Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odżywka do rzęs

29 paź 2012 - 21:55:40

Cytat
pati
mavala do niczego
revitalash -rewelacja!
kazdy widzi moje rzesy efekt sie utrzymuje az chacze okulary.
kadzy mysli ze mam sztuczne .a mialam proste i krotkie POLECAM!!!!
Odkładam kasę na tę odżywkę, bo słyszałam, że jest rewelacyjna :) Jedna z klientek drogerii, w której pracuję była żywym dowodem na to, że to naprawdę działa. Miała piękne rzęsy i to mnie przekonało :)

Olej rycynowy stosuję już od jakichś może niecałych 2 miesięcy i może rzeczywiście są takie jakieś bardziej sprężyste, ale żadnej innej poprawy nie zauważyłam. Nie stały się dłuższe, ciemniejsze ani bardziej gęste.

Odżywka do rzęs

29 paź 2012 - 21:58:35

Ja stosuję odżywkę Eveline do rzęs i
także do paznokci z tej samej marki i dla mnie rewelacja!
Produkty wzmacniające i odbudowujące,
do tego tanio- polecam!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-29 22:00 przez IzKaAd.

Odżywka do rzęs

29 paź 2012 - 21:59:08

Cytat
pati
mavala do niczego
revitalash -rewelacja!
kazdy widzi moje rzesy efekt sie utrzymuje az chacze okulary.
kadzy mysli ze mam sztuczne .a mialam proste i krotkie POLECAM!!!!

300zł za 2ml... chyba jednak przerastają mnie te ceny. :/

Odżywka do rzęs

29 paź 2012 - 22:02:03

Cytat
milena2706
jeśli chodzi o odżywki za 'ok 200zł' to myślę że nie ma twardej zasady że za taką cenę odżywki są dobre bądź złe. Są na pewno jakieś, które są nieskutecczne a kosztowne jak i te skuteczne. Ja osobiście zaryzykowałam kupując odżywkę za 360 zł i przyznaję, że efekt jest oszałamiający i przerósł moje oczekiwania:) pozdrawiam
Cytat
pati
mavala do niczego
revitalash -rewelacja!
kazdy widzi moje rzesy efekt sie utrzymuje az chacze okulary.
kadzy mysli ze mam sztuczne .a mialam proste i krotkie POLECAM!!!!

-dołączam się do opinii:)

ja również :) swoje kosztuje, ale warto :)

Odżywka do rzęs

29 paź 2012 - 22:05:39

Mi ostatnio koleżanka mówiła ze jej babcia miała jakieś krople na jaskre albo zacme, już nie pamiętam i koleżanka musiała jej skracac te rzęsy bo biednej babci przeszkadzły, a koleżanki potwierdziły, bo gdzieś tez czytały o takich kroplach ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-29 22:06 przez JaLubieHardcore.

Odżywka do rzęs

29 paź 2012 - 22:41:03

Nie słyszałam o tym, ale chyba wolę nie próbować stosowania leków na poważne choroby oczu żeby poprawić kondycję rzęs. :)

Odżywka do rzęs

30 paź 2012 - 08:47:57

Właśnie te odżywki mają w sobie składnik, który jest wykorzystywany do leków na jaskrę, u osób chorych zauważono znaczny wzrost rzęs jako "efekt uboczny" ale mnie niestety także nie stać na takie drogie cuda:)

Odżywka do rzęs

30 paź 2012 - 08:54:39

uzywałam tej z eveline i musze przyznac ze przestaly mi wypadac rzesy, za co juz moge ja polecic szczegolnie ze droga nie jest a starcza na bardzo dlugo. innych efektow nie zauwazylam, a juz na pewno nie takiego, jaki został przedstawiony na opakowaniu :D ale mimo to polecam.
MadziulaG moze lepiej kup inna dla odmiany i zeby rzesy sie nie przyzwyczaily za bardzo?

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Odżywka do rzęs

30 paź 2012 - 08:57:47

olejek rycynowy :)

Odżywka do rzęs

30 paź 2012 - 09:01:36

ja stosuje odżywkę z mysecret za 11 zł i jest rewelacyjna, co prawda to nie revitalash, ale daje radę :)

Odżywka do rzęs

30 paź 2012 - 09:03:57

stosuję odżywkę eveline do rzęs jak i tą do paznokci-obie są rewelacyjne!!
POLECAM KAŻDEMU! są tanie i wydajne

Odżywka do rzęs

30 paź 2012 - 09:07:21

revitalash jest nie do przebicia. Efekt widoczny już po 2 tyg i rzeczywiście rzęsy wyglądają jak sztuczne. Fakt-jest droga ale wydajna więc myślę że warto zainwestować w piękno:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paletka cieni do powiek