Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

sucha cera - rady?

26 lis 2012 - 16:48:22

hej. mam sucha cere. kiedy nakladam podklad (wczesniej nawilzam skore kremem) to na czole widac jak podklad sie luszczy. czy znacie jakis dobry podklad i krem by nawilzyc skore twarzy?

sucha cera - rady?

28 lis 2012 - 20:12:36

Kochaniutka na dzien tlustszy krem a na noc nawilzajacy szczegolnie o tej porze tak sobie wyleczysz buzke. ja mam typowa cere sucha i tak robie

na dzien stosowalam kiedys jak mocno przesuszona mialam ziaje oliwkowa b.tłusty i troche trzeba poczekac zeby sie wchlonal i dopiero na to podklad, potem jak mi przeslo ziaje poltlusty krem nagietkowy.

a na noc w chwili obecnej pomaranczowy Solutions krem z Avonu a przedtem jasno rozowy garnier (oba nawilzajace)

i jeszcze jedno : sucha cera nie lubi matu. jesli masz krem lub podklad lub puder matujacy to masz odp czemu masz skóre przesuszona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-28 20:13 przez niXeee.

sucha cera - rady?

28 lis 2012 - 20:17:16

może masz podład za bardzo wysuszający

ja polecam krem z Loreala ten nutri- bardzo dobrze natłuszcza skórę albo słynny Cold z Avene a do tego przed make- upem peeling gromage albo enzymattyczny, żeby granulki nie podrażniy Ci twarzy
a na noc olejek argonowy- cudny kosmetyk, świetnie wygładza i natluszcza skórę

sucha cera - rady?

28 lis 2012 - 20:19:33

tylko po pierwsze zrob sobie porzadny peeling zeby te skorki usunac a pozniej stosuj kremy

sucha cera - rady?

28 lis 2012 - 20:39:39

Ja też mam problem z suchą skórą, obecnie używam krem Ziaja oliwkowy, używałam już go wiele razy zimą i uważam, że jest rewelacyjny. Nie jest drogi i dobrze się wchłania. Na noc zawsze nakładam grubą warstwę.

sucha cera - rady?

28 lis 2012 - 20:42:03

Ja używam Masła Kakaowego z Ziaji. NIE MA NIC LEPSZEGO !!!!!! Nawet przed podkładem nakładam odrobinkę i nie mam problemu :) A cerę mam tak suchą, że aż pęka i robi się czrwona czasami...

sucha cera - rady?

28 lis 2012 - 20:48:53

Dokładnie ten sam problem zauważyłam ostatnio u siebie, ale myślę, że po przeczytaniu kilku postów znam już odpowiedź :) Muszę zmienić kosmetyki bo mam same matujące ^^
Polecacie jakiś dobry puder/podkład, który dobrze kryje? (mam cerę naczynkową i miliony pajączków oraz zaczerwienienia na twarzy :( )

sucha cera - rady?

28 lis 2012 - 20:52:26

Krem: yves rocher z calendula (biało - pomarańczowy)

sucha cera - rady?

15 sty 2013 - 09:45:38

ja też mam suchą skóre, ba nawet b.suchą.
Używam kremu ziaji z aloesem i na to fluid pharmaceris kryjący. I muszę powiedzieć,że dzięki temu podkładowi cera baardzo się poprawiła. Mocno nawilża. A na noc zmywam makijaż tonikiem i krem nawilżający i to wszystko:) jak narazie nie ma tragedii:D

sucha cera - rady?

21 lut 2013 - 10:23:23

Też bym się chciała poradzić, bo kremów już tyle wypróbowałam, a problem z cerą nierozwiązany. Nie mam specjalnie wyprysków, przebarwień, ale cera zrobiła mi się ostatnio naprawdę sucha (mimo używania kremów nawilżających i natłuszczających.

Zastanawiam się nad jakimś zabiegiem kosmetycznym. Czy wg Was coś takiego jak ten http://www.medycynaestetyczna.com/kosmetyka/zabiegi-na-twarz/intensywnie-nawilzajacy mogłoby pomóc?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

sucha cera - rady?

21 lut 2013 - 10:39:04

Ok, a co, jeśli cera jest tak bardzo szuka [mieszana + atopowa], że żeby się natłuścić wytwarza za dużo sebum i w związku z tym mam notorycznie pozapychane pory na czole i okolicach nosa?
Bo czoło mam pozapychane, a codziennie rano i wieczorem siadam przed lusterkiem i rwę z niego skórę bo tak złazi |:

sucha cera - rady?

21 lut 2013 - 11:43:23

Według mnie lepiej w tej sprawie poradzić się specjalisty niż testować niezliczoną ilość kosmetyków na swojej skórze. Jeśli nie masz kasy na kosmetyczkę/dermatologa to możesz skorzystać z darmowych konsultacji w Douglas Beauty Studio. Teraz chyba są w Szczecinie w Centrum Galaxy. Ale z tego co czytałam mają być w 60 miastach do końca roku. Fajne jest to, że dają rabat na te lepszej jakości kosmetyki np. Guerlain, Clinique czy Collistar. Według mnie lepiej tak dobierać kosmetyki do skóry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

octenisept do twarzy