Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

6 minut temu

dieta organizacja

20 minut temu

przestrzeganie diety

37 minut temu

zalety diety pudełkowej

52 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 17:38:32

Cytat
Evans18
Clarins, Everlasting Foundation czy jakoś tak, Lancome, Estee Lauder. I nie widzę sensu przepłacać.



yhmmm , na pewno ... czytałaś skład takich podkładów i tego z biedrony?

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 23:36:28

Cytat
bessi
Cytat
Evans18
Clarins, Everlasting Foundation czy jakoś tak, Lancome, Estee Lauder. I nie widzę sensu przepłacać.



yhmmm , na pewno ... czytałaś skład takich podkładów i tego z biedrony?

Co yhhmm na pewno? Tego z biedronki nie mam do tej pory, widziałam o tylko na półce, to zapytałam z ciekawości.
Cytat
Gosiek00
Hmm... Bo kosmetyki z firmy eveline sa za.je.biste..;) Pierwszy tusz do rzęsjaki miałam, był z tej firmy, kosztował nawet nie 8 zł..i szczerze? bylam z niego bardziej zadowolona, niż z innych teraz, za które płace po 30zł... długo do używałam;) Miałam też taki krem do twrzy na noc, taki jakby podklad i krem zieszane razem... Boskie;)

A tego podkladu z biedronki, nie próbowałam;)
Nie widziałam go nawet, bo rzadko kiedy zapuszczam się na dział kosmetyków w tym sklepie;)
Hmm...Ja nigdy nie należałam do zbyt bogatych, więc używałam też innych kosmetyków, niż te firmowe i reklamowane... Ale wszystkie moje koleżanki uważaja, że muszą być tylko te firmowe, bo w tych takich innych z supermarketu za pare złotych nie wiadomo co mieszają i co w nich jest i ze era na tym ucierpi..

Eveline akurat nie lubię :/ I te droższe i te tańsze potrafią być do bani. Przede wszystkim trzeba patrzeć na skład a nie na metkę i na to jak nasza skóra reaguje na dany kosmetyk. Zresztą innego używam na co dzień a innego na większe wyjścia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 23:41 przez Evans18.

Be beauty podkład z biedronki

08 lis 2012 - 18:22:37

moja sis skusila sie na ten podklad i .... załuje ze wydala te 9,99

podkład zle sie rozprowadza robi smugi..kolory tez takie niezbyt. 1 wpada w pomarancz;/

szkoda bo ogolnie firma be beauty ma fajne kosmetyki, ale coz kazdej firmie zdazy sie wypuscic na rynek jakis bubel...

Cytat
dagoos86
przerażają mnie kosmetyki do twarzy w takiej cenie... kiedyś używałam, a mam bardzo problematyczną i myślę, że one spowodowały dodatkowe pogorszenie. Teraz używam tylko znanych firm, wolę przeznaczyć większą kwotę. Ale jeśli masz idealną cerę, to może nie zrobisz sobie krzywdy- tylko pytanie po co podkład dla idealnej cery ;)


nie raz kosmetyki za kilka zł maja lepszy sklad niz te w granicach 20 i wyzej

przekonałam sie o tym niedawno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 18:24 przez niXeee.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Be beauty podkład z biedronki

08 lis 2012 - 18:24:43

W biedronce są podkłady biedronkowe?:) Toż ja nie wiedziała!

Be beauty podkład z biedronki

08 lis 2012 - 18:27:37

Cytat
coccaine
W biedronce są podkłady biedronkowe?:) Toż ja nie wiedziała!

od niedawna ;)

Be beauty podkład z biedronki

08 lis 2012 - 18:31:15

Cytat
dagoos86
przerażają mnie kosmetyki do twarzy w takiej cenie... kiedyś używałam, a mam bardzo problematyczną i myślę, że one spowodowały dodatkowe pogorszenie. Teraz używam tylko znanych firm, wolę przeznaczyć większą kwotę. Ale jeśli masz idealną cerę, to może nie zrobisz sobie krzywdy- tylko pytanie po co podkład dla idealnej cery ;)

Były kiedyś badania przeprowadzone jak ma się własnie cena do jakości. Zebrano grupę badanych kobiet, które nie wiedziały jakie produkty testują, okazało się że najlepiej wypadała grupa średnia, a nie grupa wysoka cenowo. Chociaż 9.99 to za podkład bardzo mało..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maska Gloria