Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:02:20

Cytat
kati28
o matko.a ja myje kranówą i żyje

gdybym miała fajną i czystą twarz to uwierz mi że również tak bym robiła ale mój dermatolog powiedzial żebym myła mineralką.

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:04:33

Cytat
kati28
o matko.a ja myje kranówą i żyje

Ok, myjesz kranówą, bo możesz sobie na to pozwolic.. Mycie mineralką to nie jakaś fanaberia tylko koniecznośc w niektórych przypadkach.

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:06:01

Ja mam bardzo wrażliwą skórę,czasem zdarza się ,że mnie ''wysypie'' po eksperymentach kosmetycznych wtedy myję twarz wodą mineralną i to ratuje sytuację.Powinnam myć na codzień, no ale lenistwo....

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:06:19

Cytat
mario91
Cytat
kati28
o matko.a ja myje kranówą i żyje

gdybym miała fajną i czystą twarz to uwierz mi że również tak bym robiła ale mój dermatolog powiedzial żebym myła mineralką.

ok.nic nie mowie,tylko sie zdziwiłam,bo bym na to nie wpadła zeby po mineralke siegac (ktora namietnie pije zreszta) ,za to mam suchą skóre,wiec bez kremu intensywnie nawilzajacego sie nie obędzie .

zweryfikowana
Posty: 717
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:07:03

hm ale co ,wy chorujecie na takii trądzik czy co ?
bo ja np mam teraz cała brode ostro przesuszoną ;( i mam nadzieje,że mycie wodą nie z kranu + maść mocno nawilżająca pomoze..; /

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:07:12

Cytat
mario91
Cytat
godzinaczwarta
Cytat
mario91
ja myje twarz wodą mineralną i takim specjalnym płynem do wrażliwej twarzy.szczerze to nie wiem czy sa jakies super efekty, ale wiem że jagbym tego nie robiła to moja cera była by w złym stanie. często wyskakują mi wypryski szczególnie na czole, więc niewskazane jest mi myć wodą z kranu. i normalnym ręcznikiem tez nie wycieram twarzy tylko np. ręcznikiem papierowym.

a ja wycieram chusteczkami higienicznymi

no właśnie, chusteczki też dobre tylko dla mnie kupic taki papier wychodzi taniej ;] ale niewskazane jest wycierac twarzy ręczniekiem noramalnym bo tam czai sie duż zarazków ;]

Co do zarazków, to ja nie szaleję na tym punkcie. Uważam, ze też sa potrzebne w rozsądnej ilości ;-) Bardziej chodzi mi o to, ze zwykły ręcznik może ocierac skórę i ja podrażniać, a chusteczki te miekkie sa idealne. Kupuję jakies tanie, ale sa bardzo miękkie i mocne

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:08:06

ja to tak wogle zaparzam sobie bratek i mieszam go z wodą mineralną i wtedy myje twarz , to jest dobre na wysuszanie wyprysków ;] a jeśli mam troche juz wysuszoną skóre to myje samą mineralką ;]

zweryfikowana
Posty: 717
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:08:36

Cytat
godzinaczwarta
Cytat
mario91
Cytat
godzinaczwarta
Cytat
mario91
ja myje twarz wodą mineralną i takim specjalnym płynem do wrażliwej twarzy.szczerze to nie wiem czy sa jakies super efekty, ale wiem że jagbym tego nie robiła to moja cera była by w złym stanie. często wyskakują mi wypryski szczególnie na czole, więc niewskazane jest mi myć wodą z kranu. i normalnym ręcznikiem tez nie wycieram twarzy tylko np. ręcznikiem papierowym.

a ja wycieram chusteczkami higienicznymi

no właśnie, chusteczki też dobre tylko dla mnie kupic taki papier wychodzi taniej ;] ale niewskazane jest wycierac twarzy ręczniekiem noramalnym bo tam czai sie duż zarazków ;]

Co do zarazków, to ja nie szaleję na tym punkcie. Uważam, ze też sa potrzebne w rozsądnej ilości ;-) Bardziej chodzi mi o to, ze zwykły ręcznik może ocierac skórę i ja podrażniać, a chusteczki te miekkie sa idealne. Kupuję jakies tanie, ale sa bardzo miękkie i mocne


ja mam miękki ręcznik : P

zweryfikowana
Posty: 717
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:09:24

Cytat
mario91
ja to tak wogle zaparzam sobie bratek i mieszam go z wodą mineralną i wtedy myje twarz , to jest dobre na wysuszanie wyprysków ;] a jeśli mam troche juz wysuszoną skóre to myje samą mineralką ;]



ja bratek pije:D nie wiem,mama mi kazała ze niby taki dobry , na początku był obleśny a teraz piję jak herbatkę;]

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:10:02

Cytat
sugarr
hm ale co ,wy chorujecie na takii trądzik czy co ?
bo ja np mam teraz cała brode ostro przesuszoną ;( i mam nadzieje,że mycie wodą nie z kranu + maść mocno nawilżająca pomoze..; /

Ja mam po prostu cienką delikatną cerę, skłonna do podrażnień i dlatego

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:10:10

nie napisałam że chodzi mi o ręcznik taki np. do wycierania ciała. ;] przepraszam za błąd. to jest to juz straszne wycierac ciało i twarz tym samym ręcznikiem. albo nawet jeśli wyciera się nim ręce.

zweryfikowana
Posty: 717
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:11:53

e tam ,ja nie boję się zarazków jak ma mi pryszcz wyskoczyć to wyskoczy

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:13:31

Cytat
sugarr
e tam ,ja nie boję się zarazków jak ma mi pryszcz wyskoczyć to wyskoczy

u mnie bez przyczyny nie wyskakują, (ale przeważnie i tak są) więc kurde strasznie musze dbac o wszystko, higienie, diete, tabletki... ble ble ble..,

zweryfikowana
Posty: 717
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:14:17

ech no cóż czego się nie robi dla wyglądu ;]

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

mycie twarzy wodą mineralna ?

16 lip 2009 - 20:16:12

Cytat
sugarr
ech no cóż czego się nie robi dla wyglądu ;]

co prawda to prawda ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MYDŁO Z TŁUSZCZÓW ZWIERZĘCYCH.......