Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Shinybox- czy warto/czy polecacie?

23 gru 2012 - 13:37:40

Hej dziewczyny!
piszę do Was z takim pytaniem:)
na forum nie znalazłam nigdzie takiego wątku;)
Czy zamawiacie shinybox? czy warto?
bo zastanawiam się nad zamawianiem tego...;)

Shinybox- czy warto/czy polecacie?

23 gru 2012 - 13:40:12

dołączam się do pytania :)

Shinybox- czy warto/czy polecacie?

23 gru 2012 - 13:40:32

Ja zakładałam tam konto dwa razy i za każdym zatrzymywało się przy 30/35 punktach,więc już mi się odechciało

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Shinybox- czy warto/czy polecacie?

23 gru 2012 - 13:41:43

ja nie zamawiałam

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Shinybox- czy warto/czy polecacie?

27 gru 2012 - 09:01:15

a co to wogóle jest ten shinybox, bo wszędzie tego pełno, dużo reklam, a tak na prawdę żadnych szczegółów...może wy chociaż mnie oświecicie dziewczyny?

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Shinybox- czy warto/czy polecacie?

27 gru 2012 - 09:04:14

Cytat
olkkka78
a co to wogóle jest ten shinybox, bo wszędzie tego pełno, dużo reklam, a tak na prawdę żadnych szczegółów...może wy chociaż mnie oświecicie dziewczyny?

pudełko z kosmetykami, które miało się otrzymywać po otrzymaniu 100 gwiazdek. gwiazdki utrzymuje się po zaproszeniu znajomych. ale to jest tak,że wysyłali pierwsze pudełka, a teraz oszukują i nie naliczają pkt.,żeby ludzie kupowali te pudełka.

Shinybox- czy warto/czy polecacie?

27 gru 2012 - 09:13:44

Ja zamówiłam raz. za 49zł pudełko. Kosmetyki które przyszły nie powiem, bo dobre. Z firmy L'oocitane dostałam. ale miniaturki wiec na długo nie wystraczaja. W sumie to takie próbki się dostaje.

Punktów mam 35. Za zdjęcie pudełka od Nich dostałam punkty. Piszą, że za oceny kosmetyków też punkty są. Komentowałam- i nie dostałam.

Też chyba zrezygnuje bo lepiej iść do drogerii i kupić sprawdzony kosmetyk. Bo zanim dostane darmowe pudełko to wydam po drodze kilkaset złotych.

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Shinybox- czy warto/czy polecacie?

27 gru 2012 - 09:14:59

ooosz kurde to rozbój w biały dzień w takim razie...to nawet dobrze, że nie wgłebiałam się w to, bo pewnie znając moją naiwnośc na pewno nabrałabym się na ten chwyt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabójczy krem