Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

25 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze kremy BB

04 lis 2020 - 14:42:44

Cytat
Pstrotka
Mam BB cream z Mishy, numer 21. Uwielbiam serce

Też używam i to jest pierwszy krem BB który nie zapycha pory i nie mam po nim wyprysków. Tylko trzeba uważać z odcieniem, ja wybrałam najciemniejszy i a tak uważam, że jest za jasny. Azjatky maja inną karnację i są zafiksowani na wybielaniu twarzy, także uwajcie przy wyborze zeby nie wyglądać jak kościotrup :D

Wasze kremy BB

27 lis 2020 - 13:41:49

Cytat
saniii94
Ziaja :) i bardzo mi odpowiada :)

Ziaja jest super, nawet po lecie używam i się sprawdza.

Wasze kremy BB

10 sty 2021 - 21:06:23

Przepraszam, czy marka, o której piszesz to Holika, czy Holika Holika? Bo znalazłam takie kremy BB https://www.notino.pl/brands/?f=1-1-51945 ale tam jest marka 2x Holika :D I chciałabym się upewnić, czy to to samo.

Wasze kremy BB

12 sty 2021 - 10:46:35

Cytat
Klarkaaa
Przepraszam, czy marka, o której piszesz to Holika, czy Holika Holika? Bo znalazłam takie kremy BB https://www.notino.pl/brands/?f=1-1-51945 ale tam jest marka 2x Holika :D I chciałabym się upewnić, czy to to samo.

Podpinam się do pytania bo też z chęcią przetestuję coś nowego skoro tak fajnie działa;-)

Wasze kremy BB

20 sty 2021 - 13:17:53

Ja teraz zaczęłam używać ten: https://www.notino.pl/holika-holika/petit-bb-clearing-matujacy-krem-bb-do-skory-tlustej-ze-sklonnoscia-do-tradziku/
pierwsze wrażenia ok, ale zobaczymy po czasie :-) wcześniej miałam krem BB z L'oreal, sprawdzał się poprawnie, ale chciałam czegoś nowego jeszcze spróbować.

Wasze kremy BB

04 lut 2021 - 10:33:09

Dostałam ostatnio na prezent Eveline snail BB i był to strzał w dziesiątkę. Dobrze się rozprowadza i fajnie pokrywa defekty skóry, zwłaszcza przebarwienia.

Wasze kremy BB

18 lut 2021 - 23:34:56

Kurcze, niby zwykły krem BB, ale ciężki wybór :D

Wasze kremy BB

25 lut 2021 - 13:04:11

Cytat
ZosiaBo

Przepraszam, czy marka, o której piszesz to Holika, czy Holika Holika? Bo znalazłam takie kremy BB https://www.notino.pl/brands/?f=1-1-51945 ale tam jest marka 2x Holika :D I chciałabym się upewnić, czy to to samo.

Podpinam się do pytania bo też z chęcią przetestuję coś nowego skoro tak fajnie działa;-)

Tak, to to samo, bardzo dobra marka, polecam :)

Wasze kremy BB

02 mar 2021 - 13:35:20

Myślę, że dokonasz trafnego wyboru. Ale masz racje można dostać kolorowego zawrotu głowy z tymi kremami.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Wasze kremy BB

03 mar 2021 - 07:21:35

aktualnie jestem na czymś pomiędzy i widzę różnicę zdecydowaną. Wprowadzenie masek 2 razy w tygodniu, używanie kremów bb (koreańskie były dla mnie zbyt mocne, używam bb z vipery i dla mnie to cudo), podwójne mycie twarzy, odpowiednio dobrany krem na dzień (pod bb) i na noc.... skóra mimo tego wszystkiego mniej mi się zapycha, wygląda zdrowiej, jak już mam jakieś wysypy to zdecydowanie delikatniejsze i krótsze niż wcześniej. Oczywiście nie jestem w tym taka idealna, zapominam czasami o jednym czy drugim elemencie ale za to nie doprowadzam do wcześniejszych koszmarnych błędów (spanie z makijażem! o zgrozo jak ja to sobie przypomnę ;)) Wszystko szczerze mówiąc przyszło powoli, więcej wody do picia w ciagu dnia, więcej owoców i warzyw, potem włosing no i twarz też musiała się doczekać
https://instytut.bielenda.pl/blog/nowy-trend-czym-jest-i-jak-uzyskac-efekt-szklanej-cery/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-25 12:38 przez nataliii23.

Wasze kremy BB

01 cze 2021 - 21:11:02

Dziewczyny mogę potwierdzić, koreańskie kremy BB są mega !!! zakochałam się :D

Wasze kremy BB

22 lip 2021 - 12:03:09

ja lubię z bourjois i z bell, ale ten bell z szafy z biednronki ;)

Wasze kremy BB

03 sie 2021 - 08:04:25

Ja mogę od siebie polecić krem BB od Skin79. Połączenie makijażu i koreańskiej pielęgnacji. Jest mega lekki i pielęgnujący a jednocześnie ma krycie lepsze niż nie jeden podkład. Jedyny minus to to, że jest dostępny tylko w 3 odcieniach, ale myślę że da się je dopasować do własnej cery.

Wasze kremy BB

05 sie 2021 - 08:51:29

Dla mnie najlepszy jest krem upiększający do cery suchej z Organique. Przede wszystkim nie wyszusza mi skóry i dodatkowo nawilża, a przy mojej skrajnie suchej i wrażliwej to jest dla mnie najważniejsze, kryje też całkiem spoko i wyrównuje koloryt

Wasze kremy BB

19 sie 2021 - 17:28:07

Cytat
Bejbe2020

Mam BB cream z Mishy, numer 21. Uwielbiam serce

Też używam i to jest pierwszy krem BB który nie zapycha pory i nie mam po nim wyprysków. Tylko trzeba uważać z odcieniem, ja wybrałam najciemniejszy i a tak uważam, że jest za jasny. Azjatky maja inną karnację i są zafiksowani na wybielaniu twarzy, także uwajcie przy wyborze zeby nie wyglądać jak kościotrup :D

Dołączam się do Waszych pozytywnych opinii.U mnie akurat 23 podeszła mi najbardziej, krem jest dosłownie genialny tylko szkoda, że nie taki tani.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem od oczy Izoze - wasze opinie