Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:17:38

hej ostatnio zauważyłam że w moim sklepie pepco są markowe kosmetyki typu rimmel, astor,manhatan ,i to w tak niskich cenach że szok ! kupiłam tam tusz do rzęs z rimmela za 9,99 błyszczyk za 2,99 przeceniony z 10 zł , lakier do paznokci również z rimmela za 2,99 (przeceniony z 10 ) i kredkę z manhatanu za 2,99 i co najlepsze nie są to w cale kosmetyki złej jakości czy coś byłam pod wrażeniem że lakier trzyma mi się na paznokciach 4 dni! tusz też jest super tylko zastanawia mnie dlaczego są w tak niskich cenach i co robią w sklepach pepco ? czy u Was też tak jest ? też kupywałyście tam kosmetyki ? i co możecie o nich powiedzieć z góry dziękuje;)

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:22:23

łał niewiedziałam, musze w takim azie udać się do pepcoooooo :D

niezweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 1/5

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:28:03

Witaj:) MOja przyjaciłka pracuje w pepco, i wszystkie laski które tam pracują jak jest jakaś seria takich promocji w slepie to zawsze sobie odkładają.

Warto kupować, bo naprawdę są to takie same kosmetyki jak w innych drogeriach. Czasami jedynie umieszczone dodatkowo są w opakowaniach foliowych.

Niestety ilośc jest zawsze ograniczona, a jak wspomniałam osoby pracujące bardzo często dla siebie również kupują:)

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:28:11

ja tylko wymieniłam to co ja kupiłam a było tam jeszcze sporo rzeczy takich jak cienie z Astora czy puder w kamieniu i tak samo w niskich cenach..

Cytat
ginger08051989
Witaj:) MOja przyjaciłka pracuje w pepco, i wszystkie laski które tam pracują jak jest jakaś seria takich promocji w slepie to zawsze sobie odkładają.

Warto kupować, bo naprawdę są to takie same kosmetyki jak w innych drogeriach. Czasami jedynie umieszczone dodatkowo są w opakowaniach foliowych.

Niestety ilośc jest zawsze ograniczona, a jak wspomniałam osoby pracujące bardzo często dla siebie również kupują:)
a wiesz może co one robią w sklepach pepco? bo na pewno nie są to kosmetyki przeterminowane , być może jest tak że zmienia sie szata graficzna i dlatego sa takie tanie
Cytat
ginger08051989
Witaj:) MOja przyjaciłka pracuje w pepco, i wszystkie laski które tam pracują jak jest jakaś seria takich promocji w slepie to zawsze sobie odkładają.

Warto kupować, bo naprawdę są to takie same kosmetyki jak w innych drogeriach. Czasami jedynie umieszczone dodatkowo są w opakowaniach foliowych.

Niestety ilośc jest zawsze ograniczona, a jak wspomniałam osoby pracujące bardzo często dla siebie również kupują:)
a wiesz może co one robią w sklepach pepco? bo na pewno nie są to kosmetyki przeterminowane , być może jest tak że zmienia sie szata graficzna i dlatego sa takie tanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 09:31 przez orbitka321.

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:29:50

Sa uszkodzone czyli np, opakowanie zagiete, buteleczka ma rysy czesto tak jest.. nie przejmuj sie cena ciesz sie ze tylko

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:30:27

Właśnie sama się zdziwiłam kiedy to zobaczyłam. a tam kupiłam cienie do powiek z Astora na 7 zł. Ale widze u Ciebie autorko o wiele większy wybór niż u mnie :)

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:31:41

o kurcze, to trzeba by się przejść do pepco. Kiedyś widziałam przy kasie jakieś kosmetyki,ale nie przyglądałam im się

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:32:39

też zwróciłam na nie uwagę i zastanawiała mnie ta niska cena.

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:34:00

Cytat
zaneta92100
Sa uszkodzone czyli np, opakowanie zagiete, buteleczka ma rysy czesto tak jest.. nie przejmuj sie cena ciesz sie ze tylko
właśnie chodzi o to że nic nie jest uszkodzone wszystko jest idealne są nawet zapakowane w opakowania foliowe i szczelnie zamknięte ;)

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:37:59

fajnie, też wybiorę się do pepco na zakupy :))

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:49:17

Tak samo Biedronka, ostatnio kupiłam w niej kosmetyki Rimmel i Bell

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 1/5

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:51:43

u mnie też tak jest, często coś kupuję :)

kosmetyki w pepco

09 sty 2013 - 09:53:26

o to chyba skoczę dzis do Pepco :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KrEEmm ??