Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

wybielanie zębów

28 gru 2012 - 20:17:50

hej, szukam skutecznego preparatu do wybielania zębów. Jeśli znacie jakiś skuteczny to piszcie.

PS. Jeśli umieściłam w złym wątku to z góry przepraszam :)

wybielanie zębów

28 gru 2012 - 20:19:32

biała perła

wybielanie zębów

28 gru 2012 - 20:20:22

Wybielająca pasta do zębów z perłą. Kiedyś czytałam, że skuteczna.
Sama nie stosowałam bo mam aparat założony, a po zdjęciu aparatu będę miała rózne inne zabiegi w tym wybielanie. ;]

wybielanie zębów

28 gru 2012 - 20:21:43

biała perła z nakładkami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 20:22 przez ika_92.

wybielanie zębów

28 gru 2012 - 20:54:41

paski blend a med wsitestrips LUXE - jest świetna!(efekt ma się utrzymać rok) wybielałam w kwietniu i do tej pory jest ładna biel, owszem troszkę już widać osad, ale kiedyś piłam przez dłuższy czas herbatę i to dlatego, ale moim zdaniem warto wybielić tymi paskami ;)

wybielanie zębów

28 gru 2012 - 20:57:49

Słyszałam że paskami to nie równomiernie wybiela, aczkolwiek nigdy tego nie robiłam, też się zastanawiam nad wybieleniem bo mam okropne... ale chyba wybiorę się do dentysty bo przecież samemu można uszkodzić szkliwo .

wybielanie zębów

28 gru 2012 - 20:58:10

ja polecam paski wybielające Crest Whitestrips Supreme ;))) efekt świetny i długo się utrzymuje :)

wybielanie zębów

12 sty 2013 - 15:00:06

Ja wybielałam ostatnio zęby paskami Sheer white, wcześniej próbowałam innych sposobów typu biała perła, paski crest, blendamed, wybielające szczęki, pasty itp. Powiem, że te paseczki najbardziej mi podpasowały, efekty świetne po 5 dniach kuracji, brak nadwrażliwości zębów jak przy innych środkach. Może nie ma jakiegoś szałowego rezultatu, ale zawsze zęby lepiej wyglądają.



wybielanie zębów

12 sty 2013 - 16:38:35

Cytat
kasiagwiazdka5
paski blend a med wsitestrips LUXE - jest świetna!(efekt ma się utrzymać rok) wybielałam w kwietniu i do tej pory jest ładna biel, owszem troszkę już widać osad, ale kiedyś piłam przez dłuższy czas herbatę i to dlatego, ale moim zdaniem warto wybielić tymi paskami ;)

Również polecam!:)

wybielanie zębów

12 sty 2013 - 16:48:06

Wybielałam paskami Crest Whitestrips Supreme - zamówiłam je na allegro. Wybielanie trwało 7 dni. Przez te 7 dni to była męka dla moich zębów ponieważ mam bardzo wrażliwe zęby i nie mogłam jeść ciepłych i zimnych dań oraz pić napoi, nie mogłam wciągać powietrza, śmiać się bo bardzo i to bardzo bolało ;/ więc nie polecam jeśli ktoś ma bardzo wrażliwe zęby. Pomimo tej mojej męki zęby bardzo ładnie mi się wybieliły, jestem osobą palącą i pijącą dużo cherbaty (zwłaszcza w okresie zima, jesień) a efekt utrzymuje się do dzisiaj gdzie zęby wybielałam w sierpniu. Oczywiście nie mają one już takiego blasku jak zaraz po wybieleniu. Cały czas stosuje pasty wybielające oraz od miesiąca nie pale, pije białą cherbatę, nie jem różnych świństw barwionych chemicznie :)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

wybielanie zębów

01 lut 2013 - 15:01:38

Myślę, że moja pasta wybielająca do zębów jest ok. Jest to Ajona. Stosuję ją dość długo i mam naprawdę ładne ząbki :)

wybielanie zębów

01 lut 2013 - 15:04:03

Cytat
kasiagwiazdka5
paski blend a med wsitestrips LUXE - jest świetna!(efekt ma się utrzymać rok) wybielałam w kwietniu i do tej pory jest ładna biel, owszem troszkę już widać osad, ale kiedyś piłam przez dłuższy czas herbatę i to dlatego, ale moim zdaniem warto wybielić tymi paskami ;)

paski blend a med sa juz dawno WYCOFANE ZE SPRZEDAZY.
ps: ostatnie sztuki mozna kupic ich na allegro po 250zl za 28 paskow ;/ chore ceny , w zyciu bym tyle za nie nie dala.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 15:05 przez bella_911.

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie zębów

01 lut 2013 - 15:08:11

ja własnie jestem w trakcie wybielania białą perłą z nakładkami, juz widze delikatne efekty a nie zuzylam nawet 1/4 tubki z zelem

Cytat
Niskoslodzona
Ja wybielałam ostatnio zęby paskami Sheer white, wcześniej próbowałam innych sposobów typu biała perła, paski crest, blendamed, wybielające szczęki, pasty itp. Powiem, że te paseczki najbardziej mi podpasowały, efekty świetne po 5 dniach kuracji, brak nadwrażliwości zębów jak przy innych środkach. Może nie ma jakiegoś szałowego rezultatu, ale zawsze zęby lepiej wyglądają.



świetny efekt ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-01 15:08 przez disturbka77.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

wybielanie zębów

05 lut 2013 - 08:16:40

Jedyna skuteczna metoda na wybielanie zębów to systematyczne mycie, dobra pasta i szczoteczka + unikanie szkodliwych używek. W inny sposób nie utrzymacie oczekiwanego efektu - mam własne doświadczenia. Myję zęby 3 razy dziennie pastą ajona, nie buliłam na wybielanie, a mimo wszystko zęby mam białe. I co da się? Oczywiście, że tak!

wybielanie zębów

05 lut 2013 - 08:23:03



biała perła ja stosowałam i efekty są

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ohydny zapach