Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

roz bourjois do policzkow

19 lis 2012 - 22:01:53

Hej! Slyszalam ze te roze z boujois sa bardzo dobre. Szukam takiego naturalnego, brzoskwiniowego odcienia jaki mozecie mi polecic?:)

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:23:17

Mogę powiedzieć tyle, że to najlepszy róż jaki miałam :) Mam go już bardzo długo, a zużycie jest niewielkie mimo, że stosuję go codziennie. Jest bardzo wydajny. Polecam z czystym sumieniem :) A co do koloru to powinnaś iść do sklepu i zobaczyć odcienie bo tak to ciężko doradzić, który będzie Ci pasował :)

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:27:15

Ja mam 16 i jest on taki ciepły różowy. :) Mam jasną karnację i blond włosy i świetnie się komponuje. Moja przyjaciółka z kolei ma kolor 03 i strasznie mi się podoba. Właśnie taka brzoskwinka. :)

Róż również polecam. Cena niektórych z początku odstrasza, bo jest to koszt 35-40zł. Ale warto! Trzyma się cały dzień i mega wydajny (mam go już ponad 3 lata :D)!

Jeśli szukasz dobrego różu to ten na pewno Cię nie zawiedzie. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 12:28 przez Agacin.

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:29:36

Potwierdzam, te roze sa swietne, bylam z niego bardzo zadowolona.
własciwie to miałam go bardzo dlugo, nie pamietam nawet ile :p
Teraz mam avon...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 12:35 przez eilka.

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:32:53

Ja też uzywam róży Burjois teraz akurat mam 85 , kocham je są genialne mam go już rok czasu i jeszcze się nie kończy . Ale ide już po nowy bardziej różowy na zimę . Jeżeli jest u Ciebie drogeria Hebe to teraz jest promocja jest róż z tuszem to żęs w bardzo fajnej cenie bo 49zł . Pozdrawiam

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:33:06

ja mam 74, ale ten odcień nie ma nic wspólnego z brzoskwiniowym ;) jedyne co mogę powiedzieć, to to, że naprawdę warto zainwestować :)

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:35:56

a jaki byłby dla mnie odpowiedni dziewczyny?jestem brunetka z jasna dosc karnacja .,,,kupiłabym sobie ale nie wiem ktory odcien

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:36:54

najlepiej probuj na miejscu bo tak najlepiej dopasować odcień

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:37:58

ja nie doradzę w doborze koloru bo nie znam na pamięć kolorów i każdy mi się podoba. Najlepszy róż jaki miałam - mam dwa odcienie i już drugi rok leci jak je mam, a one ciągle wypukłe jakby nieużywane :)

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:39:45

niestety niema u nas takiej firmy ,i musze zamowic przez neta ,myslałam o 74,pasuje mi chyba w takich bardziej mocnych ,maluje na dosc mocny czerwony kolor usrta czy wisniowy ,a przy okzaji odradzam róz z meybelline ten w kremie ,nietrwały dziadoski ,i cena ponad 3 dychy masakra



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-22 12:40 przez martynakkkkkk.

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:40:21

Ja mam 03 i też bardzo mocno polecam te róże, są niezniszczalne;) Już naprawdę mógłby się kończyć, to bym sobie kupiła nowy a on jest i jest i jest:P A jaki będzie pasował do Ciebie to nie powiemy bez zdjęcia, musisz iść do drogerii i sama ocenić:)

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:41:06

ja mam 11 i jestem bardzo zadowolona, nie jest za ciemny daje naturalny wygląd.

Nawet wszystkie stylistki mówią że róże są najlepsze z boujois

roz bourjois do policzkow

22 lis 2012 - 12:41:39

polecam. Mam chyba już 2 lata? i ciągle takie samo zużycie jak na początku ;) śliczne kolorki .
gerenalnie używałam kiedyś innego różo i wygladalo jakbym sie pobrudziła a nie pomalowała ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

max factor age renew - pytanko o odcienie