Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w sumie to sama nie wiem ale kupuje głownie w SP i Rossmann bo sa w GH do której w sumie mam czas po pracy skoczyć i jeszcze jest otwarte- ale większość kosmetyków kupuje na stronach internetowych (bo nie ma ich w drogeriach)

zweryfikowana
Posty: 1.167
Ostrzeżenia: 1/5

ja kupuje zawsze w Douglas i Müller i ceny maja podoobne :)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
blackchocolate
jak dla mnie w rossmanie zdarzają się ciekawe okazje :)
douglas i sephora są drogie ale to wyższa półka, ostatnio widziałam tam krem chanel za 1600zł i zastanawiałam się czy serio ktoś to używa ;p

zdziwiłabyś się ile osób :)

Cytat
blackchocolate
jak dla mnie w rossmanie zdarzają się ciekawe okazje :)
douglas i sephora są drogie ale to wyższa półka, ostatnio widziałam tam krem chanel za 1600zł i zastanawiałam się czy serio ktoś to używa ;p


douglas i sephora to nie drogeria a perfumeria Kochana :)

Moje ulubione to Natura i Rossman. Najdroższe według mnie są takie małe drogerie,nie z wielkich sieci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 14:18 przez Mee1990.

rossman najtańsza :)

sephora douglas najdrozsza;)

U mnie w mieście jest drogeria Ewelina, który nie jest sieciowa i tam jest chyba najtaniej. Pewnie u was w miastach występuje pod innymi nazwami. Ogólna nazwa tej drogerii to chyba Kosmeteria (w internecie). Macie u was też coś takiego?

Super pharm moim zdaniem jest drogie. Zawsze wydawało mi się, że w Naturze jest taniej niż w Rossmanie, ale z tego co piszą dziewczyny nie bardzo. Hebe nie znam, ale może warto spróbować jak tylko jakiś mi się napatoczy na drodze.

Ja zazwyczaj robię zakupy w Rossmannie, bo one są wszędzie. Poza tym mają najniższe ceny.
Naturę odwiedzam rzadko, bo mam do niej daleko. Produkty w stałych cenach są o kilka złoty droższe niż w Rossmanie. Na pewno opłaca się kupować rzeczy w pormocji. Naturę lubię tylko za to, że mają duże szafy kosmetyków Essence i Kobo, których brakuje w Rossmanie.
Schlecker w moim mieście przekształcił się teraz w Dali i lubię kupować tam kosmetyki, bo często mają obniżone ceny.
W Sephorze ceny są najwyższeee. Nigdy tam nic nie kupiłam i nie zamierzam.
W Douglasie ceny też są wysokie. Np. tusz, który w Rossmanie kosztuje 39 zł w Douglasie, który jest tuż obok kosztuje 49 zł!!
W Super Pharm denerwują mnie panie, które stoją przy wejściu i podają koszyki i kolejne, które chodzą i ciągle pytają "w czym mogę pomóc?"... Rzadko tam zaglądam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 21:40 przez duchess93.

W Super Pharmie patrzą na ciebie jak na złodzieja... Tym bardziej na młode dziewczyny. W Hebe można sobie wyrobić kartę i jak się jest posiadaczką tej karty to niektóre produkty naprawdę można kupić w korzystnej cenie.

Ja uwielbiam drogerie JAŚMIN, ale nie wiem czy w waszych miastach są. Są tam świetne produkty których nie ma w Rossmanie i Naturze, i ceny są też dobre ;)

dla mnie rosmman najtańszy. a w superpharmie czasem jak jest coś z gazetki taniego to kupie , albo z karta lifestyle ;)

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

Ja najczęściej robię zakupy w Rossmanie i Naturze :) mam ulubione produkty z obu drogerii :) i jak coś chcę kupić sprawdzam gdzie cena jest atrakcyjniejsza :) czasem robię również zakupy w Ives Rocher, mają czasem ciekawe oferty, robiąc zakupy telefonicznie bądź on-line za ok 70zł dostaję ciekawe prezenty warte jeszcze więcej :)

Hmm u mnie jest ta drogeria JAŚMIN, ale jakoś nigdy się do niej nie wybrałam. Chyba muszę nadrobić ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

puder w kamieniu do cery suchej