Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

46 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:34:14

leczyć przyczynę, a nie zaleczać skutki.
zdrowa dieta, dużo wody, ćwiczenia i świeże powietrze.

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:36:04

Cytat
kasia8829
tak ja znam dobry środek na pocenie mozna go kupic w aptece kosztuje 20zł i jest naprawde doskonały Apers

to jakiś nowy środek?
jak sie go używa ?
Etiaxil miałam ale nie polecam ;/

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:36:47

Ja mam to szczęście że za bardzo się nie pocę jedynie ręce mi sie pocą z nerwów.

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:38:38

polecam Antidral

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:42:10

fajnie , ze ktos załozył ten watek bo mój chłopak strasznie się poci i nie wiedziałam jak mu pomóc ale widze że dziewczyny wymieniły kilka napewno cos wybiore i kupie , może zadziała :)

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:45:50

Sama miałam ten problem ale teraz używam ETIAXILu i pomaga polecam cena ok 50 pln(12,5ml)Stosujesz go na noc tak co 2 dni

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:48:40

Cytat
fuuu
leczyć przyczynę, a nie zaleczać skutki.
zdrowa dieta, dużo wody, ćwiczenia i świeże powietrze.



popieram:)
nieraz jest to przyczyna złej diety czy braku ćwiczeń,
jednak są orzypadkii bardziej skomplikowane


polecam dermatologa:)

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:51:23

mi odziwo antidral nie pomaga, ostatnio wyżarł mi skóre ;/

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:53:54

Cytat
ancia
nikt więcej nie pomoże?

Stosujesz go tylko na noc, a na dzien zwykły antyperspirant. Na opakowaniu masz szczegółową instrukcje uzycia. To proste - stosujesz go na umytą skórę, rano zmywasz bardzo dokłądnie gorąca woda z mydłem, możesz oprószyć pachy skrobia ziemniaczaną (działa jak talk), potem zwykły antyperspirant. Nie depilujesz pach przed nałożeniem antidralu, bo on zawiera alkohol i będzie szczypać. - wieczorem nastepnego dnia można juz smiało sie wydepilować.
Kosztuje smiesznie mało w stosunku do efektu jaki daje i poczucia komfortu - ja płaciłam w swojej aptece ok. 10 zł.
Stosujesz go dwa razy w tygodniu, potem rzadziej - raz w tygodniu, a nawet raz na dwa tygodnie. Zimą mozna go odstawić, bo efekt nadal się utrzymuje i troche odzwyczajasz go od skóry, zeby znów dobrze działał jak przyjdzie wiosna i lato.
Jest genialny, używam go od roku

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:54:08

antidral:)

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 18:57:43

A ja dziś kupiłam antidral i kosztował 18 zł ^^ i w ulotce pisze, żeby stosować codziennie rano ;)

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 19:14:41

Cytat
djmc14
A ja dziś kupiłam antidral i kosztował 18 zł ^^ i w ulotce pisze, żeby stosować codziennie rano ;)

A to ciekawe...można tak robić, ale ja nie widzę sensu, bo rano zazwyczaj idziemy do pracy/szkoły czy załatwiamy jakieś sprawy, a on smierdzi trochę, poza tym szczypie. Jak uzyjesz na noc przed snem, to jakos mozna się przemęczyc, bo i tak zaraz idziesz spać. Codzinnie to chyba daleko posunięta nadgorliwośc by była. Nie wiem czy to taki sam preparat jak mój czy moze coś się zmieniło po tym roku jak go kupiłam w maju 2008, ale radze nie stosowac go codziennie, bo wysuszysz sobie bardzo skórę, poza tym to niezdrowe.

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 19:17:23

etiaxil kosztuje 50 zł a nie 35:/

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

pocenie.....:(

17 lip 2009 - 19:17:52

Zobacze jakie bedą rezultaty;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rOZSZERZONE PORY :(