Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

56 minut temu

sprawdzony stomatolog

59 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 27 28 -->
niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Wasze kremy BB

13 wrz 2015 - 23:07:51

Ja raczej nie stosuję tego typu kremów, bo mam wrażenie że większość z nich kiepsko działa albo w ogóle nie działa... Lepiej użyć jakichś olejków naturalnych, albo kosmetyków, słyszałam że bardzo ładnie ujednolica kolor cery serum rozjaśniające z Bielendy, nazywa się skin clinic professioanl. Dopiero je kupiłam i dam znać jak efekty :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze kremy BB

26 wrz 2015 - 13:04:06

Raczej rzadko używam kremów BB, ale lubię krem 123 Perfect CC Cream od Bourjois. W zasadzie jest to lekki podkład, ale na twarzy wygląda naturalnie, minusem jest mała paleta kolorów, bo chyba tylko 4.
Nie lubię natomiast kremów BB z Garniera i L'oreala.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Wasze kremy BB

17 paź 2015 - 21:59:32

Od jakichs dwóch lat uzywam tylko kremu BB do makijazu- ale taki azjatycki, Bio essence, makijaz jest super! Nie cierpie drogeryjnych podkladow

Wasze kremy BB

02 lis 2015 - 16:00:59

ja od niedawna używam od Golden Rose kremu BB i bardzo go sobie chwalę, bo ma lekką formułę, nie zawiera parabenów, ma faktor 25, nie brudzi ubrań i co ważne krem nie powoduje efektów maski. z tego co kojarzę jest 6 odcieni do wyboru, nawet dla największych bladziochów ;)

Wasze kremy BB

21 gru 2015 - 14:55:28

Ja używam z Garniera:)

Wasze kremy BB

19 sty 2016 - 18:53:48

Dla mnie bezkonkurencyjne są naturalne kremy Organic Series. Są to kosmetyki gabinetowe i dopasowuje się je do indywidualnych potrzeb i rodzaju cery.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze kremy BB

03 lut 2016 - 22:44:31

W taj chwili mam tani krem BB - ziaja, średnio jestem zadowolona i szukam czegoś lepszego (ale póki co, na zimę, kiedy rzadko używam, daje radę). Na późniejszą wiosnę, lato zamierzam kupić bronzer rozświetlający z St. Moriz, używam ich mgiełki samoopalającej i jestem mega zadowolona. Jedyna, która nie powoduje smug na skórze :)
Ogólnie zimą też stawiam na nieco mniejsze podkłady, a bb lubię w cieplejszym okresie :)

Wasze kremy BB

19 lut 2016 - 08:58:13

czytałam i słyszałam dużo dobrych opinii na temat kremów BB, że są lekkie, lepiej się rozprowadzają, nie zatykają porów, są tańsze i trwalsze.
chciałam zapytać z ciekawości, czy to jest prawda?
bo wydaje mi się, że jakbym miała zdecydować pomiędzy kremem a podkładem to chyba jednak postawiłabym na krem, byle znaleźć taki bardzo jasny, bo mam bladą cerę.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze kremy BB

19 lut 2016 - 13:02:20

Cytat
dlamniemaszstajla
ja miałam maybeline i nic specjalnego dla mnie...
wole kupić normalny podkład za taką samą kase nic tez BB Maybeline.. :)
tez po paru próbach wole jednak podkład, wybieram zazwyczaj jakies lekkie, teraz mam ten nowy z bielendy, to w zasadzie za taka cene jest wydajny i dobrze kryje no i oczywiscie jest lekki wiec nie robi tej okropnej maski na twarzy

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Wasze kremy BB

18 mar 2016 - 15:53:30

Nie wierzyłam nigdy w te kremy BB ale rzeczywiście poprawiła mi się skóra po nich. Może dlatego że zawierają filtry UV i skóra jest bardziej chroniona przeciw "zagrożeniom" z zewnątrz...

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze kremy BB

05 kwi 2016 - 13:36:27

Ja używałam swojego czasu bardzo długo garniera, ale przestał mnie zadowalać. Przetłuszczała mi się, po jakimś czasie, cera przez niego i zrezygnowałam. Kupiłam sobie podkład w Yves Rocher, ale nie pamiętam nazwy. Użyłam go tylko kilka razy, bo był nietrwały. Przeszłam na puder mineralny i nie dość, że makijaż u mnie to 10 minut to jeszcze jest wygodny, bez świecącej cery i trwały. Spokojnie wytrzymuje caaaalusieńki dzień :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze kremy BB

19 kwi 2016 - 11:25:18

Ostatnio szukałam jakiegoś dobrego podkładu, który faktycznie utrzyma się na twarzy cały dzień i nie będzie wyglądać jak pomarańczowa maska (mam bardzo bladą cerę i ciężko mi cokolwiek dobrać). Przez jakiś czas stosowałam kremy BB od Garniera, ale no szału nie było. Później przeniosłam się na Wibo, no niestety on też nie sprostał moim wymaganiom. Od paru miesięcy stosuję Revlon ColorStay, który kupiłam w https://www.perfumeria.pl/ i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń :D

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

Wasze kremy BB

19 kwi 2016 - 11:38:24

Od jakiegoś czasu nastrajam się, żeby kupić krem BB, ale nie mogę się zdecydować, który wybrać. Nie stosuję podkładów, bo nie lubię tego efektu "maski", i obawiam się, czy przy kremie BB twarz wygląda podobnie czy jednak bardziej naturalnie. A zwracacie uwagę na skład tych kremów? Nie zawierają jakichś zapychających albo uczulających składników? Ostatnio trafiłam na taką aplikację, dzięki której można zeskanować kod kreskowy kosmetyku i sprawdzić jego skład - http://cosmeticscan.tech/ . Chyba będę musiała się przejść do drogerii i posprawdzać te kremy BB :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze kremy BB

29 kwi 2016 - 17:25:48

miałam romans z azjatyckimi bb, ale wolę tradycyjne podkłady

Wasze kremy BB

29 kwi 2016 - 18:16:06

Oczywiście ,że oryginalny lioele dollish !


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nanozłoto - czy słyszałaś :)?