
Zdecydowanie w dobie internetu korzystam z drogerii w necie i porównuję produkty przed zakupem. Jestem po zakupach perfum na prezenty świąteczne. Promocja na black friday w notino się bardzo przydała https://www.notino.pl/black-friday/

Ja też skorzystałam z black friday na notino, ale z tego co pamiętam to oni zawsze mają fajne promocje. Ja ich zdecydowanie uwielbiam za próbki które czasem mi wrzucają do zamówień, bo dzięki temu mogę poznać nowe zapachy o których bym nawet nie pomyślała.

Cytat
robin27

Zdecydowanie w dobie internetu korzystam z drogerii w necie i porównuję produkty przed zakupem. Jestem po zakupach perfum na prezenty świąteczne. Promocja na black friday w notino się bardzo przydała https://www.notino.pl/black-friday/

Ja też skorzystałam z black friday na notino, ale z tego co pamiętam to oni zawsze mają fajne promocje. Ja ich zdecydowanie uwielbiam za próbki które czasem mi wrzucają do zamówień, bo dzięki temu mogę poznać nowe zapachy o których bym nawet nie pomyślała.

Ja te próbki już zamawiam sama do prawie każdego zamówienia. Wchodzę sobie https://www.notino.pl/try-it-first/ i wybieram coś nowego. Jak mi się zapach spodoba to wtedy wiem, że spokojnie mogę zamawiać flakon.

Zależy jakich produktów szukasz oraz czy trafisz na promocje. Takie podstawowe kosmetyki to można faktycznie dorwać w drogeriach stacjonarnych, różnie to bywa z kolorowymi czy z perfumami. Najlepiej się rozglądać i porównywać oferty na bieżąco :) Ja się teraz czaję na mój ulubiony zapach i może coś do makijażu na Notino, bo mają promocję. Rozglądałam się w innych miejscach, ale akurat tych wybranych produktów chyba nie ma nigdzie taniej.

Cytat
ellamaria1
Zależy jakich produktów szukasz oraz czy trafisz na promocje. Takie podstawowe kosmetyki to można faktycznie dorwać w drogeriach stacjonarnych, różnie to bywa z kolorowymi czy z perfumami. Najlepiej się rozglądać i porównywać oferty na bieżąco :) Ja się teraz czaję na mój ulubiony zapach i może coś do makijażu na Notino, bo mają promocję. Rozglądałam się w innych miejscach, ale akurat tych wybranych produktów chyba nie ma nigdzie taniej.

To szukanie promocji chyba jest w naturze Polek, sporo moich przyjaciółek tak robi i wysyłamy sobie informacje co która znalazła ;-) Wiadomo, że mamy swoje ulubione miejsca...... ja w notino często się pojawiam, ale też porównuję w innych miejscach bo nie byłabym sobą gdybym tego nie zrobiła;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

puder w kamieniu do cery suchej