Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze kremy BB

23 wrz 2014 - 08:26:00

Wg mnie najlepsze i najskuteczniejsze kremy bb to te oryginalne azjatyckie. Ja używam teraz kanebo i jestem zachwycona. Niestety stacjonarnie go nie dostane, więc zamawiam w sklepie coletia.eu ;) ale serio, nasze bb to nie to samo co te prawdziwe :)

Wasze kremy BB

23 wrz 2014 - 08:36:11

krem BB z Vichy u mnie w szafie :)

Wasze kremy BB

30 paź 2014 - 10:20:53

Cytat
eeemka
krem BB z Vichy u mnie w szafie :)

Też mi bardzo podpasował. Nie muszę w ogóle używać podkładu, a koloryt skóry jest przyjemnie poprawiony. :)

Wasze kremy BB

12 lis 2014 - 11:55:28

Krem BB z ziaji - dla mnie bomba :) Fajnie się rozprowadza, ma przyjemną konsystencję, nadaje ładny kolor skórze i nie ma efektu maski.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze kremy BB

25 lis 2014 - 21:03:23

No własnie ja rózne opinie słyszałam. Nie jest drogi, więc pewnie się zdecyduję, żeby wypróbować Ziaję, ale boję się, że będzie za ciemne :)

Wasze kremy BB

25 lis 2014 - 21:09:27

ninko, ja też byłam przerażona, gdy otworzyłam tubkę-krem wydawał sié być bardzo ciemny. Jednak po rozprowadzeniu na twarzy prezentuje się super-skóra jest jakby muśnięta słońcem, ale nie wygląda sztucznie, jak z solary

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 3/5

Wasze kremy BB

22 gru 2014 - 12:07:41

Zdecydowanie BB od garniera;)
Uwielbiam ten krem i jego reklamę:)

Wasze kremy BB

22 gru 2014 - 12:11:41

bb garnier ale ten w długiej chudej tubce

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze kremy BB

07 lut 2015 - 16:48:57

O, to ja tez mialam ten od garniera BB - fajny jest, bo ma delikatną konsystencje, o wiele lepszy niż zwykły podkład. A któraś z was korzystała z kremu BB Ziaji? BO mam kupiony, ale jeszcze nie używałam. Będzie w porządku? jakie macie doświadczenia z nim?

Wasze kremy BB

11 lut 2015 - 21:02:24

Ja miałam ten z Garniera, ale byłam od niego pomarańczowa... A wybrałam ten najjaśniejszy...
Miałam też jakiś z Avonu, był całkiem znośny ;)

Wasze kremy BB

11 lut 2015 - 21:24:31

a ja mam krem bb z avon i jestem zadowolona

Wasze kremy BB

11 lut 2015 - 21:31:22

prawda jest taka, że po kremie BB za 30 zł wiele nie spodziewałabym się, łączy on podkład i krem, także czy podkład i krem osobno jest az tak tani? Kremy BB to za conajmniej 200 zł, zdaje się najlepsze ze wschodu. Ja akurat i tak potrzebuje kremu na naczynka plus osobno podkład wiec te kremy BB zupełnie mnie nie interesują.

A ze ja cenie sobie podkład, który jest naturalny i lekki a do tego dobry specjalistyczny krem nawilżający i ochronny to jak widze konsystencje tych tanszych BB w drogerii to aż mam dreszcze.
Sama cenie sobie francuskie kosmetyki, zawsze swietnie sprawowały się, niestety mimo wielkich nadzieji i chęci ziaja pod kazdym niemal względem mi szkodzi lub utrudnia życie, a moze po prostu nie jest taka rewelacyjna.

Cytat
biedroska
Wg mnie najlepsze i najskuteczniejsze kremy bb to te oryginalne azjatyckie. Ja używam teraz kanebo i jestem zachwycona. Niestety stacjonarnie go nie dostane, więc zamawiam w sklepie coletia.eu ;) ale serio, nasze bb to nie to samo co te prawdziwe :)

Dokładnie czytałam recenzje, że te wszystkie garniery, ziaje i inne to nawet nie jest krem BB. To tak jak używac do twarzy kremu nivea zamiast kremu przeznaczonego do twarzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 21:38 przez truskawka_ang.

Wasze kremy BB

11 lut 2015 - 21:38:51

ja aktualnie mam taki i jak dla mnie jest super



Wasze kremy BB

11 lut 2015 - 22:45:57

garnier bb matujacy dla mnie najlepszy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

urban decay?