Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

33 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 11:25:58

Hej!! Jaki polecacie dobry szampon do wlosow bez tego świństwa SLS! Niechcę zniszczyć włosy i uszkodzić końcówki ! ;/ i odzywkę jaka polecacie bez zadnej chemi??


prosze o pomoc.
polecacie ktos??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-30 11:33 przez sweetkicia84.

niezweryfikowana
Posty: 320
Ostrzeżenia: 1/5

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:21:36

Niedawno wyczaiłam w aptece i w rossmanie również pojawiły się szampony z serii Green Pharmacy. Może już od dawna one są ale ja dopiero na nie trafiłam i sobie chwalę:)




z odżywek polecam tą rossmanowską ISANA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-30 19:22 przez moonikaa1.

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:23:54

Z tego co pamiętam szampony w rossmanie z serii Alterra nie mają SLS :)

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:24:57

Alterra z Rossmanna i szampon dla dzieci Babydream

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:25:05

Cytat
moonikaa1
Niedawno wyczaiłam w aptece i w rossmanie również pojawiły się szampony z serii Green Pharmacy. Może już od dawna one są ale ja dopiero na nie trafiłam i sobie chwalę:)




z odżywek polecam tą rossmanowską ISANA
jak dla mnie beznadziejny

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:27:37

Biovax nie ma sls'ow. I ma tez dobre odrzywki i dobre ceny ;)

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:28:33

Cytat
moonikaa1
Niedawno wyczaiłam w aptece i w rossmanie również pojawiły się szampony z serii Green Pharmacy. Może już od dawna one są ale ja dopiero na nie trafiłam i sobie chwalę:)




z odżywek polecam tą rossmanowską ISANA

Ale te szampony mają SLES - trochę łagodniejsze niż SLS. Tak mi się wydaje, bo je oglądałam i pewnie dlatego ich nie kupiłam.

Używałam Timotei Organic, bardzo sobie chwaliłam, ale chyba wywołał u mnie potworny łupież - naprawdę, przenigdy nie miałam takiego łupieżu!! Nie wiem, ostawiłam go i wygląda,że to on był przyczyną :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-30 19:29 przez lmonika.

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:31:45

Ja polecam Alterra z Rozsmana i SCHAUMA Lekkość i Pielęgnacja bez silikonów- rewelacja!

niezweryfikowana
Posty: 320
Ostrzeżenia: 1/5

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:34:05

Cytat
lmonika
Cytat
moonikaa1
Niedawno wyczaiłam w aptece i w rossmanie również pojawiły się szampony z serii Green Pharmacy. Może już od dawna one są ale ja dopiero na nie trafiłam i sobie chwalę:)




z odżywek polecam tą rossmanowską ISANA

Ale te szampony mają SLES - trochę łagodniejsze niż SLS. Tak mi się wydaje, bo je oglądałam i pewnie dlatego ich nie kupiłam.

Używałam Timotei Organic, bardzo sobie chwaliłam, ale chyba wywołał u mnie potworny łupież - naprawdę, przenigdy nie miałam takiego łupieżu!! Nie wiem, ostawiłam go i wygląda,że to on był przyczyną :(

Co ty gadaaasz?:( a ja już zadowolona, że takie 'naturalne' :( te z rossmana z alterry też super, ale strasznie niewydajne i nie takie tanie..

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:34:28

Cytat
Lavvika
Z tego co pamiętam szampony w rossmanie z serii Alterra nie mają SLS :)


Hallo!! SZAMPONY aLTERRA ZAWIERAJĄ PRZECIEŻ SCS- kurde- popatrzcie na składy- przecież SCS ma takie samo działanie jak SLS!!
Cytat
kasiurek
Alterra z Rossmanna i szampon dla dzieci Babydream

szampon Babydream ma kiepskie ph.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-30 19:36 przez bentkuff.

SZAMPON BEZ SLS!!

30 gru 2012 - 19:41:05

Cytat
bentkuff
Cytat
Lavvika
Z tego co pamiętam szampony w rossmanie z serii Alterra nie mają SLS :)


Hallo!! SZAMPONY aLTERRA ZAWIERAJĄ PRZECIEŻ SCS- kurde- popatrzcie na składy- przecież SCS ma takie samo działanie jak SLS!!
Cytat
kasiurek
Alterra z Rossmanna i szampon dla dzieci Babydream

szampon Babydream ma kiepskie ph.
mi po nim włosy przestały wypadać. nie lubię go jednak używać bo ma taka tłustawą konsystencję i bez odżywki po nim się nie obejdzie u mnie. jeden wielki kołtun mam. ale muszę mu przyznać, że na wypadanie pomógł.

SZAMPON BEZ SLS!!

01 sty 2013 - 22:57:32

najlepszy szampon to biovax, w Polsce kupuje go w superpharmie, a zagranica uzywam Burt's Bee dla dzieci.

SZAMPON BEZ SLS!!

01 sty 2013 - 23:01:41

Ja używam Babydream, fakt że plącze włosy, ale czeszemy dopiero jak wyschną, więc nie ma tragedii. Osobiście sobie chwalę, dla mnie jest dobry - zresztą za 4 zł to chyba można sobie pozwolić żeby wypróbować ;]

SZAMPON BEZ SLS!!

01 sty 2013 - 23:09:21

babydream - nie polecam, dostałam od niego uczulenia, z tego co wiem to dużo dziewczyn miało z nim taki sam problem, płyn facelle jest w miarę ok, czasem myje nim włosy, ale zauważyłam, że jednak moje włosy najlepiej wyglądają gdy sa myte czymś jednak mocniejszym, chwale sobię szampony ziołowe z barwy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy żel do mycia twarzy