Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 15:59:15

Czesc :)
Mam zamiar kupic sobie cały zestaw do pielegnacji mojej trądzikowej cery...(biore sie za siebie :D)
waham sie miedzy tymi 3 firmami,ktore specjalizują się w trądzikowych problemach...
1. Ktory komplet mozecie polecic?
2. Kupic przez Internet czy w aptece?jak doradzacie?

od razu mowie, ze z kosmetykow Vichy normaderm oraz Bandi juz korzystalam i raczej mi nie pomogly,mało tego-spowodowaly u mnie wysyp krost...

Mam cere tlusciutką, zaskorniki na nosku i NIESZCZESNE GRUDKI NA BRODZIE I POLICZKACH.fuu...

z gory dziekuje za wszelka pomoc :):)

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 16:02:37

Ja polecam Clinique Anti-Blemish:) Miałam okazję testować w/w kosmetyki i są bez szału.

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 16:03:27

mój brat używa żelów i balsamów Iwostin do skóry atopowej, więc na pewno polecam jak ma się przesuszoną skórę :)
a na syfy polecam zmienę diety, ja nie stosuję żadnych kremów poza nawilżąjącym, zmieniłam dietę, przestałam palić i cerę mam super (czego wcześniej bym nie powiedziałą):D

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 16:03:30

Moja mama używa Iwostinu, wszystkie inne ja uczulają i serdecznie poleca właśnie tę firmę· Ostatnio znalazła promocję w drogerii hebe, podobno nawet taniej niż przez Internet. Rozejrzyj się ;)

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 16:23:36

Ja sie poddalam i wkoncu dermatolog dal mi antybiotyk jem go 2 miesiace i zero podskornych i ropnych pryszczy!
Jak cos wyskoczy to czasem ale to bardzej :zapchany por:
Uzywam z Iwostina nawilzajacego kremu ale jakos mnie zapycha... A zel i krem pod makijaz to z vichy normaderm

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:18:54

hmmm
Clinique Anti-Blemish - na pewno sprobuje :):)
ilovemakeup - tak jak pisałam... vichy normaderm to nie dla mnie :( baaaardzo mnie wysypało po tym,po prostu krostka na kroscie :///moze jestem uczulona na te kosmetyki, nie wiem

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:28:13

A ja polecam EUCERIN, serię DermoPurifyer. Mam żel do mycia twarzy, tonik i krem aktywny na noc.skóra po nich jest naprawdę przyzwoita:)

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:33:39

A mi na krosty ,a przede wszystkim na zaskórniki pomógł cetaphil lotion i da ultra. Nie są to kosmetyki typowe dla skóry trądzikowej ale widocznie moja twarz po tylu latach walki z przesuszaczami potrzebowała pożądanego nawilżenia.

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:37:49

Uriage ma dobrą serię do cery trądzikowej- Hyseac. Poczytaj na forum, wedlug mnie najlepsze.

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:39:32

Kosmetyki Iwostin zieloną serie mogę szczerze polecić. Używam około dwóch miesięcy.Oczywiście wyskoczy coś czasem, ale już mi tak nie wysypuje czoła jak przedtem.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:44:23

Mnie ze wszystkiego wyciągnął krem sebo matt i tonik z Pharmaceris z serii T + skinoren, choć myślę, że główną rolę odegrał tu Skinoren właśnie.
Tyle co mogę powiedzieć, że Pharmaceris ma niestety parabeny, których nie ma Iwostin, zaś mi polecana była Bioderma, tyle, że najdroższa.

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:44:59

iwostin jest super ;) osobiście używam, a również mam tłustą skórę i pomaga

Cytat
lenkovv
Kosmetyki Iwostin zieloną serie mogę szczerze polecić. Używam około dwóch miesięcy.Oczywiście wyskoczy coś czasem, ale już mi tak nie wysypuje czoła jak przedtem.
Zgadzam się w 100%



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 21:46 przez wika18.

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:47:26

Z Iwostin mogę polecić Ci płyn micelarny zielony i w ogóle całą zieloną serię oraz krem zero podrażnień. Niektóre kremy jak ktoś wyżej napisał zapychają. Zdecydowanie kupuj w internecie, ceny dużo niższe.

Na zaskórniki i grudki to możesz jeszcze wziąść pod uwagę effaclar z La roche posay, może akurat pomoże.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 21:48 przez MajkaaaxDxD.

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:57:19

Taki wysyp krostek może być spowodowany oczyszczaniem twarzy i po pewnym czasie od stosowania powinno to zniknąć. Ja polecam naturalne mieszanki na przykład od biochemii urody albo zrób sobie krem. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę ;)

Eucerin, Iwostin czy Pharmaceris

08 gru 2012 - 21:59:24

odradzam pharmaceris
iwostin i eucerin są ok
oczywiscie zaezy dla kogo ale u mnie się sprawdziły

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BingoSpa kosmetyki. kupowałyście? warto?