Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

12 minut temu

sprawdzony stomatolog

16 minut temu

sklep detailingowy

40 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze kremy BB

12 maj 2017 - 18:51:48

ja takich kremów nie używam bo jakoś mi nie pasują, jakoś mnie nie zachwycają.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze kremy BB

25 maj 2017 - 22:48:54

Tylko CC Ziai, od mniej więcej dwóch lat, przestałam używać w ogóle podkładów, bo mam wrażenie od razu tłustej i zapchanej twarzy ile razy dostanę jakąś próbkę w sklepie i wykorzystuję. No, ale w sumie rzadko miewam poważne problemy z cerą, więc CC w zupełności mi wystarcza.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze kremy BB

01 cze 2017 - 09:44:11

duży wybór kremów BB znajdziecie w Kontigo, spodobał mi się ten sklep, jest rewelacyjnie zaopatrzony a zakupy szybkie <moderacja-link>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-16 20:56 przez moderator.

Wasze kremy BB

01 cze 2017 - 09:58:00

ja mam orginał na sprzedaz skin79 bb hot pink - zerknij do mnie :)

Wasze kremy BB

14 cze 2017 - 13:41:23

Ja mam krem bb z yves rocher - jedyny, który w końcu kolorystycznie pasował do mojej bladej cery. Po wypróbowaniu paru drogeryjnych, które okazały się porażką, pod względem koloru, wreszcie znalazłam swojego ulubieńca i teraz tylko jego kupuję:) Zresztą krem bb można zrobić z podkładu, wystarczy wymieszać go z kremem - dodajemy wtedy podkładowi nawilżenia a odejmujemy krycie:)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze kremy BB

05 wrz 2017 - 20:10:45

Ja jestem za tym, że w tych tematach warto pytać znajomych. Wydaje mi się, że to jest naprawdę jedno z najlepszych źródeł wiedzy i informacji :)

Wasze kremy BB

20 paź 2017 - 02:20:20

Ja używałam kremu z Kolastyny, pięknie pachniał i był ok. Teraz kupiłam Nivea i też w porządku, Chyba po prostu nie jestem wymagająca pod tym kątem. Podkładow natomiast wcale nie używam, tylko od święta.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

Wasze kremy BB

10 lis 2017 - 09:01:42

Ja używam z garniera:)

Wasze kremy BB

10 lis 2017 - 09:11:00

ja marki Ziaja :) leciutki i switne krycie :)

Wasze kremy BB

11 lis 2017 - 00:10:11

Ja od jakiegoś czasu używam Garniera. Szału nie ma, ale uważam, że za taką cenèę to nienajgorsza jakość.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze kremy BB

30 sty 2018 - 12:16:28

Mój ulubieniec to krem BB purobio - twarz ładnie, promiennie i naturalnie wygląda.


Wasze kremy BB

01 lut 2018 - 12:20:06

Mi też BB nie pasują jakoś. Wolę CC.

Wasze kremy BB

19 lut 2018 - 11:21:50

Ja od paru lat używam BB Garniera i jestem bardzo zadowolona. Lekka konsystencja, dobrze się wchłania i cena nie zabija :P:D

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Wasze kremy BB

14 mar 2018 - 17:26:36

Ja używałam kremu bb z firmy Holika i byłam bardzo zadowolona. Są dostępne dwa warianty kolorystyczne ale bardzo ładnie dostosowują się do koloru skóry.

Wasze kremy BB

19 wrz 2018 - 12:16:15

Hej :) Chciałabym zaczerpnąć waszej porady. Ostatnio zastawiam się właśnie nad rozpoczęciem używania kremu bb, ale jestem kolejnie zielona w tym temacie, Zawsze używałam jakichś delikatnych kremów pod makijaż.. zazwyczaj takich które były też przeciwtrądzikowe (bo zmagam się z trądzikiem od kilku lat), najczęsciej stosowałam Sevolium, bo ma taką fajną konsystencję żelu i szybko się wchłania no i jest naturalnym kosmetykiem. No ale do sedna.. chciałabym zacząć używać na twarz coś co jest jednocześnie kremem i podkładem. Macie jakies doświadczenia z trądzikiem? jaki poleciłybyście i krem bb w tym wypadku? Będę wdzięczna za pomoc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olejki do mycia twarzy